Ord. praktického lékaře pro dospělé
SPOLCHEMIE, a.s. - Revoluční 86, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Lepšího doktora jsem neměl ! Spokojenost ! Důkladný doktor,vždy příjemné vystupování.Chodíme k němu celá rodina.

Souhlasím se všemi předcházejícími pisateli. Je velký odborník, má hluboké znalosti a pečlivý přístup ke každému pacientovi. Děkuji mu za všechny pacienty. Mnoho lékařů by mělo poznat jeho metody a jednání s lidmi.
Cutychová J.

Dlouho jsem nepotkal tak příjemného a profesionálního lékaře, vřele doporučuji všem. Za tu chvíli v čekárně to stojí.

Důkladný a pečlivý doktor, u mě má 1 s hvězdičkou

Svědomitý a pečlivý lékař . Všem rozhodně doporučuji.

Toto je můj třetí praktický lékař v mém životě a už bych neměnila. Pro své pacienty se snaží udělat všechno. Když někdo z mého okolí shání nového lékaře či nadává na toho stálého,vřele doporučuji pana doktora Bacíka. Jen jednu sestřičku bych vyměnila...

Odborně velmi zdatný, svědomitý, pečlivý a citlivý. Lepšího praktického lékaře jsme ve svých 73-74 letech nepoznali. Některé sestry by mohly být příjemnější.

Lékař co se zajímá se o své pacienty,které si většinou i pamatuje,mohl by mít příjemnější sestry,které mu kazí hodnocení :-)

Lepšího praktického lékaře neznám.

Odborně zdatný, svědomitý, citlivý k problému pacienta. Mezi praktickými lékaři, které jsem za svých 75 let života poznal, jednička.