Ordinace PL stomatologa
Nádražní 80, Neratovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K panu doktorovi jsem spokojeně chodila posledních 10 let. Bohužel poté co jsem ho musela upozornit na prasklinu na jedničce, kterou navíc nespravil nijak esteticky, jsem se odhodlala změnit lékaře. Bylo nemilým překvapením, když mi zjistili několik let zanedbané 4 kazy, které byly vidět pouhým okem. Já jakožto laik jsem je považovala za zubní kámen, nicméně zubař by snad měl rozdíl poznat. Prý nevznikly mojí chybou (čistím viditelně pečlivě) a rozhodně ne ze dne na den, byly tedy přehlíženy na pravidelných prohlídkách opakovaně. Pan doktor se věnuje pouze rentgenovému zhodnocení postavení zubů a kazů (na kterém jsou ale vidět převážně ty v mezizubních prostorech), nicméně pečlivějšímu ohledání plošek zubů a i krčku, kde mám též kaz, na který jsem ho musela upozornit, se bohužel již několik let nevěnuje. Opravdu již nemohu pana doktora doporučit pro nikoho, kdo preferuje prevenci nad složitými úkony, ve které zanedbaná prevence může dospět.

nejlepší zubař kterého jsem kdy zažila. profesionální přístup, velmi rychlý, bezbolestný, výborné chování k dětem ochotný on i velmi milá sestřička. pacientovi nenadává, ale pomáhá a radí. Za naší celou rodinu super

vynikajici zubar ..profesional..a moc prijemna sestricka....naprosto spokojen po vsech strankach

Určitě doporučuji. Velmi dobrý stomatolog, ochotný a sestra také ochotná.

Vybira poplatky nepravem i za preventivni prohlidky! Prehledl mi zubni kaz. Jde mu predevsim o penize.

Je to velmi dobrý a seriozní stomatolog.

Mohu doporučit, vždy skvěle ošetřil, poradil. Profesionální přístup.

Doporučuji všem co mají strach ze zubařů a bolesti, u pana doktora si ani nevšimnete že máte vyvrtaný zub !! Bezbolestně, šetrně a perfektně zoubky dá do pořádku.Super pan zubař !!!!

Výborný zubař plomby sedí hned a korunky také velmi doporučuji

doporučuji