Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Gynkard s.r.o
nám. Hrdinů 7, Krnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Snad nejmilejší lékař napříč obory, na kterého jsem kdy narazila. Nikdy nemám pocit, že obtěžuju, věnuje mi dostatek času, a jak už zde padlo, nebere své pacientky pouze jako zdroj příjmů, narozdíl od konkurence ve Vrbně. Také sestřička je velmi příjemná a vždy se snaží s termínem vyjít vstříc, i když někdy volám i na poslední chvíli.
Po odstěhování sem dojíždím 280 km a nehodlám to měnit :)

J
Umístění: Gynkard s.r.o Jiný

Profesionál na svém místě, nic nepodceňuje. Rychle se umí rozhodnout a poradit . Nejlepší v Krnově .

G
Umístění: Gynkard s.r.o Jiný

Pan doktor je vynikající pokud se jedná o běžné kontroly a návštěvy ordinace. Je velmi milý, lidský, vždy vtipkuje a je to jeden z mála lékařů, ke kterému se člověk těší přijít. Pokud se ale jedná o řešení dlouhotrvajícího zdravotního problému, se kterým si pan doktor tak úplně neví rady, je zkušenost úplně jiná. Nepřijde mi fér mladého (20 let) a jinak plně zdravého člověka posílat na psychiatrii jen proto, že nechce znovu brát hormony, které jsou zbytečnou zátěží pro tělo a ani po několika měsíční ,,kúře" nepomohly, spíše naopak. To, že vás pak ještě sestra nařkne z toho, že se vám jen nechce chodit do práce, když se kvůli velkým bolestem zeptáte na možnost pár dní PN už mi přijde úplně přes čáru. Z těchto důvodů jsem se rozhodla - ač velmi nerada - změnit lékaře.


K
Ověřený profil

Skvělý pan doktor, vždy se vším poradí a když něčemu nerozumím, vždy vysvětlí. Je velmi lidský a má profesionální přístup. Sestřička je také velice příjemná


Ověřený profil

Pan doktor i sestra jsou velmi příjemní. Jejich přístup je, myslím si, přesně takový jako by měl být. V našem málem městě, troufám si říct, nejlepší volba mezi gynekology. S řešením zdravotních potíží zde (naštěstí) zatím nemám velké zkušenost, ale věřím, že i v tomto směru bude patřit k nejlepším díky zkušenostem z oddělení i operačního sálu.


N
Ověřený profil

to mate vsichny pravdu je vynikajicí tež doporucuji nejlepsí doktor ktereho znam :) ani bych nemenila :) je proste nejlepsí :)


P
Ověřený profil

Pan doktor je vynikající odborník, ochotný, citlivý. O své pacientky pečuje velmi důsledně, vše vždy vysvětlí a hlavně uklidní.Jen doporučuji. Je nejlepší a nejpříjemnější gynekolog v nemocnici.


P
Ověřený profil

Nejlepší lékař,kterého jsem kdy potkala a to jsem jich potkala už hodně :)
Velmi milý,vstřícný a ochotný odborník.Také jeho sestřička je skvělá.Doporučuji všem :)


A
Ověřený profil

Nejlepší gynekolog v okolí. Jsem ráda, že jsem k němu přešla od p. Svobody, který mu nesahá ani po kotníky. Pan doktor své pacientky nebere jen jako zdroj příjmů, ale opravdu si každou hýčká. Když mám jakýkoliv problém, je na telefonu a pokud zrovna neordinuje u nás ve Vrbně, poradí nebo příjme v nemocnici. Když se mi stalo, že jsem v raném těhotenství potratila, přijímal mě v nemocnici, přišel za mnou i na pokoj a vše vysvětlil a uklidňoval. Za týden jsem na kontrole v ambulanci předkládala zprávu a pan doktor vše věděl dopředu, protože si mě sám vyhledal v nemocniční databázi. Jeho zájem a léčba pacientek je neuvěřitelná a dnes už bohužel i nevídaná. Proto o něm říkám, že je klenot. Takového lékaře potkáte jednou za život a ještě, když je to zrovna v oboru gynekologie, je to už vážně co říct. Za mě nejlepší doktor, se kterým jssem se setkala ... :)


J
Ověřený profil

nejlepší gynekolog který je na světě a to jsem chodila k Mudr. Závadovi a Sosýnové. Pan doktor je 1 :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu