Ord. praktického lékaře gynekologa
Samo Tomáška 6, Litoměřice

od 15ti let jsem navštěvovala tuto ordinaci :) bezvadný lékař...bezvadný přístup :)

Vždy jsem byla spokojená.

Názor na lékaře je přirozeně subjektivní, ale já opravdu v některých komentářích svého gynekologa nepoznávám.
Byla jsem u něj několikrát se závažnými problémy a vždy mě vyšetřil okamžitě, s citem a léčba byla úspěšná.
Při interupci mi dal psychickou podporu, kterou mi bohužel ostatní lékaři v mém dost špatném stavu nedali - naopak Jeho přístup k pacientkám jsem dlouho u jiného lékaře nezažila!!
Mám v něj opravdu důvěru a nestalo se mi, že by mi neporadil. Chodím k němu s problémy, ale ne se strachem.
I sestra je velice vstřícná a příjemná.
Ordinace v Bohušovicích je opradu malá, ale můžete navštívit i ordinaci v Terezíně nebo Litoměřicích, obě jsou prostornější a v příjemném prostředí.
Chodím k němu posledních 6 let.

Na pana doktora si nemohu stěžovat,je to velmi příjemný pán.Sestřička je také velice příjemná

Velice vstřicný,umí pomoci i poradit.........chodim k nemu 7 let a nemam jedinou vyhradu.....coz o jinych lekarich rici nemohu......

K panu doktorovi chodím 17 let a jsem spokojená.

Rychle jsem utekla.Jeho sestra?!Děs a hrůza.Je nelidská!!!Pan doktor vyšetřuje zastaralím způsobem.Ordinace v Bohušovicích je hnus!!!

I přes několik pozitivních domácích těhotenských testů mě pan doktor neustále ujišťoval, že nejsem těhotná, protože na UZ vyšetření se "nic" nenašlo. Aniž by sám udělal test na zjištění těhotenství, dal mi prášky na zastavení krvácení a poslal mě s úsměvem domů se sdělením, že se mi zbláznily hormony. Můj praktický lékař mě okamžitě poslal do nemocnice s podezřením na mimoděložní těhotenství, což se také potvrdilo. Souhlasím s tím, že pan doktor je možná velmi příjemný společník, ale po profesní stránce mám k němu opravdu velké výhrady.

Pan doktor sám o sobě je příjemný, usměvavý, milý. Co se týče problémů, je pro něj bohužel většinou vše normální. Taky jsem raději odešla a teď jsem spokojená jinde a mám konečně v doktora důvěru.

Na psaní antikoncepce je pan doktor jednička! Ale jak přijde problém...Na vše času dost! Jakoby se v ordinaci zastavil čas...