MDDr. Jan Huška

Po dokončení studia na LF UP v Olomouci jsem pracoval na soukromé klinice v Praze. Zde jsem si osvojil špičkové standardy kvality práce, hlavně v este...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Krvácení z dásní
  • Onemocnění dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Dobrý den, pan doktor Huška mně byl doporučen na můj dotaz na kvalitního zubaře na pohotovosti kde jsem skončil po katastrofální péči mého předešlého zubaře. Byl jsem v naprostém údivu kolik mi našel kazů o kterých předešlý doktor neměl tušení. Vše dopodrobna vysvětlil, ukázal na monitoru a seznámil s postupem toho co bude následovat. Vždycky u zubaře stuhnu strachem ale u pana doktora Hušky mám naprostý duševní klid protože vím že má lidský přístup a špičkové moderní vybavení.

Navštívil jsem pana doktora včera na ambulanci ve Spálené, měl jsem velice nateklou tvář. Udělal se mi veliký zánět. Velice se zubařů bojím , ale pak doktor mi vše vysvětlil a byl velice šikovný a hodný. Umrtvil mi dáseň a rozřízl. Doporučuji

Po přečtení všech negativních recenzi na pohotovost ve Spálené jsem se tam fakt bála jit.Bolest po vysekavani osmičky nakonec zvítězila.V ordinaci me čekalo mile přivítání od sestřiček a pana doktora.Byl příjemný,citlivý,vse mi vysvětlil a hlavně me zbavil bolesti.Pana doktora muzu doporucit!

Při návštěvě zubní pohotovosti jsem narazila na velmi příjemného a komunikativního lékaře, MDDr. Jana Hušku. Měl velice profesionální přístup, decentní vystupování a stále udržoval oční kontakt, což posílilo lepší pocit :) Doporučuji

Darina Medková

Hrůzu ze zubaře jsem nikdy neměla, ačkoliv už jsem si s těmi svými klováky docela užila. Většinou jsem smířená s tím, co se děje (je to pak snažší). Pana doktora Hušku jsem "ulovila" na doporučení, poté, co má paní dr. odešla do důchodu..a poprvé se mi stalo, že jsem si na zubařském křesle trošku schrupla a že se na každou návštěvu - a že jich teď je, pan doktor napravuje staré hříchy - opravdu těším a chodím si tam na hodinku odpočinout...s asistentkou Terezkou jsou skvělý tým ;-)

Jsem opravdu maximálně šťastná,že jsem po letech hrůzy a paniky už jenom z představy o návštěvě zubní ordinace a užití si opravdu "báječných" chvil v křeslech dvou tyranek, narazila na tohoto úžasného mladého pana doktora.
Vděčím mu za krásně opravené zuby a především za výjimečný přístup k takovému strašpytlovi, jako jsem (teď už mohu říct minulý čas :) ) bývala já. Trpělivý, opatrný, šetrný, strašně milý a vnímající pacientův strach, všechno vám krásně vysvětlí, počká, když to náhodou trošku zabolí a je prostě nejlepší! Kéž by byli všichni zubaři takoví, neexistovala by potom ta strašná hrůza z nich.
Díky panu doktorovi za zbavení mojí největší fobie a přeju samé bezva pacoše. On si to totiž i se skvělou sestřičkou, se kterou jsou bezva tým, jako jeden z mála vážně zaslouží :))

Velice ochotný, profesionální a hlavně šetrný přístup. Z návštěvy mám velice dobrý pocit a to jsem opravdu velký strašpytel!!! Doporučuji!