Gynekologicko porodnická ambulance
Světlogorská 2764, Tábor

Umístění: Gynekologicko porodnická ambulance Jiný

Nejsem původně z Tábora a když jsem po roce v Táboře otěhotněla, pan doktor byl JEDINÝ v Táboře, který se na mě nevybodl a přijal mě i přes plné stavy. Zbytek doktorů ve městě i přes mé těhotenství mě nepřijal, protože měli plno.. I přes to, že návštěva doktora je párkrát za těhotenství na 10 minut. Za tohle si pana Šperla vážím.. Nenechal mě v tom. On i paní sestřička jsou sympatičtí a nemají problém mi zodpovědět sebemenší a sebehloupější dotaz (jelikož jde o mé první těhu).

mám jen samé skvělé zkušenosti.kdykoliv mi něco zanedbali v táborské nemocnic,tak mi to doléčil.když jsem nemohla přijít do jiného stavu,tak mi začal dělat kontrolní vyšetření zda je se mnou vše v pořádku dříve než musel jen proto,abych byla v klidu.můžu přijít kdykoliv a ne až na mě bude mít čas.má i skvělou sestřičku.mají skvělý přístup.

Po potratu v důsledku nepokročileho těhotenství neudělal žadní analyzy, bych najít z jakého důvodu to se stalo, řekl zkusit ještě jednou přes 3 měsíce a po všem. A co když mám nějakou infekce a stane se to znovu? Mám klidně čekat na to Neni jeho vina,že to se stalo, ale myslím, že on měl více pozorně prohlidnout můj problém...Byla to moje poslední návštěva jeho ordinace!!!

Pokud jde o napsani antikoncepce ci antibiotik je vyborny.Pokud ale zeny planuji rodinu rychle pryc! Pan doktor nepotrebuje ultrazvuk,staci mu jen pohled do oci aby urcil co pacientka potrebuje.Socialni chovani ma lekar take na nule.Nedoporucujiii!!!!!!

Nevím jak ostatní pacientky, ale mě rozhodně p.doktor vyhovuje. Při mém prvním těhu mě ihned při nějakém problému posílal na vyšetření a byl to on, který zjistil jako první, že není něco v pořádku, a naštěstí pro mě, mě poslal do nemocnice na pořádné vyšetření, kde zjistili, že mé těhu zamlklo.
Jo a pro ty, které stále váhají po přečtení starších příspěvků o tom, jak p.dr nemá ultrazvuk, tak už to dávno není pravda!!!
A to nejlepší u něj je to, že nemusím čekat na objednání měsíc, jak to bývá u jiných dr!!!!

příjemný, nikdy s ním není žádný problem :)

Souhlasím s většinou negativních komentářů. K panu doktorovi jsem nějakou dobu chodila a můj názor je takový, že pan doktor je dobrý doktor jen do doby, než se vyskytne nějaký problém.. přesně jak již bylo zmíněno v jednom z komentářů - tedy jen v případě předepisování antikoncepce. Těhotenství mi naštěstí proběhlo v pořádku, ale po porodu jsem krvácela o něco déle než je obvyklé. Pan doktor po ručním vyšetření konstatoval, že mi něco po porodu zůstalo v děloze a poslal mě do nemocnice na ultrazvuk. Tam mě vyšetřil jiný doktor ultrazvukem a sdělil mi, že v děloze nic nezůstalo, že o něco delší krvácení neni nic až tak neobvyklého. Panu doktoru Šperlovi jsem to hned volala, že na vyšetření nic nenašli.. telefon zvedla sestřička a sdělení mu oznámila a on odpověděl ať si přijdu pro antibiotika.. Miminko jsem v té době kojila, tak mi to bylo hned divné, jak mi může "JEN TAK" - když na vyšetření nebylo nic nalezeno předepsat antibiotika (která v té době mohly narušit kojení). Okamžitě jsem přešla k jinému lékaři, který mi předepsal pouze prášky proti zvýšené krvácivosti a do týdne bylo po problému. Dost žen v mém okolí, má bohužel podobnou zkušenost.

Myslíte si, že se mu dá někdy dovolat??? Jinak proti němu nic nemám. Je to doktor kterého si vážím a mám s ním dobré zkušenosti.

Me leci pan doktor uz 26 let a jsem spokojeny :)

ja jsem s panem doktorem velice spokojena .Chodim k němu několik let a tu dobu jsi nemužu na něj stěžovati.Vždy ochotně pomuže a poradí