Ján Hlivák, pediatr Sokolov

MUDr. Ján Hlivák

Pediatr Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Umístění: Poliklinika Sokolov Jiný

Chodíme k panu doktorovi patnáct let a velká spokojenost i s novou sestrickou velká ochota rádi tam chodíme i když teď již málo protože děti tolik teď už nestonaji jen tak dál


Lenka Feitlová a Tomášek Feitl,zasloužíte si to.Jste výbornej.


A panem doktorem i sestřičkou jsem velmi spokojena.Ochota,milé jednání a velká pečlivost.U mě prostě nej dětský lékař


Je to pro mé dcerky nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla. Vždy s ochotou a milým přístupem pomohl a za to mu moc děkujeme...


S dcerou k němu chodíme už osmý rok,od jejího narození.Pan doktor i setřička jsou velice milí a ochotní.Je sice pravda,že tam přijdem tak jednou,dvakrát do roka,protože malá díky bohu často nestoná,ale pokaždé jí důkladně prohlédne,případně pošle ještě do laboratoře.Myslím si,že nic nezanedbá a nepodceňuje.S jeho tatínkem jsme se setkaly jednou a také jsme byly spokojeni.


Milý pane doktore moc nám chybíte, doufám, že se nám brzy vrátíte, protože se nám nechce kvůli Vaší dlouhodobé nepřítomnosti (nahrazené Vaším milým tatínkem), přecházet k jinému lékaři. Máme Vás moc rádi,vždy jsme byli maximálně spokojeni a nemyslím, že tak super přístup k dětem bychom mohli najít u jiného pediatra. Moc Vás Pane Doktore zdravím a těšíme se na Vás. Zdravíme i Vaši sestřičku, která je úžasný profík a také bychom ji jako Vás za nic nevyměnili!!!!


P
Ověřeny pacient

dobrý večer,k panu doktoru chodím se synem co nám zemřel náš pan doktor Huml,a můžu říct,že doktora jako je p.Hlivák jsem ještě nepoznala,je poctivý,příjemný,ale bohužel už jsem ho hrozně dlouho v ordinaci neviděla,tak se chci zeptat jestli někdo neví co s ním je a jestli se ješte vrátí???a sestřičku má taky skvělouuu.hezký večer přeji.


Je to nejlepší doktor,kterého znám.Tak sebevědomého doktora jsem ještě neviděla.


J

Je to nejlepší doktor kterého znám.
Vždy poradí, mluví spisovně, je vlídný a vždy každému poradí.
Jen ho doporučuji.


P

Je to doktor?Né pro mně je to PAN DOKTOR,už mi hodněkráte pomohl a já jsem mu do dneška zavázána,jen škoda,že už k němu nemůžu se svými třemi dětmi chodit,protože má plno a já se tenkrát odstěhovala a zpátky už mně vzít nemohl,z toho jsem do dneška špatná a tak nějak si to vyčítám,že i přes tu dálku jsem k němu nejezdila,jenže jsem měla miminko a to potřebovalo větší péči a já tu možnost dojíždění neměla.
Jednou mi pomohl se synem s kterým jsem lítala 12 let od čerta k ďáblu a nikdo nebyl schopný mu dát správnou diagnozu,a jak se zachoval pan doktor?Jako člověk a doporučil mi lékaře,ten potom dalšího a kluk je po operaci očí a je vše jak má.Nedávno jsem za ním byla s holkou a měla jen pupínky na nohách a pan doktor,pouhým okem zjistil co jí je a poslal nás do nemocnice kde nám pomohli(a to upozorňuji,že nebyl náš,ale nenechal nás stát na chodbě a přijal nás)někdo si řekně,že je to jeho povinnost,ale já už jsem se setkala s takovým přístupem,že pro mně je to lidský přístup.
Děkuji Vám pane doktore a já budu pořád doufat,že se u vás místečko udělá a Vy nás vezmete zpět do svých zlatých rukou.
nesmím opomenou sestřičku,která je milá a přívětivá,nikdy jí nechybí úsměv na rtech.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti