VS LASERA s.r.o., kosmetické laserové centrum

VS LASERA s.r.o., kosmetické laserové centrum

Moskevská 20/1179

36001 , Karlovy Vary , karlovarský

Napište svůj první názor

Už jste navštívili VS LASERA s.r.o., kosmetické laserové centrum? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor
    Lékař: MUDr. Jan Dvořák Jiný

Pan doktor je velmi příjemný a pečlivý. Vřele doporučuji. Sestřička taky příjemná, což se v dnešní době už nevidí.

Lékař: MUDr. Jan Dvořák Jiný

Chodím k panu dr.Dvořákovi již několik let- chronický problém. Ve srovnání s ostatními lékaři v okolí se pan dr.Dvořák věnuje především pacientovi,nikoliv monitoru počítače. Nikdy jsem ho neslyšela stěžovat si na moc práce a frmol ( ačkoliv on jako asi jediný by si na zástupy pacientů mohl stěžovat). Několikrát jsem zažila,že ordinoval i do pozdních hodin,i když už měl mít dávno zavřeno,aby ošetřil i toho posledního pacienta. Nedávno jsem musela o víkendu na pohotovost ORL až do Plzně ( to je tak když máme v Pb " baječnou" nemocnici a ještě k tomu bez ORL) a když zjistili moje bydliště, pronesli:"Vy tam u vás máte pana doktora Dvořáka,že? Toho si tam teda važte,toho vám my ,lidsky i odborně můžem jen závidět ". Pravda. A vzdycky v čekárně, kdy mám pocit ,že se tam šíleně dlouho čeká,nebo se snad málo usmál si na to vzpomenu,actaky na to jak ,pro srovnání, sedím v prázdne čekárně u obvodní doktorky,která i v předcovidové době objednávala snad i na pozdrav a přesto jsem tam strávila půlden,neodtrhla oči od monitoru ,stěžovala si zavalenost prací ( rozuměno vvrušení pacienty od prohlížení novin a netu) ,krátkou polední pauzu a blbý počasí. Pak Panu doktorovi Dvořákovi ,už před návštěvou ,odpustím cokoliv a budu doufat,že mu zdraví vydrží, abychom nám takového pana doktora mohli ještě dlouho závidět. Protože pan doktor Dvořák je na Příbramsku už pojem či legenda,ale narozdíl od místní nemocnice a mnoha dalších okolních ordinací, v tom nejlepším smyslu slova . Takže si i vzhledem k " péči" v Příbrami přejme jediné,ať nám pan Dvořák ještě dlouho ordinuje. Hodně zdraví a klobouk dolů!

Lékař: MUDr. Jan Dvořák Jiný

S dětmi opravdu nedoporučuju tam vůbec chodit. Můj úplně nejhorší zážitek od doktora za život. Pan doktor i sestra neskutečně nepříjemný, opravdu jsem nikdy nic takového nezažila. Bohužel jsem musela s oběma dětma a pan doktor mi podával kartičku, že až si zařídím hlídání, tak ať přijdu znovu. Ani dcera v životě takhle šíleně nereagovala u doktora. Pro nás obě fakt zážitek Pro dospělé asi v pohodě, my si jeho chování nějak přebereme, ale děti to opravdu nechápou ‍

Lékař: MUDr. Jan Dvořák Jiný

Tak tenhle pan doktor? To je doktor s velkým D. Naprosto příjemný, empatický, skvěle se s ním dá mluvit, poskytuje vždy pečlivou péči a vyšetření. A hlavně vás neodbyde a dělá vše pečlivě. Byla jsem u něj s uchem a naposledy s nosem, protože mi pořád tekla z nosu krev a praskaly mi žilky. Pan doktor mi to krásně a bezbolestně zadělal a za pár dní byly moje problémy s nosem pryč. Prostě nemohu nic vytknout a každému vřele doporučuji!!!

Lékař: MUDr. Jan Kilian

Erudovaný lékař, který hledá vždy nejlepší řešení. Příjemný přístup, člověk nemá pocit, že obtěžuje. Vždy vše vysvětlí, na rozdíl od jiných lékařů, kteří na můj atopický ekzem předepisují automaticky kortikoidy ode dveří.

Lékař: MUDr. Jan Kilian extrémně vysušená pokožka

Přes negativní komentáře zde na foru jsem se rozhodl pana doktora navštívit s mou extrémně suchou pokožkou po těle i obličeji - byl jsem u kosmetičky (která mí pleť ještě více zhoršila), byl jsem u pražské soukromé lékařky - vyhlášené a sama si nevěděla rady, tak prostě něco napsala a stejně se to minulo účinkem.
    Vyrazil jsem tedy za panem doktorem s nadějí, že mi konečně někdo pomůže. Pan doktor si mne hned po příchodu do čekárny vzal do ordinace, sdělil jsem svůj problém a pan doktor ihned věděl co s tím. Napsal mi dvě masti (obličej a tělo) + olej do koupele .. První mast a olej jsem si vyzvedl hned ten den, druhou následující den. Pár hodin po první aplikaci se dostavili výsledky - zmizely prasklinky a kůže se přestala odlupovat, po doporučených koupelích mám jemnou hebkou kůži, kterou jsem měl naposledy tak v 10 letech :-).
    Nyní již stav kůže jen udržuji mastmi a není nic poznat - vypadám zase jako člověk :-)
    Pana doktora mohu jedině doporučit!
    Vzhled ordinace je úplně v pořádku, žádná nesmyslná kožená polohovací křesla jako měla paní doktorka v Praze a ordinace jako kancelář ředitele podniku, ale pro nemocného je důležitý přístup a znalosti pana doktora, které vydají za všechny načančané ordinace ;-)
    Pana doktora doporučuji všem, kdo mají nějaký kožní problém, nicméně se z pochopitelných důvodů zde přímo podepsat nemohu. S pozdravem M.

Lékař: MUDr. Jiří Krčál dětská pohotovost s uchem

První zkušenost: Dítěti píchnul ucho tak nešetrně, že brečelo víc cestou z pohotovosti než tam. Žádná slova útěchy dítěti. Druhá zkušenost: Tento doktor absolutně ignoruje dítě. Vyšetřil pouze 1 ucho, které mělo údajně bolet, druhé nevyčistil a podíval se do něj jen zběžně. Při kontrole u doktorky dle našeho bydliště (ne pohotovost) se i MUDr. divila, že ucho není vyčištěné, když byl na pohotovosti. Poté vyčistila nekontrolované ucho na pohotovosti a našla tam ustupující zánět. Celkově takový nepříjemný, komisní doktor. Cestou na pohotovost SE MODLÍME, aby neměl službu. S ostatními doktory ORL FN Bory Plzeň máme dobré zkušenosti a můžeme je doporučit. Pečlivě kontrolují a mají citlivý přístup k dětem.

Lékař: MUDr. Jan Kilian

Nedoporučuji!!! Přišla jsem k němu v těhotenství se svědivou vyrážkou,kterou jsem měla po celém břiše.Pan doktor jsi mně ani pořádně neprohlídnul a hned mi řekl ,že se s tím ještě nesetkal a neví co to může být.Předepsal mi mast ,která nezabrala.Rekl kdyz se to nebude zlepsovat mam přijít.Za tyden jsem vyrážku měla úplne všude a tak jsem šla opět k němu,že jsem už zoufalá a bojim aby to nebylo neco infekčního...Řekl že mi nic napsat nemůže a arogantním tonem rekl ze se hold budu drbat až to nezmizi ..S plačem jsem jela do Plzně k jinému kožnímu.K němu už nikdy !!!

Lékař: MUDr. Vladan Hrabě

Třetí den antibiotik a angína se zhoršovala, přidala se horečka 39 st.C. Jedu na pohotovost, protože nemohu už ani mluvit, natož polykat, začínám kašlat hlen i s krví. Vše povídám šeptem panu doktorovi. Pan doktor se mi ani do krku nepodíval, sdělil mi, že antibiotika nezaberou hned (tedy podle něj ani 3. den) a je potřeba počkat. V téže větě se otázal, zda jsem zaplatil 90 Kč, podal mi papír, kde jsem se po odchodu dočetl, že si mám dělat obklady na krk a byl jsem z ordinace venku.
    P.S. Druhý den (4. den antibiotik jsem byl na pohotovosti znovu, jiný lékař, stejný postup. Pak další den u své obvodní lékařky, která konstatovala udiveně, že páni doktoři nepoznali, že antibiotika, nasazená cíleně na angínu, prostě nezabrala a napsala mi jiná, a již druhý den cítím nápadné zlepšení.

Lékař: MUDr. Jan Dvořák

Když na ORL, tak jedině k tomuhle šikovnému a příjemnému člověku. Maximální spokojenost, jak moje osobni, kdy mi lecil opakovane záněty středního ucha, když jsem byla dítě, tak ta sama spokojenost jako rodiče, kdy uz jsme 4 krat museli navštívit pana doktora s dcerou.
    Jen tech lidi v čekárně :-(