Adresy (2)

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
P
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor byl při návštěvě zcela bez empatie. Popsané důvody psychické deprese bagatelizoval a všechno zlehčoval. Jeho léčba a ráda? Zvedneme intenzitu léků a pokud to nepomůže, tak hospitalizace v Opavě. Zcela bez citlivého probrání důvodů a alespoň verbálně pacienta povzbudit. Máte deprese? Jedním z důvodů může být současná situace s Covid 19. Na to si musíte zvyknout. A podobné knížecí rady. Pokud máte jinou možnost, zvolte jiného psychiatra.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient
Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interní Doporučení návštěvy psychiatra po neúspěšné sebevraždě

S panem doktorem Olejem nemám dobrou zkušenost a nedoporučuji! Navštívil jsem pana doktora v r. 2015 na doporučení své obvodní lékařky a známých. Měl jsem za sebou dva neúspěšné pokusy o sebevraždu, přinesl jsem panu doktorovi dvoustránkový elaborát z nemocnice fifejdy Ostrava, kde bylo jasně doporučeno psychiatrickým konziliem doléčení v PA. Pan doktor Olej byl od záčátku návštěvy vůči mě odměřený a arogantní, řekl mi, že mě do péče nevezme, že neví, jak mě má léčit a že je zvědavý, který rozumný psychiatr by si mě vzal do péče. Mám diagnózu F61, mám častečný invalidní důchod. Jsem čtyři roky v péči rozumnějšího a schopnějšího psychiatra, než je pan doktor Olej.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo stryc

Dnes jsem se svym strycem navstivil ordinaci pana doktora v Modrem pavilonu v Ostrave. Kdyby takhle se chovali a jednali vsichni lekari, tak nase zdravotnictvi muze vyucovat cely svet. Naprosto perfektni lidsky pristup, vse vysvetli, poradi, snazi se pomoct a vyhovet. Tusim ze jsem nekde cetl i nejake negativni komentare, nedokazu si predstavit na zaklade ceho vznikly, ale myslim si ze jsou od lidi kteri maji problem hlavne sami se sebou nez s panem doktorem. Za me top lekar a davam 20 z 10 :)


P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Nejlepší na světě měla jsem už spoustu lékařů a u žádného jsem nevydržela . Tady u pana doktora jsem přes 2 roky a hodně mi pomaha .


D
Ověřeny pacient

Musím panu doktorovi opravdu složit poklonu, s ním se totiž těžké životní situace zvládájí daleko lépe. Jelikož umí poradit, umí nadchnout, umí druhého nabýt pozitivní energií. :-) Výborný lékař, kéž by takových měla naše republika více.


L
Ověřeny pacient

U pana Mudr.Oleje jsem již taky několik roku....Vždy měl trpělivost,příjemny prostě našla jsem v něm důvěru kterou si velice těžce nachazím....Ted se budeme loučit a mám hruzu zda najdu někoho tak fajn ...Není jednoduche najít dobreho lekaře co ma i pochopení a ještě je velice příjemny,naslouchavý,slušny a sympaticky...Pane doktore moc děkují za vše ....:-)


Ověřeny pacient

Za půl hrozného roku, co jsem prošla 3 léčebnami a poznala hafo doktorů, musím jednoznačné říct, že pan doktor je pravd velmi schopný, vše vysvětlí, odůvodní, prosě se an něj dá spolehnout ! ;-)


P
Ověřeny pacient

Pan doktor mi pomohl při nejhorších chvílích v mém životě. Mám v něm maximální důvěru. Jeho zájem o pacienotovo dobro se jen tak nevidí.


Ověřeny pacient

Pan doktor Olej je nejlepší psychiatr, s jakým jsem se kdy setkala (za 26 let co se léčím,je to můj pátý lékař,takže můžu srovnat). Není to jenom skvělý odborník, který si neustále rozšiřuje své znalosti,ale je to i úžasný člověk. Léčím se u pana doktora již několik let a jsem velmi spokojená. Když vidí, že mi nějaký lék nedělá dobře,kvůli vedlejším účinkům,snaží se najít alternativu, tak abych byla po všech stránkách v pořádku. Když se mi zhorší stav, tak mě hned neposílá do Opavy, ale rozebírá se mnou pocity, proč se tak citím, co se stalo, abych tomu i já lépe rozuměla, co se se mnou děje. Má velmi lidský přístup, když s ním hovořím, mám pocit, že mluvím s dobrým přítelem, než s doktorem. Všem, kteří hledají skvělého odborníka a při tom potřebují velmi citlivý přístup pana doktora Oleje vřele doporučuji!!!


Pana doktora si velice vážím,pomohl mému synovi nastartovat správný směr-kterým se nadále ubírá,cesta bude sice ještě dlouhá ale snad jí syn zvládne.tVelmi lidský přístup,ochota,ohleduplnost......opravdu panu lékaři děkuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti