Adresa

Čsl.armády 1130, Kadaň
Ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Je to jeden z nejlepších lékařů jaké jsme poznala, a přístup k dětem má vynikající, vždycky je rozesměje a umí komunikovat rodiči a i respektuje jejich rozhodnutí


Ověřeny pacient

Ochotný a obětavý profesionál.
Takhle nějak si představuju lékaře, ke kterému mám bezbřehou důvěru.


Ověřeny pacient

Je to nejlepší doktor jakeho znám.Chodila jsem k němu jako ditě a byla jsem spokojená tak není divu že k němu chodí i moje 3 děti kterí ho mají taky rádi.Děkujeme že vás máme.


JE TO VINIKAJÍCÍ A MOC PŘÍJEMNÝ DOKTOR .JE TO ČLOVĚK NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ.D


Pana doktora jsem si oblíbila již v době, kdy jsem u něj byla na testech těhotenské cukrovky. Velmi milý a příjemný a proto jsem byla hned rozhodnuta, že k němu budu chodit i se svým miminkem. Opravdu vřele doporučujeme.


Ověřeny pacient

Mám pocit,že je to jeden z nejlepších lékařů, který znám. Celá moje rodina jsme k němu chodily a než jsme se přestěhovaly z Kadaně tak i moje dcerka. Moje žena na něj do dneška vzpomíná a říká, že je lepší,než ta doktorka co máme teď. Pan doktor Vojta má vynikající přístup k dětem a to se cení.


Ověřeny pacient

Je to skvělý lékař, má vynikající přístup k dětem i k rodičům. Je vstřícný, umí pochopit.... A navíc - ve chvílích, které byly pro mne jako pro matku velmi těžké, ukázal, že je i člověk s velkým Č.
Mimo jiné - přesto, že už v Kadani několik let nebydlím, moje dcera na pana doktora neustále vzpomíná a všechny dětské lékaře s ním srovnává - zatím je vždy podle ní pan doktor Vojta nejlepší :-D.
M.Metlická


Ověřeny pacient

Dětský lékař jak má být. Chodila jsem k němu od plen, dnes je mi 26 a vzpomínám na něj s obrovskou láskou. Když jsem dospěla a musela přejít k "dospělému" lékaři, šly mi slzy do očí. Stejný názor mají i moji přátelé. Ted žiju v klášterci, ale uvažuju, že až budu mít dítě, budu s ním klidně dojíždět k tomuto kvalitnímu lékaři.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor Vojta je nejlepší dětský lékař, kterého jsme mohli "potkat". Je vždy příjemný, milý, a poradí. Má úžasně kamarádský přístup k dětem. Kačenka měla z lékařů strach a tady se ho úplně zbavila a chodí k panu doktorovi i ráda. Čekáme miminko a zaregistrujeme ho opět k panu doktorovi. Všem v Kadani a okolí jej mohu jen a jen doporučit.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice hodný, milý a svou práci splňuje na jedničku. Náš synek se vždy k panu doktorovi moooooc těší a my dospěláci také:-) Co dodat víc, je prostě nejlepší a nikdy bychom neměnili!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti