Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Názory

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Pan doktor je velmi příjemný a pečlivý. Vřele doporučuji. Sestřička taky příjemná, což se v dnešní době už nevidí.

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Chodím k panu dr.Dvořákovi již několik let- chronický problém. Ve srovnání s ostatními lékaři v okolí se pan dr.Dvořák věnuje především pacientovi,nikoliv monitoru počítače. Nikdy jsem ho neslyšela stěžovat si na moc práce a frmol ( ačkoliv on jako asi jediný by si na zástupy pacientů mohl stěžovat). Několikrát jsem zažila,že ordinoval i do pozdních hodin,i když už měl mít dávno zavřeno,aby ošetřil i toho posledního pacienta. Nedávno jsem musela o víkendu na pohotovost ORL až do Plzně ( to je tak když máme v Pb " baječnou" nemocnici a ještě k tomu bez ORL) a když zjistili moje bydliště, pronesli:"Vy tam u vás máte pana doktora Dvořáka,že? Toho si tam teda važte,toho vám my ,lidsky i odborně můžem jen závidět ". Pravda. A vzdycky v čekárně, kdy mám pocit ,že se tam šíleně dlouho čeká,nebo se snad málo usmál si na to vzpomenu,actaky na to jak ,pro srovnání, sedím v prázdne čekárně u obvodní doktorky,která i v předcovidové době objednávala snad i na pozdrav a přesto jsem tam strávila půlden,neodtrhla oči od monitoru ,stěžovala si zavalenost prací ( rozuměno vvrušení pacienty od prohlížení novin a netu) ,krátkou polední pauzu a blbý počasí. Pak Panu doktorovi Dvořákovi ,už před návštěvou ,odpustím cokoliv a budu doufat,že mu zdraví vydrží, abychom nám takového pana doktora mohli ještě dlouho závidět. Protože pan doktor Dvořák je na Příbramsku už pojem či legenda,ale narozdíl od místní nemocnice a mnoha dalších okolních ordinací, v tom nejlepším smyslu slova . Takže si i vzhledem k " péči" v Příbrami přejme jediné,ať nám pan Dvořák ještě dlouho ordinuje. Hodně zdraví a klobouk dolů!

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

S dětmi opravdu nedoporučuju tam vůbec chodit. Můj úplně nejhorší zážitek od doktora za život. Pan doktor i sestra neskutečně nepříjemný, opravdu jsem nikdy nic takového nezažila. Bohužel jsem musela s oběma dětma a pan doktor mi podával kartičku, že až si zařídím hlídání, tak ať přijdu znovu. Ani dcera v životě takhle šíleně nereagovala u doktora. Pro nás obě fakt zážitek Pro dospělé asi v pohodě, my si jeho chování nějak přebereme, ale děti to opravdu nechápou ‍

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Tak tenhle pan doktor? To je doktor s velkým D. Naprosto příjemný, empatický, skvěle se s ním dá mluvit, poskytuje vždy pečlivou péči a vyšetření. A hlavně vás neodbyde a dělá vše pečlivě. Byla jsem u něj s uchem a naposledy s nosem, protože mi pořád tekla z nosu krev a praskaly mi žilky. Pan doktor mi to krásně a bezbolestně zadělal a za pár dní byly moje problémy s nosem pryč. Prostě nemohu nic vytknout a každému vřele doporučuji!!!

Když na ORL, tak jedině k tomuhle šikovnému a příjemnému člověku. Maximální spokojenost, jak moje osobni, kdy mi lecil opakovane záněty středního ucha, když jsem byla dítě, tak ta sama spokojenost jako rodiče, kdy uz jsme 4 krat museli navštívit pana doktora s dcerou.
Jen tech lidi v čekárně :-(

Úžasný pan doktor. Chodila jsem k němu už jako dítě a nyní se synem. Profesionální přístup, empatie, ví si rady.

JEDEN Z MÁLA PŘÍJEMNÝCH LÉKAŘŮ CO JSEM KDY POZNAL

K panu dr.Dvořákovi chodím poslední měsce často - kvůli vleklému problému a musím uznat, že nevycházím z údivu. Sice vždy po vstupu do čekárny nevidím přes ten nával u jeho ordinace ani na konec chodby, ale obdivuji s jakým klidem a přístupem pan doktor toto zvládá - a to již hezkou řádku let. Nikdy jsem ho nezažila ve špatné nebo nevrlé náladě. V jeho případě je uvedená ordinační doba opravdu orientační, pan doktor ví, že v čekárně jsou a budou pacienti, tak prostě zruší přestávku, nebo začne ordinovat klidně o hosinu dříve - bez jakéhokoliv objednávání a dalších okolků a ordinuje do té doby dokud neoštří posledního pacienta - tedy žádné otřepané "posleední pacient bude ošetřen 30 minut před skončením ord.doby" - viz čekárny kolegů. Např. minule jsem bylav klidu ošetřena 1,5 hodiny po skončení ord.doby !! Panu doktorovi děkuji za jeho přístup
a zasebe i za stálé fronty pacientů přeji hodně zdraví, síly a trpělivosti, protože široko daleko nikoho takového jiného není a co by si ta všechna bolavé ouška,zarudlé krky a ucpané nosy bez NĚJ počaly...Pane doktore ještě jednou díky a smekám...

Pan doktor je opravdu jeden zmála lékařů, který si svou pracovní dobu odpracuje na 100%.Umím posoudit sama jsem zdravotník. Můj syn pokud má nějaké problémy chce pouze k němu a stále ho musím ubezpečovat, že jinam nepojedeme. Mohu doporučit.Sestra Martina taky bezva.

Rutina bez problému, ale ještě dnes se budím hrůzou, že bych k němu měla ještě někdy jít. Jeho přístup jak k dětem, tak k dospělým mi přijde neprofesionální a místy až oplzlý. V Příbrami bohužel jiného specialisty není, čemuž odpovídají i nepřiměřeně dlouhé čekací doby