Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
V ráji 1934, Pardubice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Pan doktor Petera je skvělý doktor, který mě vzal s urgentní problémem hned druhý den. Má velmi milý přístup a pomohl mi od velké bolesti. Moc si jeho pomoci vážím.

S přístupem panem doktora jsem velmi spokojen, je velice ochotný, je to špičkový odborník na svém místě. Nemám co vytknout!

Byl jsem u pana doktora nedávno a nemohu si na něho stěžovat, právě naopak. Pečlivě mně vyšetřil a posléze poslal na další potřebná vyšetření. Podal podrobnou zprávu atd. Také v jednání byl velmi slušný. /Pokus zde někdo stěžuje, že jej pan doktor nepřijal s tím, že neléčí karpální potíže, je si stěžovatel na vině sám, protože by měl vědět alespoň to, že karpální potíže neléčí ortopéd, ale neurolog, příp. měl zvolit cestu ke svému praktickému lékaři, který by ho poslal správným směrem/./. Jan. Novák.

Před několika léty jsem se "léčila" u pana doktora s gonartrozou kolenních kloubů. Nechávala jsem si předepisovat léky, které byly částečně hrazeny zdravotní pojišťovnou, které jsem střídala s produkty, které pojišťovna nehradila. Pan doktor se mi snažil nabídnout produkt - z jehož prodeje cituji : "nic neměl", když jsem odmítla, tak podotkl: Jen dojte zdravotní pojišťovnu! Toto by si lékař nikdy neměl vůči pacientovi dovolit. Okamžitě jsem k němu přestala docházet.

Nejsem pacientka, která by pravidelně a často navštěvovala lékaře. Ale pokud mě postihne problém se zády, obracím se na pana doktora Peteru a jsem naprosto spokojena. Je vždy vstřícný a ochotný, nehledí na svůj volný čas /myslím tím třeba polední přestávku/ a snaží se vždy pacienta podrobně prohlédnout a vyjít mu maximálně vstříc co se týče léčby i poradenství. Obdivuji jeho přístup k pacientům a maximální nasazení.

Musím nanejvýš souhlasit se všemi kladnými ohlasy na PANA DOKTORA Peteru. S lepším přístupem k pacientovi jsem se dosud nesetkal. Vždy velmi ochotně a dopodrobna na modelu či schématu vysvětlí, co je příčinou jeho potíží. Vždy hledí pouze na to, co je nejlepší pro pacienta a nikoli pro pojišťovnu ! Ochotně zapůjčí i odbornou literaturu vztahující se k danému problému.
Pana doktora mohu jen doporučit !!!

skvělý odborník, lidský přístup, pacientům se maximálně věnuje. vřele doporučuji

Rozhodně nejhodnější ortoped v Pardubicích. Vše vysvětlí, poradí..Rozhodně doporučuji

Naprosto spokojen.

Výborný lékař s lidským přístupem, který má zájem o blaho pacienta. Zjišťuje příčinu a následně léčí nejen po stránce ortopedické. Pomocí homeopatie vyléčil bolestivou bradavici na patě chodidla, když opakovaně nepomohlo chirurgické léčení. Urychlil vyléčení obrny lícního nervu pomocí akupunktury.Navštívila jsem ho na doporučení rehabilitační sestry a vřele tohoto lékaře mohu doporučit každému.Je to profesionál s citem pro pacientovu duši.