Jan Vojta, pediatr Kadaň

MUDr. Jan Vojta

Uložit

Pediatr Více

18 názorů

Uložit


Adresa

Čsl.armády 1130, Kadaň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Je to jeden z nejlepších lékařů jaké jsme poznala, a přístup k dětem má vynikající, vždycky je rozesměje a umí komunikovat rodiči a i respektuje jejich rozhodnutí

Ověřený profil

Ochotný a obětavý profesionál.
Takhle nějak si představuju lékaře, ke kterému mám bezbřehou důvěru.

Ověřený profil

Je to nejlepší doktor jakeho znám.Chodila jsem k němu jako ditě a byla jsem spokojená tak není divu že k němu chodí i moje 3 děti kterí ho mají taky rádi.Děkujeme že vás máme.

JE TO VINIKAJÍCÍ A MOC PŘÍJEMNÝ DOKTOR .JE TO ČLOVĚK NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ.D

Pana doktora jsem si oblíbila již v době, kdy jsem u něj byla na testech těhotenské cukrovky. Velmi milý a příjemný a proto jsem byla hned rozhodnuta, že k němu budu chodit i se svým miminkem. Opravdu vřele doporučujeme.

Ověřený profil

Mám pocit,že je to jeden z nejlepších lékařů, který znám. Celá moje rodina jsme k němu chodily a než jsme se přestěhovaly z Kadaně tak i moje dcerka. Moje žena na něj do dneška vzpomíná a říká, že je lepší,než ta doktorka co máme teď. Pan doktor Vojta má vynikající přístup k dětem a to se cení.

Ověřený profil

Je to skvělý lékař, má vynikající přístup k dětem i k rodičům. Je vstřícný, umí pochopit.... A navíc - ve chvílích, které byly pro mne jako pro matku velmi těžké, ukázal, že je i člověk s velkým Č.
Mimo jiné - přesto, že už v Kadani několik let nebydlím, moje dcera na pana doktora neustále vzpomíná a všechny dětské lékaře s ním srovnává - zatím je vždy podle ní pan doktor Vojta nejlepší :-D.
M.Metlická

Ověřený profil

Dětský lékař jak má být. Chodila jsem k němu od plen, dnes je mi 26 a vzpomínám na něj s obrovskou láskou. Když jsem dospěla a musela přejít k "dospělému" lékaři, šly mi slzy do očí. Stejný názor mají i moji přátelé. Ted žiju v klášterci, ale uvažuju, že až budu mít dítě, budu s ním klidně dojíždět k tomuto kvalitnímu lékaři.

J
Ověřený profil

Pan doktor Vojta je nejlepší dětský lékař, kterého jsme mohli "potkat". Je vždy příjemný, milý, a poradí. Má úžasně kamarádský přístup k dětem. Kačenka měla z lékařů strach a tady se ho úplně zbavila a chodí k panu doktorovi i ráda. Čekáme miminko a zaregistrujeme ho opět k panu doktorovi. Všem v Kadani a okolí jej mohu jen a jen doporučit.

H
Ověřený profil

Pan doktor je velice hodný, milý a svou práci splňuje na jedničku. Náš synek se vždy k panu doktorovi moooooc těší a my dospěláci také:-) Co dodat víc, je prostě nejlepší a nikdy bychom neměnili!!!!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti