MUDr. Jan Pavlíček

Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790/5, Ostrava

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Absolutně fantastický lékař. Extrémně důkladný. Příjemný, milý, k dětem velice jemný i k těm nejmenším. Vysvětlení problémů a následná péče vysvětlená dopodrobna. Nemohu si vynachválit.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Fecho plodu

U pana doktora jsem byla 2x na Fecho plodu a musím říct, že s lepším doktorem jsem se nesetkala. Vše pečlivě zkoumal a dokonce mi neváhal sdělit i pohlaví mých obou děti. Přístup opravdu profesionální a pan doktor je i vtipný čímž situaci odlehci a atmosféra je příjemná. Kdyby to šlo, beru si pana doktora k porodu :D určitě doporučuji

K panu doktorovi jsem byla odeslána pro konziliární FECHO a víceméně k potvrzení již stanovené diagnozy VVV srdce-sy hypoplastického levého srdce v g.h. 15+2. Musím říct,že jeho přístup a úžasné jednání s námi velice oceňuji! Je velice milý,hodný,empatický! Musel mi sdělit negativní zprávy,ale cítila jsem z něj lidskost!Vše nám vysvětlil srozumitelně. Moc si toho vážím! Rozhodně ho doporučuji!

U pana doktora jsem zažila dosud jen jedno vyšetření (UTZ), ale již nyní si dovolím tvrdit, že jde o lékaře s profesionálním a lidským přístupem, který zvláště těhotná pacientka potřebuje. V ordinaci jsem se necitila ani na chvíli nejistě. Vše mi vysvětlil, co a proč dělá. Rovněž sestřička byla velmi příjemná.

Je to pan Doktor v velkým D. Nejlepší lékař, jakého znám a to díky nemocné dceři máme bohaté zkušenosti.Jsme v jeho péči již několik let a nesetkala jsem se s jediným momentem, kdy bych neocenila, že je naším ošetřujícím lékařem.

Pan doktor milý, citlivý, našel příčinu mých problémů a řešil je, nevymlouval se jako jiní, že to řešit nelze. A hned mi bylo lépe!

Je to úžasný a k dětem velice citlivý lékař!!! :) Nesnáším většinu doktorů ale pana doktora Pavlíčka mám opravdu ráda :)))

Pan doktor je úžasný po lidské i odborné stránce. Stejně jako primář Gruszka.