VS LASERA s.r.o., kosmetické laserové centrum

36001, Karlovy Vary, karlovarský

• Vladivoj Tuzar

Anesteziolog, MUDr.

• M

S panem doktorem Tuzerem jsem měla "tu čest", když můj malý syn podstupoval stomatologický zákrok na klinice Dent Medico. Pan doktor je velmi profesionální co se týká přístupu k dětem i rodičům. Již během seznámení se, mě naprosto zbavil obavy ze zákroku a uspání mého syna. Jeho práce a samotná analgosedace naprosto předčila má očekávání a za jeho péči jsem velice vděčná. Se stomatology v Dent Medicu tvoří úžasný tým a patří jim velké díky za péči, kterou malým pacientům poskytují. Mirka Jůzová

• A

Pan doktor je profesionál a má vlídný přístup i k dětem, které ne vždy spolupracují, jak by měly. Pod jeho dohledem a péčí celý zákrok proběhl naprosto v pořádku.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jan Dvořák

• L

Když na ORL, tak jedině k tomuhle šikovnému a příjemnému člověku. Maximální spokojenost, jak moje osobni, kdy mi lecil opakovane záněty středního ucha, když jsem byla dítě, tak ta sama spokojenost jako rodiče, kdy uz jsme 4 krat museli navštívit pana doktora s dcerou.
      Jen tech lidi v čekárně :-(

• P

Úžasný pan doktor. Chodila jsem k němu už jako dítě a nyní se synem. Profesionální přístup, empatie, ví si rady.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Vladan Hrabě

• J

Třetí den antibiotik a angína se zhoršovala, přidala se horečka 39 st.C. Jedu na pohotovost, protože nemohu už ani mluvit, natož polykat, začínám kašlat hlen i s krví. Vše povídám šeptem panu doktorovi. Pan doktor se mi ani do krku nepodíval, sdělil mi, že antibiotika nezaberou hned (tedy podle něj ani 3. den) a je potřeba počkat. V téže větě se otázal, zda jsem zaplatil 90 Kč, podal mi papír, kde jsem se po odchodu dočetl, že si mám dělat obklady na krk a byl jsem z ordinace venku.
      P.S. Druhý den (4. den antibiotik jsem byl na pohotovosti znovu, jiný lékař, stejný postup. Pak další den u své obvodní lékařky, která konstatovala udiveně, že páni doktoři nepoznali, že antibiotika, nasazená cíleně na angínu, prostě nezabrala a napsala mi jiná, a již druhý den cítím nápadné zlepšení.

• Jiří Krčál

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: dětská pohotovost s uchem

První zkušenost: Dítěti píchnul ucho tak nešetrně, že brečelo víc cestou z pohotovosti než tam. Žádná slova útěchy dítěti. Druhá zkušenost: Tento doktor absolutně ignoruje dítě. Vyšetřil pouze 1 ucho, které mělo údajně bolet, druhé nevyčistil a podíval se do něj jen zběžně. Při kontrole u doktorky dle našeho bydliště (ne pohotovost) se i MUDr. divila, že ucho není vyčištěné, když byl na pohotovosti. Poté vyčistila nekontrolované ucho na pohotovosti a našla tam ustupující zánět. Celkově takový nepříjemný, komisní doktor. Cestou na pohotovost SE MODLÍME, aby neměl službu. S ostatními doktory ORL FN Bory Plzeň máme dobré zkušenosti a můžeme je doporučit. Pečlivě kontrolují a mají citlivý přístup k dětem.

• Jan Kilian

Dermatolog, MUDr.

• K
      Umístění: jiné místo

Erudovaný lékař, který hledá vždy nejlepší řešení. Příjemný přístup, člověk nemá pocit, že obtěžuje. Vždy vše vysvětlí, na rozdíl od jiných lékařů, kteří na můj atopický ekzem předepisují automaticky kortikoidy ode dveří.

• M
      Umístění: DermatovenerologieSlužby: extrémně vysušená pokožka

Přes negativní komentáře zde na foru jsem se rozhodl pana doktora navštívit s mou extrémně suchou pokožkou po těle i obličeji - byl jsem u kosmetičky (která mí pleť ještě více zhoršila), byl jsem u pražské soukromé lékařky - vyhlášené a sama si nevěděla rady, tak prostě něco napsala a stejně se to minulo účinkem.
      Vyrazil jsem tedy za panem doktorem s nadějí, že mi konečně někdo pomůže. Pan doktor si mne hned po příchodu do čekárny vzal do ordinace, sdělil jsem svůj problém a pan doktor ihned věděl co s tím. Napsal mi dvě masti (obličej a tělo) + olej do koupele .. První mast a olej jsem si vyzvedl hned ten den, druhou následující den. Pár hodin po první aplikaci se dostavili výsledky - zmizely prasklinky a kůže se přestala odlupovat, po doporučených koupelích mám jemnou hebkou kůži, kterou jsem měl naposledy tak v 10 letech :-).
      Nyní již stav kůže jen udržuji mastmi a není nic poznat - vypadám zase jako člověk :-)
      Pana doktora mohu jedině doporučit!
      Vzhled ordinace je úplně v pořádku, žádná nesmyslná kožená polohovací křesla jako měla paní doktorka v Praze a ordinace jako kancelář ředitele podniku, ale pro nemocného je důležitý přístup a znalosti pana doktora, které vydají za všechny načančané ordinace ;-)
      Pana doktora doporučuji všem, kdo mají nějaký kožní problém, nicméně se z pochopitelných důvodů zde přímo podepsat nemohu. S pozdravem M.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře