Na Zelené 422, Bečov nad Teplou
Gynekologická ordinace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Všechny komentáře na pana doktora Malimanka jsou pravdive milý,ochotný přístup k pacientkám vynikajíci takových doktoru by mělo být víc

G

Skvělý odborník,lékař.Velmi ochotný cokoliv vysvětlit.Vždy v dobré náladě. Doporučuji.

Specialista na svém místě, osobně mu vděčím za mnohé.

Skvělý příjemný odborník ve svém oboru. Perfektní přístup i při absolvování umělého oplodnění. Vše krásně vysvětlí a pacientku připraví na celé IVF.

Před panem doktorem Malimánkem jsem byla v péči dvou jiných gynekologů v K. Varech a Praze, oba velmi dobří lékaři, nicméně pan doktor Malimánek má přeci jen něco navíc; nejenže je to skvělý odborník, který dokáže udělat správné rozhodnutí ve správný čas, navíc vyniká i skvělým přístupem a laskavostí. Ještě jednou mu tímto děkuji za péči v průběhu těhotenství a přivedení na svět mého druhého miminka. EN

Nejlepší lékař. Velmi milý, ochotný cokoli vysvětlit, nesnaží se vás zbavit, opravdu vše vysvětlí dostatečně. Chodím k němu již několik let a za tu dobu se nestalo, že by měl špatnou náladu. Opravdu výborný lékař!!! Ostatní by si měli z pana doktora vzít příklad.

K panu doktorovi jsem přešla od Mudr. Kozerovského. Nebe a dudy.

Nej.lékař jakého znám.Doporučuji!!

Nejlepší doktor kterého znám

Prostě nejlepší doktor kterýho znám