Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tovární 600, Chodov
Ordinace ženského lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Nejhorší gynekolog!!! Všem dává stejné léky, všechno je jen vsugerované a léčí od stolu !!! Už nikdy víc takové doktora !!!! Když jsem od něj odešla, zjistila jsem, co mi všechno je a příjemné to nebylo !!! Nechápu, jak tomuhle někdo může říkat gynekolog.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Musím se přidat k negativnímu hodnocení "pana doktora",protože moje zkušenosti s ním jsou opravdu otřesné,vyšetření neštrné,arogance a pokud si stěžujete na nějaké problémy..tak je to jen vsugerované..až když jsem od něj odešla k jinému lékaři jsem se dozvěděla,co vše bylo zanedbáno nesprávnou léčbou nebo vůbec žádnou a musela jsem podstoupit 4 náročné operace.Proto tohoto doktora absolutně nedoporučuji.Pozitiva mám jen na jeho dvě sestřičky,které jsou jeho pravým opakem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

K panu Doktorovi chodím již 15 let. Vždy byl velmi ochotný a vždy kvalifikovaně poradil a pomohl.


J

...Jsem otcem třech dcér z dvou manželství a po celou tu dobu byl ženským doktorem všech žen / s manželkami a dcéry 5 / pán doktor Beníšek a mohu jen potvrdit že je to člověk a odbornik k pohledáni a doufejme že obdobni profesionálove...nevyhynou.Nemám ve zvyku nic nikdy přehánět, ale neni mnoho lidiček kteří vykonaji tolik záslužné a bezchybné práce ...Děkuji pane doktore za všechny moje ženy v domácnosti... jsou i díky Vám... v pohodě :))


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti