Ord. praktického lékaře stomatologa
Sokolská 87, Třebenice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Celkově můj dojem z posledních návštěv je spíš horší.
- mezi negativa bych uvedl: nedostatečná komunikace vůči pacientovi - nedostatečná konzultace, celkově působí doktor poslední 2 roky jako přepracovaný (syndrom vyhoření?)
Pozitiva - moderní ordinace vybavená RTG, práce s mikroskopem

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Oprava zubů, pravidelné kontroly.

Nejlepší zubař a vynikající sestřičky. Skvělé jednání jak ke mě, tak k mým dětem. Díky nim holky chodí na kontroly rády a ničeho se nebojí, což je super. :)

Doporučuji!

X

Hotová ordinace v růžové zahradě:-)

Já tedy i když jsem objednán,tak čekám dost dlouho než přijdu na řadu.Minule přes hodinu a to se mi zdá dost dlouho.Jinak já jsem s panem doktorem celkem spokojený,ale jeho jednání k dětem prý není moc profesionální.I moje známá raději přešla do Lovosic.

vynikajici a peclivy stomatolog, mohu jen doporucit. Prijemna sestricka a moderne zarizena ordinace,jeste se mi nestalo, ze bych po objednani cekala dele jak 5min.