Babice 46, Kyjov

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je velmi pečlivý, pracuje rychle a efektivně. Vždy popisuje, co dělá, je vstřícný, na jakýkoliv dotaz odpoví. Vyžaduje pravidelné kontroly, ale to pokládám za přednost a profesionální přístup. Chodíme k němu i s dvouletou dcerou a i k ní se chová hezky. Určitě doporučuji a upřímně nechápu, kde se u takového člověka vzaly komentáře o aroganci.?! :)

Umístění: Ordinace Jiný

Ze začátku jsem byla nadšená. Postupně jsem ale zjistila, že pana zubaře nezajímá nic jiného než vytrhávání zubů, i když se dál zub zachránit a nebo ničení zdravých zubů. Je mi z toho spíš smutno. Až po najíti nového zubaře (měsíc po kontrole u pana Černého) mi našel 3 kazy a zub, který mi chtěl vytrhnout zachranil lehce.

Umístění: Ordinace

Doporučujeme. Velmi profesionální přístup. Při objednání sme nikdy nečekali. Přesně informuje co Vám bude dělat a proč.

Pan MUDr. Jakub Černý mi nepřišel vůbec namyšlený, ani arogantní (možná tak na některé lidi působí svou vyzáží a udělají si hned úsudek), jak tu někteří pacienti píší.Názor, že si vybírá koho ošetří a koho vyhodí,bych tipoval, že vzešel z jeho požadavku, alespoň 1x ročně přijít na preventivní prohlídku (jinak vyřazuje z databáze). Mně osobně toto problém nedělá a vždy se s ním dá domluvit, ke mně a mojí přítelkyni se choval vždy velmi uctivě a slušně. Co se týče odvedené práce, jsem velmi spokojen.

MUDr. Jakub Černý je namyšlený a nepříjemný mladý lékař, velmi arogantní ke svým zákazníkům - pacientům. Pozor, za všechny jeho " zubařské výkony " vybírá peníze bez varování nebo konzultace s pacientem. Vydání stvrzenky nebo jiného dokladu nepovažuje za nutné ! Rozhodně nikomu nedoporučuji tohoto lékaře a vřele doporučuji všem budoucím zákazníkům ( pacientům ) obrátit se na jiného kvalitnějšího zubaře ve svém okolí.

Nic moc.

vynikající práce

namyšlený, nepříjemný a rozhodně nikomu nedoporučuji

MUDr. Jakub Černý je velmi ohleduplný k našim postiženým dětem. Přijal nás všechny s úsměvem a ochotou.

Je namyšlený,arogantní a hlavně za vše vybírá peníze...Taky si vybírá koho ošetří a koho vyhodí...