Vrchlického 57, Jihlava

Strojírenská 9, Jihlava

č.d. 200, Větrný Jeníkov
Odborný lékař pro gynekologii a porod. (mapa)

Bohuzel za sebe nemohu doporucit.
Uz v prvnim tehotenstvi jsem nebyla vubec spokojena,v te dobe v ordinaci totalne zadne vybaveni,na vsechno posilat jinam,atd...
Vzdy kdyz jsem mela problem,jakoby me neslysel a ke konci jsem opravdu problemy mela a porodila necekane 3tydny pred terminem.
Ted jsem opet tehotna a uz k nemu nechodim,nejdriv se pri kazde navsteve podivoval,co potrebuji a proc jdu jako tehotna mimo poradnu,po vyslechu proc jsem lezela v nemocnici a mam neschopenku ,kdyz mi "nic" neni a podobnym recim jsem odesla ke konkurenci a jsem spokojena!A to nemluvim o tom,ze na vsechno byla odpoved "to je normalni" a nebo me radsi vubec neslysel...
Za me NEDOPORUCUJI!!!

K panu doktorovi jsem přešla před dvěma lety s přáním pořídit si miminko a na doporučení kamarádky. Povedlo se, tato změna se vyplatila! Chodila jsem k paní doktorce na dům zdraví a myslela jsem si, že mám dobrou péči. Omyl! Pan doktor má krásnou velkou a moderně vybavenou ordinaci a čekárnu. Sestra je milá a vstřícná. Čekací doba je minimální a v příjemném(i pro partnery) prostředí. Pacientky se v předordinaci-u sestry nehromadí. Vyšetření probíhá v soukromí bez narušování sestry, vstupuje jen v nutném případě nebo na vyžádání. Pan doktor vyšetřuje pečlivě a jemně. Vše vysvětlí a rád odpoví. Když je vhodná příležitost přidá taktní vtípek na odlehčení. Kdykoli mám dotaz, trpělivě mne vyslechne a srozumitelně a ochotně odpoví. Mám pocit, že v ničem nezaostává a řídí se i moderními trendy nastolenými v Jihlavské porodnici. Nyní (v době dovolených) jsem byla u jiného gynekologa a zažila návrat do dob 90.let – hrůza. Pokud hledáte opravdu dobrého gynekologa i s přidanou hodnotou (sestra, ordinace) je pan MUDr. Majer ten pravý.

O

S panem doktorem jsem moc spokojená.Je to výborný doktor.Je příjemný a sympatický.CHodím k němu již několik let.

Poradí, pomůže a od něj jako od jediného gynekologa mě nebolí prohlídka, je velmi jemný a citlivý. Doufám, že ve funkci lékaře ještě nějaký ten čas zůstane ;)

Je to profík

Je super

před lety dobrý lékař, nyní prospěchář

Velká spokojenost.Dá se s ním dobře konzultovat o problémech.Doporučuji.

S panem doktorem jsem spokojena. Na moje dotazy mi mile odpoví, vysvětlí problém, nemám strach se ho na něco zeptat. Nestalo se mi, že by byl nepříjemný. Současná sestřička je velice milá a ochotná, taktní. Když má člověk z něčeho strach, uklidní ho. Myslím, že mohu doporučit. Jediné mínus vidím v tom, že z kabinky jde slyšet do ordinace, což považuji za drobné narušení soukromí.

Pana doktora Majera monu jen doporučit. Milý, citlivý a jemný při vyšetření, nestresuje, prolbém ochotně vysvětlí. Neměnila bych. Hanka

Bohuzel za sebe nemohu doporucit.
Za me NEDOPORUCUJI!!!

O

Je to profík

Je super

před lety dobrý lékař, nyní prospěchář

Velká spokojenost.Dá se s ním dobře konzultovat o problémech.Doporučuji.