Bohužel musím reagovat na poslední 2 příspěvky se kterými absolutně nesouhlasím. K panu doktorovi Brodničkovi už chodím spoustu let. Je to ten nejlepší lékař kterého jsem v životě potkala a že se potkávám se spousty lékařů. Pan doktor mě nikdy neodmítnul pomoc , vždy ,když jsem panu doktorovi telefonovala s tím že mi není dobře ihned reagoval ať přijdu k němu do ordinace, kde mě i následně pečlivě vyšetřil a i uvědomil sestřičky, které mě ihned po příchodu vzali přednostně . Vždy se mi snažil vyjít vstříc tak aby to vyhovovalo mě. Hlavně jako jeden z mála lékařů mě přijme s úsměvem nikdy na něm nebyla znát únava i když sama dobře vím, že v této situaci to vůbec nemá jednoduché. Můj manžel onemocněl covidem a díky pohotovosti pana doktora a včasné hospitalizace jsem rada, že manžel vše zvládnul. Takže tyto lži mě dokážou dost vytočit. Jinak k sestřičkàm, obě sestřičky to nemají také vůbec jednoduché vždy se pacientům snaží vyjít vstříc ale některý se opravdu nezavděčíte ono to někdy prostě nejde. vše je o domluvě měli by jsme si uvědomit , že jsou to také jenom lidé a v této covidové nelehké době se opravdu snaží jak nejvíce mohou. Takže závěrem je to moderní ordinace se skvělým lékařem a super sestřičkami.

Umístění: Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod Třemšínem Jiný

Personál zcela jistě nejnepříjemnější v okolí.Pozdrav je tu asi sprosté slovo..Mohli by si uvědomit,že nejen oni,ale i pacient má právo na slušné jednání. Chyběl nám opakovaně pocit kontaktu. Ne s počítačem ale s pacientem.Jako by jim člověk za to nestál.Doktor když už náhodou v ordinaci sedí, přijme jen zdravé pacienty,pokud je vám špatně, nechoďte, do ordinace. Minimálně rok tedy " ordinuje" hlavně přes telefon. Nechápeme k čemu pak je ta údajná výhoda, že je i plicní,za zamčenými dveřmi.Jak se asi takhle zkontroluje tlak,nechápem. Pokud je vám špatně vemte si Paralen, při zhoršení volejte rychlou,hlavně sem nechoďte.

Tak trojnásobek běžné ceny za výpis s prakticky jednou větou. A spoždění, že proto,že dnes za dopoledne 250 lidí? Kdyby aspoň nebyli tak protivný,kdyžb uz jich tam sedí víc než pacientů. Byl jsem objednaný pouze na kontrolu INRI,což je v řádu pár minut. O výpis jsem ještě vokal týden dopředu. Byli tam čtyri zamestnanci,v čekárně my dva a přesto jsme je asi zdržovali. Co se týká doktora,měl jsem pocit,že komunikuji s počítačem nebo se zdí. Doktor se ani nesnažil navázat oční kontakt,hlavně že fungoval počírač.Sestra vyvolává do čekárny jméno i důvod návštěvy.

Umístění: Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod Třemšínem Onemocneni

Nejlepší lékař, jakého jsem zažila. Erudovany, ochotný a obetavy. Naprosto mimořádný přístup k pacientovi. Děkuji za něj.

Umístění: Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod Třemšínem Jsem diabetik,astmatik a různé potíže.

Vysoce odborný, na to že je mladý,příjemný,vše vysvětlí,poradí.Když si neví rady,ihned zařídí a objedná k odborníkovi.Stále vylepšuje ordinaci o přístroje.

Konečně skvělý ,ochotný,pečlivý,empatický lékař.Jsem ráda,že mám tu čest být jeho pacientkou :-))Zdeňka

jsem 62 rocnik poznal jsem dost doktoru a ne jen v tomhle kraji ale p. doktor Brodnicek je doktor na svem miste je dobre ze v Rozmitale mame plicni a ne az v Pribrami ze musim nekdy cekat u doktora je prece normalni pristup ma k pacientum podle mne normalni tj. venuje patricnou pozornost a hlavne jeho profese ho bavi a to je nejdulezitejsi proste je to pan DOKTOR. spokojeny pacient Radislav

Pan doktor je možná super a snad i příjemný, ale sestra rozhodně ne !!! Je čím dál víc protivná a osčuje se na některé dosti nepříjemným stylem.Pan dr.by ji měl vyměnit za nějakou vhodnější a příjemnější, která bude, např. po službách v nonstop nemocnič. provozu ráda za takovouto ordinaci.

MUDr. Jan Brodníček

Na tento nazor bych rada reagovala. Sestřička je o něco míň příjemnější, než kdysi byla, ale nejspíš je to proto, že má nyní asi vic práce. Tím samozřejmě neobhajuji špatné chování,

Souhlasím, jeden z nejlepších doktorů, které znám.
A znám jej už z dříve, z nemocnice.
Pokaždé mi pomohl, k lidem se chová velmi pěkně, vyslechne a poradí. Pokud sháníte lékaře, který vás bude léčit podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, jste na téhle adrese určitě spávně.

Prostě nejlepší- PAN doktor.