Adresy (3)

Kvapilova 2060, Tábor
Oční JL, s.r.o. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách
V Hůrkách 1296/10, Praha
Oční klinika JL, s.r.o. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách
Cimburkova 31/407, Praha
Oční JL - Praha, s.r.o. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
24 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
A
Ověřeny pacient
Umístění: Oční klinika JL, s.r.o. Vada zraku po úrazu

Kliniku JL mohu jen chválit. Oční oddělení a kompletní personál jsou skuteční profíci. Pan primář osoba na pravém místě. Nemohu nec vytknout. Na této klinice se mi udělalo nevolno se ztrátou vědomí. Erudovaný personál ARO se mi profesionálně a mile ujal . Kliniku JL mohu jen a jen doporučit.Kéž by zde bylo každé takové pracoviště v republice .


O
Ověřeny pacient
Umístění: Oční klinika JL, s.r.o. operace šedého zákalu

,Dne 9.4 a 16.4 jsem podstoupil operaci na Vaší klinice,s péčí a přístupem celého personálu jsem velice spokojený a díky Vám vidím svět krásnější.Velice děkuji Jaroslav Oliverius


L
Ověřeny pacient

Velice masová klinika - doba objednání v řádech čtvrtletí. Po několika návštěvách v jednom roce mi bylo řečeno, abych se nechal raději přeměřit u optometristy (prodejce brýlí), protože na mě bude mít více času. Špatně odvedená práce, přehazování od doktorky k doktorce a ještě mě označili za hypochondra u tak subjektivního (ale důležitého) vyšetření, jakým je korekce zraku. Již nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Na klinice jsem byla několikrát. Měla jsem před časem období, kdy se mi často tvořila ječná zrna. Pokud jde o pana primáře Lešťáka, na kterého jsem měla 2x štěstí, vše probíhalo bez problémů. Než jsem se stihla začít bát, udělal "šmik-fik" a bylo po problému. Vše prováděl s takovou jistotou a navíc rychle, že jsem nepochybovala o tom, že jsem v dobrých rukou skutečného odborníka. A dokázal při tom i žertovat. Ne tak tomu ale bylo u jiné paní doktorky, jejíž jméno si už nepamatuji. Dlouho si mě připravovala, upevňovala snad nějaké svorky či co a cítila jsem, že se jí do toho moc nechce. Nakonec k zákroku stejně zavolala pana primáře. Na toho tedy opravdu nedám dopustit (tedy zatím :-) , Jen si myslím, že má špatnou ruku při výběru lékařů. Pro mě doktor obsypaný mnoha tituly, účastník x-kongresů na světě ještě neznamená, že je dobrý praktik. Jakoby mu právě ten čas strávený získáváním mnoha teoretických poznatků pak chyběl při každodenní práci v ordinaci a nemá takovou rutinu. Toť má zkušenost. Helena


O
Ověřeny pacient

Příšerná klinika,nejhorší ze všech klinik v Praze.Objednáváte se na recepci,nikoli k lékaři a čekáte a čekáte,než si Vás vůbec někdo všimne a ani po 2 hodinách čekání Vás nikdo nepřijme.Našla jsem si jinou kliniku a jsem velmi spokojená.Doporučuji kliniku Lexum.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Byla jsem na operaci šedého zákalu na této klinice v dubnu a v květnu 2012. Operovala mě p. docentka Pitrová a i když jsem laik, myslím, že je naprostá špička v oboru, což mi potvrdili i oční lékaři u nás na obvodu, kteří říkali, že p. docentka je zárukou kvality. Co se týče pana primáře Lešťáka, není příliš komunikativní, ale všechny moje dotazy zodpověděl k mé spokojenosti, což bylo pro mne důležité. Je pravda, že objednací doby jsou delší, ale je třeba si uvědomit, pokud chceme docházet na kliniky vybavené moderními přístroji a do příjemného prostředí, musí mít klinika dost pacientů a na zařízení si vydělat, což asi v dnešní době nebude jednoduché. V příspěvcích si dále stěžujete na aroganci sester, já se s takovým přístupem nesetkala, naopak sestra na operačním sále nás uklidňovala a skutečně na mou psychiku působila velice dobře.


Ľ

Pacientům se věnuje na nejvyšší odborné úrovni


L

chodím k panu Leštáky asi tři roky. V zásadě jen na kontroli, nosím kontaktní čočky, vždycky byl ochotný a vysvětlil mi vše co jsem potřebovala. Čekací lhůty jsou delší,ale kde nejsou.


H
Ověřeny pacient

Nevím, jestli je klinika fabrikou na peníze, ale rozhodla jsem se změnit očního lékaře, protože přístup na klinice je velice neosobní, dlouhé objednací lhůty a nemám pocit profesionality ze strany sester i ošetřující lékařky. Myslím, že ve zdravotnictví je třeba jiná image a jiný přístup než v reklamní agentuře.


K

7.3.2012 jsem absolvovala vyšetření v několika ambulancích této kliniky. Všude jsem se setkala s příjemným a profesionálním přístupem.Vše probíhalo rychle a vstřícně.NESOUHLASÍM S NEGATIVNÍM NÁZOREM JENŽ SE ZDE OPAKUJE, MYSLÍM SI, ŽE ZDE UVEDENÉ INFORMACE JSOU CÍLENÉ A CHTĚJÍ POŠKODIT KLINIKU.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti