MUDr.

Kontaktní informace

• L

Když na ORL, tak jedině k tomuhle šikovnému a příjemnému člověku. Maximální spokojenost, jak moje osobni, kdy mi lecil opakovane záněty středního ucha, když jsem byla dítě, tak ta sama spokojenost jako rodiče, kdy uz jsme 4 krat museli navštívit pana doktora s dcerou.
    Jen tech lidi v čekárně :-(

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

David Veselý
    David Veselý
    Podbrdská 269, Příbram
    Dobrý den, naprosto nechápu tolik negativních názorů na prim. MUDr Veselého. Díky tomuto lékaři neuvěřitelně stoupla… Více

Milena Novotná
    Milena Novotná
    Podbrdská 269, Příbram V - Zdaboř, Příbram
    Nejlepší ORL lékař v Příbrami. Vždy mi pomohla, poradila. Profesionální přístup. Více

Daniela Olšavová
    Daniela Olšavová
    Příbram
    zbavila ma krčných mandlí, bez ktorých sa mi teraz oveľa lepšie nažíva... bezchybna operácia Více

Příbram

Barbora Lischkeová
    Barbora Lischkeová
    Revoluční 765/19, Praha
    Остался весьма доволен. Хорошо прочистили мне уши- слышу как ребёнок. Очень удобно через интернет записаться на… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Jen tech lidi v čekárně :-(

• P

Úžasný pan doktor. Chodila jsem k němu už jako dítě a nyní se synem. Profesionální přístup, empatie, ví si rady.

• P

JEDEN Z MÁLA PŘÍJEMNÝCH LÉKAŘŮ CO JSEM KDY POZNAL

• L

K panu dr.Dvořákovi chodím poslední měsce často - kvůli vleklému problému a musím uznat, že nevycházím z údivu. Sice vždy po vstupu do čekárny nevidím přes ten nával u jeho ordinace ani na konec chodby, ale obdivuji s jakým klidem a přístupem pan doktor toto zvládá - a to již hezkou řádku let. Nikdy jsem ho nezažila ve špatné nebo nevrlé náladě. V jeho případě je uvedená ordinační doba opravdu orientační, pan doktor ví, že v čekárně jsou a budou pacienti, tak prostě zruší přestávku, nebo začne ordinovat klidně o hosinu dříve - bez jakéhokoliv objednávání a dalších okolků a ordinuje do té doby dokud neoštří posledního pacienta - tedy žádné otřepané "posleední pacient bude ošetřen 30 minut před skončením ord.doby" - viz čekárny kolegů. Např. minule jsem bylav klidu ošetřena 1,5 hodiny po skončení ord.doby !! Panu doktorovi děkuji za jeho přístup
      a zasebe i za stálé fronty pacientů přeji hodně zdraví, síly a trpělivosti, protože široko daleko nikoho takového jiného není a co by si ta všechna bolavé ouška,zarudlé krky a ucpané nosy bez NĚJ počaly...Pane doktore ještě jednou díky a smekám...

• Pan doktor je opravdu jeden zmála lékařů, který si svou pracovní dobu odpracuje na 100%.Umím posoudit sama jsem zdravotník. Můj syn pokud má nějaké problémy chce pouze k němu a stále ho musím ubezpečovat, že jinam nepojedeme. Mohu doporučit.Sestra Martina taky bezva.

• Rutina bez problému, ale ještě dnes se budím hrůzou, že bych k němu měla ještě někdy jít. Jeho přístup jak k dětem, tak k dospělým mi přijde neprofesionální a místy až oplzlý. V Příbrami bohužel jiného specialisty není, čemuž odpovídají i nepřiměřeně dlouhé čekací doby

• Velice šikovný, příjemný a zkušený lékař. Jako jeden z mála lékařů využívá pracovní dobu na 100%.

• Pana doktora si pamatuji uz z detstvi.Strasne ochotny a mily, bohuzel pro sve praktiky detmi velmi neoblibeny:-D Az v dospelosti si clovek uvedomi, ze to neni tyran, ale andel:-)

• Pan doktor Dvořák je jednička ve svým oboru, je velice milý, šikovný, pečlivý a hlavně má obrněné nervy co se týče vyšetřování dětí :o), takových jako jste Vy, by mělo být mnohem víc, jen tak dál!!!!

• Velice příjemný lékař a profesionál ve svém oboru. Pečlivě vyšetří, trpělivě vysvětlí, nechá člověku prostor pro vlastní rozhodnutí. Čekárnu má nacpanou k prasknutí, ale rychle to "odsejpá". Doporučuji.
      M. Šteflová
      Rožmitál pod Třemšínem