Ján Olej, psychiatr Ostrava

Fakultní nemocnice Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Bohuzel se musim pridat k mnohym negativnim zkusenostem s timto clovekem. Jeho chovani je naprosto nepripustne, vezmeme-li v potaz ze se jedna o psychiatra. Zajem o pacienta nema, je neprijemny a povyseny, o leky si clovek musi rikat sam, jedine co zvlada bravurne je zlehcovat pacientuv stav. Pokud mate moznost, doporucuji zvolit jineho lekare. Po navsteve se muj stav vyrazne zhorsil a jeste jsem se citil jako simulant.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor by mel zmenit pole pusobeni. Od zacatku arogantni chovani, naprosty nezajem a bagatelizace vsech mych potizi. Vrcholem vseho bylp, kdyz me nervove zhrouceni pred statnicemi, upozornuji - studium pri praci, bakalarska prace s posudky dve A - nazval neschopnosti. Tento clovek by se mel pro blaho vsech vyhnout jakekoliv praci s lidmi.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor byl při návštěvě zcela bez empatie. Popsané důvody psychické deprese bagatelizoval a všechno zlehčoval. Jeho léčba a ráda? Zvedneme intenzitu léků a pokud to nepomůže, tak hospitalizace v Opavě. Zcela bez citlivého probrání důvodů a alespoň verbálně pacienta povzbudit. Máte deprese? Jedním z důvodů může být současná situace s Covid 19. Na to si musíte zvyknout. A podobné knížecí rady. Pokud máte jinou možnost, zvolte jiného psychiatra.

Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interní Doporučení návštěvy psychiatra po neúspěšné sebevraždě

S panem doktorem Olejem nemám dobrou zkušenost a nedoporučuji! Navštívil jsem pana doktora v r. 2015 na doporučení své obvodní lékařky a známých. Měl jsem za sebou dva neúspěšné pokusy o sebevraždu, přinesl jsem panu doktorovi dvoustránkový elaborát z nemocnice fifejdy Ostrava, kde bylo jasně doporučeno psychiatrickým konziliem doléčení v PA. Pan doktor Olej byl od záčátku návštěvy vůči mě odměřený a arogantní, řekl mi, že mě do péče nevezme, že neví, jak mě má léčit a že je zvědavý, který rozumný psychiatr by si mě vzal do péče. Mám diagnózu F61, mám častečný invalidní důchod. Jsem čtyři roky v péči rozumnějšího a schopnějšího psychiatra, než je pan doktor Olej.

Umístění: jiné místo stryc

Dnes jsem se svym strycem navstivil ordinaci pana doktora v Modrem pavilonu v Ostrave. Kdyby takhle se chovali a jednali vsichni lekari, tak nase zdravotnictvi muze vyucovat cely svet. Naprosto perfektni lidsky pristup, vse vysvetli, poradi, snazi se pomoct a vyhovet. Tusim ze jsem nekde cetl i nejake negativni komentare, nedokazu si predstavit na zaklade ceho vznikly, ale myslim si ze jsou od lidi kteri maji problem hlavne sami se sebou nez s panem doktorem. Za me top lekar a davam 20 z 10 :)

Umístění: jiné místo

Nejlepší na světě měla jsem už spoustu lékařů a u žádného jsem nevydržela . Tady u pana doktora jsem přes 2 roky a hodně mi pomaha .

Musím panu doktorovi opravdu složit poklonu, s ním se totiž těžké životní situace zvládájí daleko lépe. Jelikož umí poradit, umí nadchnout, umí druhého nabýt pozitivní energií. :-) Výborný lékař, kéž by takových měla naše republika více.

U pana Mudr.Oleje jsem již taky několik roku....Vždy měl trpělivost,příjemny prostě našla jsem v něm důvěru kterou si velice těžce nachazím....Ted se budeme loučit a mám hruzu zda najdu někoho tak fajn ...Není jednoduche najít dobreho lekaře co ma i pochopení a ještě je velice příjemny,naslouchavý,slušny a sympaticky...Pane doktore moc děkují za vše ....:-)

Za půl hrozného roku, co jsem prošla 3 léčebnami a poznala hafo doktorů, musím jednoznačné říct, že pan doktor je pravd velmi schopný, vše vysvětlí, odůvodní, prosě se an něj dá spolehnout ! ;-)

Pan doktor mi pomohl při nejhorších chvílích v mém životě. Mám v něm maximální důvěru. Jeho zájem o pacienotovo dobro se jen tak nevidí.