JO Dent s.r.o.
Herrmannova 593/4, Liberec

Umístění: JO Dent s.r.o. Jiný

Moc děkuji panu doktorovi,že mě přijal,když byl můj zubař nemocný a ošetřil mi rozlomený zub.V zoufalství,že budu muset čekat na svého zubaře 10dní jsem zaklepala na první dveře.Otevřela mi sestřička-sluníčko a za chvíli jsem seděla na křesle.Pan doktor byl milý,ochotný,vše mi vysvětlil a zákrok proběhl absolutně bezbolestně.Je úžasné,že se ještě najdou tak úžasní lékaři.Děkuji M.Šitinová

Umístění: JO Dent s.r.o. Jiný

Nemam rad zubaře. 10let sem odmítal chodit k zubaři ale p. Ouhrabka je opravdu hodny a je videt ze dělá praci co ho bavi. Ma skvělí vztah k pacientům. Sestřička je taky milá paní. Jsem říšnik co chodí nepravidelně a stale semnou maji trpělivost.

Umístění: JO Dent s.r.o.

Pan doktor býval na ZŠ mým žákem, nyní je profesionálem v nejlepším slova smyslu. Ochotný, rychlý, citlivý, vstřícný, co víc si pacient může přát? To samé platí i o jeho sestře. V čekárně se nezdržíte, časy se dodržují, za pár minut se vám omluví. Na dnešní dobu prostě neuvěřitelné!

Umístění: JO Dent s.r.o.

Velice odborny pristup, vse pan doktor vysvetli. Krasny pristup i k malym detem. Velice hodna a mila sestricka. Pan doktor i sestricka, jsou uzasni. Dekuji za vas oba. Roučová

Umístění: JO Dent s.r.o.

Skvělý lékař,skvělý přístup a to se týká i jeho sestřičky,málokdy se takový lékař vidí a máte štěstí se s ním setkat

Profesionální přístup,skvělá komunikace,skvělá organizace - nečekáte v čekárně kvůli předchozím pacientům.

Výborný mladý Pán zubař, citlivý,prostě vynikající.

profesional.!!!!

Pana doktora mohu jen a jen chválit, vždy mi vyjde vstříc při jakémkoliv problému. Vždy zub umrtví, aby nezpůsobil bolest. Lepšího zubaře by jsem určitě nikde nenašla. Navštěvuji ho i po odstěhování 500km daleko.