Komenského 646, Rožmitál pod Třemšínem
Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod Třemšínem

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Umístění: Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod Třemšínem Onemocneni

Nejlepší lékař, jakého jsem zažila. Erudovany, ochotný a obetavy. Naprosto mimořádný přístup k pacientovi. Děkuji za něj.

Umístění: Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod Třemšínem Jsem diabetik,astmatik a různé potíže.

Vysoce odborný, na to že je mladý,příjemný,vše vysvětlí,poradí.Když si neví rady,ihned zařídí a objedná k odborníkovi.Stále vylepšuje ordinaci o přístroje.

Konečně skvělý ,ochotný,pečlivý,empatický lékař.Jsem ráda,že mám tu čest být jeho pacientkou :-))Zdeňka

jsem 62 rocnik poznal jsem dost doktoru a ne jen v tomhle kraji ale p. doktor Brodnicek je doktor na svem miste je dobre ze v Rozmitale mame plicni a ne az v Pribrami ze musim nekdy cekat u doktora je prece normalni pristup ma k pacientum podle mne normalni tj. venuje patricnou pozornost a hlavne jeho profese ho bavi a to je nejdulezitejsi proste je to pan DOKTOR. spokojeny pacient Radislav

Pan doktor je možná super a snad i příjemný, ale sestra rozhodně ne !!! Je čím dál víc protivná a osčuje se na některé dosti nepříjemným stylem.Pan dr.by ji měl vyměnit za nějakou vhodnější a příjemnější, která bude, např. po službách v nonstop nemocnič. provozu ráda za takovouto ordinaci.

MUDr. Jan Brodníček

Na tento nazor bych rada reagovala. Sestřička je o něco míň příjemnější, než kdysi byla, ale nejspíš je to proto, že má nyní asi vic práce. Tím samozřejmě neobhajuji špatné chování,

Souhlasím, jeden z nejlepších doktorů, které znám.
A znám jej už z dříve, z nemocnice.
Pokaždé mi pomohl, k lidem se chová velmi pěkně, vyslechne a poradí. Pokud sháníte lékaře, který vás bude léčit podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, jste na téhle adrese určitě spávně.

Prostě nejlepší- PAN doktor.

Taky jsem několikrát navštívil ordinaci, včetně plicního vyšetření. Na začátku bez objednání, žádný problém, v pohodě mě vzali, asi proto, že můj problém byl vážně akutní. Spousta lidí považuje za akutní věci, které mají několik dnů nebo hodin. Pokud je to hodin, není problém přijít ráno, s vážným problémem či tlakem vás těžko vyhodí. Pokud je to otázka pár minut, taky vás se závažnou věci vezmou, tak jako mě. A že je prázdná čekárna, těžko víte, co se děje uvnitř, vážená/ vážený. Sám jsem na plicnim strávil dost dlouhou dobu, abych to mohl posoudit.

Tak taky přidám svojí nedávno zkušenost.Dovolil jsem si přijít s akutním problémem do doby která byla vyhrazena pro druhou odbornost lékaře - a sice plicní. bylo cca 12.30 a v čekárně ani noha. jedna paní si šla jen vyzvednout nějakou zprávu a dovolila si zaklepat,ona setjně jako předtím já byla informována jak je dnes plno a šílený skluz - jak to v ordinaci nestíhají.Strávil jsem v prázdné čekárně hodinu, abych se ještě jednou v ordinaci nepříjemně dozvěděl o jejich vytížení, plném objednávkovém diáři - nevím čeho a ještě s výtkou,že mám příště přijít v jiný den.Jak má člověk ale měsíc dopředu vědět a naplánovat si správně nevolnost, aby se strefil do těch správných hodin, to už mi nikdo z nich neporadil...Já neděkuji.

Pana doktora rozhodně mohu doporučit, moc mi při mých potížích pomohl. Navíc je to velmi sympatický člověk a jako lékař má laskavý přístup.Poděkovat bych chtěla jemu i sestřičce za obětavou práci, která jak se zdá rozhodně není jednoduchá.
A.