MUDr.

Jan Dvořák

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• L

Když na ORL, tak jedině k tomuhle šikovnému a příjemnému člověku. Maximální spokojenost, jak moje osobni, kdy mi lecil opakovane záněty středního ucha, když jsem byla dítě, tak ta sama spokojenost jako rodiče, kdy uz jsme 4 krat museli navštívit pana doktora s dcerou.
    Jen tech lidi v čekárně :-(

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Jen tech lidi v čekárně :-(

• P

Úžasný pan doktor. Chodila jsem k němu už jako dítě a nyní se synem. Profesionální přístup, empatie, ví si rady.

• P

JEDEN Z MÁLA PŘÍJEMNÝCH LÉKAŘŮ CO JSEM KDY POZNAL

• L

K panu dr.Dvořákovi chodím poslední měsce často - kvůli vleklému problému a musím uznat, že nevycházím z údivu. Sice vždy po vstupu do čekárny nevidím přes ten nával u jeho ordinace ani na konec chodby, ale obdivuji s jakým klidem a přístupem pan doktor toto zvládá - a to již hezkou řádku let. Nikdy jsem ho nezažila ve špatné nebo nevrlé náladě. V jeho případě je uvedená ordinační doba opravdu orientační, pan doktor ví, že v čekárně jsou a budou pacienti, tak prostě zruší přestávku, nebo začne ordinovat klidně o hosinu dříve - bez jakéhokoliv objednávání a dalších okolků a ordinuje do té doby dokud neoštří posledního pacienta - tedy žádné otřepané "posleední pacient bude ošetřen 30 minut před skončením ord.doby" - viz čekárny kolegů. Např. minule jsem bylav klidu ošetřena 1,5 hodiny po skončení ord.doby !! Panu doktorovi děkuji za jeho přístup
      a zasebe i za stálé fronty pacientů přeji hodně zdraví, síly a trpělivosti, protože široko daleko nikoho takového jiného není a co by si ta všechna bolavé ouška,zarudlé krky a ucpané nosy bez NĚJ počaly...Pane doktore ještě jednou díky a smekám...

• Pan doktor je opravdu jeden zmála lékařů, který si svou pracovní dobu odpracuje na 100%.Umím posoudit sama jsem zdravotník. Můj syn pokud má nějaké problémy chce pouze k němu a stále ho musím ubezpečovat, že jinam nepojedeme. Mohu doporučit.Sestra Martina taky bezva.

• Rutina bez problému, ale ještě dnes se budím hrůzou, že bych k němu měla ještě někdy jít. Jeho přístup jak k dětem, tak k dospělým mi přijde neprofesionální a místy až oplzlý. V Příbrami bohužel jiného specialisty není, čemuž odpovídají i nepřiměřeně dlouhé čekací doby

• Velice šikovný, příjemný a zkušený lékař. Jako jeden z mála lékařů využívá pracovní dobu na 100%.

• Pana doktora si pamatuji uz z detstvi.Strasne ochotny a mily, bohuzel pro sve praktiky detmi velmi neoblibeny:-D Az v dospelosti si clovek uvedomi, ze to neni tyran, ale andel:-)

• Pan doktor Dvořák je jednička ve svým oboru, je velice milý, šikovný, pečlivý a hlavně má obrněné nervy co se týče vyšetřování dětí :o), takových jako jste Vy, by mělo být mnohem víc, jen tak dál!!!!

• Velice příjemný lékař a profesionál ve svém oboru. Pečlivě vyšetří, trpělivě vysvětlí, nechá člověku prostor pro vlastní rozhodnutí. Čekárnu má nacpanou k prasknutí, ale rychle to "odsejpá". Doporučuji.
      M. Šteflová
      Rožmitál pod Třemšínem