17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Zobrazit ostatní psychiatrů v okolí
8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

Zobrazit ostatní psychiatrů v okolí

Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interní Doporučení návštěvy psychiatra po neúspěšné sebevraždě

S panem doktorem Olejem nemám dobrou zkušenost a nedoporučuji! Navštívil jsem pana doktora v r. 2015 na doporučení své obvodní lékařky a známých. Měl jsem za sebou dva neúspěšné pokusy o sebevraždu, přinesl jsem panu doktorovi dvoustránkový elaborát z nemocnice fifejdy Ostrava, kde bylo jasně doporučeno psychiatrickým konziliem doléčení v PA. Pan doktor Olej byl od záčátku návštěvy vůči mě odměřený a arogantní, řekl mi, že mě do péče nevezme, že neví, jak mě má léčit a že je zvědavý, který rozumný psychiatr by si mě vzal do péče. Mám diagnózu F61, mám častečný invalidní důchod. Jsem čtyři roky v péči rozumnějšího a schopnějšího psychiatra, než je pan doktor Olej.

Umístění: jiné místo stryc

Dnes jsem se svym strycem navstivil ordinaci pana doktora v Modrem pavilonu v Ostrave. Kdyby takhle se chovali a jednali vsichni lekari, tak nase zdravotnictvi muze vyucovat cely svet. Naprosto perfektni lidsky pristup, vse vysvetli, poradi, snazi se pomoct a vyhovet. Tusim ze jsem nekde cetl i nejake negativni komentare, nedokazu si predstavit na zaklade ceho vznikly, ale myslim si ze jsou od lidi kteri maji problem hlavne sami se sebou nez s panem doktorem. Za me top lekar a davam 20 z 10 :)

Umístění: jiné místo

Nejlepší na světě měla jsem už spoustu lékařů a u žádného jsem nevydržela . Tady u pana doktora jsem přes 2 roky a hodně mi pomaha .

Musím panu doktorovi opravdu složit poklonu, s ním se totiž těžké životní situace zvládájí daleko lépe. Jelikož umí poradit, umí nadchnout, umí druhého nabýt pozitivní energií. :-) Výborný lékař, kéž by takových měla naše republika více.

U pana Mudr.Oleje jsem již taky několik roku....Vždy měl trpělivost,příjemny prostě našla jsem v něm důvěru kterou si velice těžce nachazím....Ted se budeme loučit a mám hruzu zda najdu někoho tak fajn ...Není jednoduche najít dobreho lekaře co ma i pochopení a ještě je velice příjemny,naslouchavý,slušny a sympaticky...Pane doktore moc děkují za vše ....:-)

Za půl hrozného roku, co jsem prošla 3 léčebnami a poznala hafo doktorů, musím jednoznačné říct, že pan doktor je pravd velmi schopný, vše vysvětlí, odůvodní, prosě se an něj dá spolehnout ! ;-)

Pan doktor mi pomohl při nejhorších chvílích v mém životě. Mám v něm maximální důvěru. Jeho zájem o pacienotovo dobro se jen tak nevidí.

Pan doktor Olej je nejlepší psychiatr, s jakým jsem se kdy setkala (za 26 let co se léčím,je to můj pátý lékař,takže můžu srovnat). Není to jenom skvělý odborník, který si neustále rozšiřuje své znalosti,ale je to i úžasný člověk. Léčím se u pana doktora již několik let a jsem velmi spokojená. Když vidí, že mi nějaký lék nedělá dobře,kvůli vedlejším účinkům,snaží se najít alternativu, tak abych byla po všech stránkách v pořádku. Když se mi zhorší stav, tak mě hned neposílá do Opavy, ale rozebírá se mnou pocity, proč se tak citím, co se stalo, abych tomu i já lépe rozuměla, co se se mnou děje. Má velmi lidský přístup, když s ním hovořím, mám pocit, že mluvím s dobrým přítelem, než s doktorem. Všem, kteří hledají skvělého odborníka a při tom potřebují velmi citlivý přístup pana doktora Oleje vřele doporučuji!!!

Pana doktora si velice vážím,pomohl mému synovi nastartovat správný směr-kterým se nadále ubírá,cesta bude sice ještě dlouhá ale snad jí syn zvládne.tVelmi lidský přístup,ochota,ohleduplnost......opravdu panu lékaři děkuji!!!

Je vidět,že ho práce s lidmi zajímá a věnuje se pacientům na 100 %.Mám v něho naprostou důvěru a to je nejdůležitější.Je to člověk,kterého si nesmírně vážím.