Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Masarykova 885, Humpolec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Pan doktor Pavlík je velice pečlivý lékař s opravdu lidským přístupem. Několikrát jsem musela jeho ordinaci navštívit, jsem 9 let po úrazu bederní páteře a v posledních letech mám občas velké potíže. Máme chalupu v Plačkově a vloni i předloni jsem musela pana doktora navštívit, protože jsem bolestí nemohla už ani chodit. Tak pečlivé vyšetření mě neudělali ani v Praze na neurologii, když jsem neurologii musela navštívit. Pan doktor poznal dobře problém, který mne trápil, nasadil léčbu a do 14 dnů jsem byla bez bolestí. A ještě jedna příhoda: před lety jsme trávili v Plačkově Vánoce a konec roku. Tehdy napadalo tolik sněhu, že Plačkov byl jeden den úplně odříznutý od Humpolce po silnici i po dráze. Byl s námi můj 80 letý otec, který dostal jedno ráno vysoké teploty a bylo mu opravdu hodně špatně. Volala jsem do ordinace pana doktora, slíbil, že určitě do půl hodiny přijede. Šla jsem mu cca po té půlhodině naproti a viděla jsem, jak se brodí zkratkou k chalupě sněhem po kolena, protože sanitku nechal raději na kraji vesnice. Tatínka prohlédl, dal mu antb., doporučil zábaly a že druhý den určitě zase přijede. A přijel. Všechno dobře dopadlo, měli jsme strach, aby děda neměl zápal plic. A tak panu doktorovi touto cestou děkuji, za jeho ochotu, pečlivost a jeho profesionální přístup. Když teď bývám na chalupě třeba i 4 -5 měsíců, je dobrý pocit jistoty, že ´v případě potřeby, je dobrý lékař nablízku. Jitka F. Praha

Ověřený profil

Jsem velmi spokojena.Ochotny,vstricny ,prijemny.

Pan doktor Pavlík je velmi příjemný, ochotný, pečlivý lékař, při provedení vstupní prohlídky do zaměstnání mě kompletně vyšetřil tak jako nikdy žádný jiný lékař.
Se sestřičkou Březíkovu tvoří skvělý tým, lidský přístup.


Ochotný vstřícný odborník.


Měla jsem možnost,díky své práci,poznat všechny obvodní lékaře.Jsem nesmírně ráda,že patřím k panu doktorovi Pavlíkovi.I sestřička Březíková je velmi příjemný člověk.Tvoří dobrý tým.


Pan doktor je pečlivý, příjemný-sestřička taktéž


fakt nejlepší... nikdy nevašetří "ode dveří", i když tam jdete s čímkoli


J

Pan doktor Pavlík je lékař na svém místě.


S

Pan doktor Pavlík je velice pečlivý a ochotný lékař.Mám k němu plnou důvěru,kéž by bylo více takových lékařů.


Pan doktor je člověk na svém místě-pečlivý, ochotný, příjemný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu