Adresa

Praktický lékař gynekolog
Klášterní 117, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

112 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Pan doktor je moc milý, empatický, pečlivý, vše vysvětlí a poradí ...jsem u něj naprosto spokojená. Sestřička je taky skvělá...chodím sem už 5 let a v ordinaci jsem byla hlavně v těhotenství mnohokrát a vždy naprostá spokojenost. Můžu všem jen vřele doporučit!
V čekárně si občas chvíli posedíte, ale na dobrého doktora stojí za to počkat :)

D
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Jako pacient jsem velmi spokojená nemám absolutně co vytknout. Úžasná péče a velmi milé empatické jednání.Co mi ale chybí v dnešní době je informace o nepřítomnosti na webu, velmi by mi to mnohokrát pomohlo při plánování návštěvy. Bohužel dost často se mi s ohledem na vytížení pana doktora i sestřičky dovolat a až při návštěvě ordinace zjistím například dovolenou. Děkuji za pochopení.

V
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

S panem doktorem Vrkočem jsme velice spokojené, vždy jsme chodili na gynekologii s obavami.
Když jsme objevili pana doktora Vrkoče, odpadly strachy z vyšetření, je citlivý, vše vysvětlí.
Chodí nás sem celkem pět žen (kamarádek). Sestřička nás velice ochotně objedná v jeden termín. Uděláme si příjemný den, všechny se předem sejdeme na kafíčku a pak hromadně jedeme k panu doktorovi Vrkočovi na vyšetření.
Máme alespoň důvod se všichni setkat a spojit příjemné s užitečným.

Nejdříve nás příjemně přivítá příjemná sestřička a pak pan doktor, který vždy vše perfektně vysvětlí a má s námi trpělivost. Hodnotíme to jako nejlepší zkušenost. Za rok se opět budeme těšit na náštěvu.


Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař gynekolog prevence

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé a hodnotím velice kladně.Vše mi srozumitelně vysvětlil.Sestřička velice příjemná a ochotná.Vřelé doporučuji.


Z
Ověřený profil

Zdravím všechny. Musím souhlasit se všemi, zde uvedenými, názory. Pan doktor je fakt třída a nenechává nic náhodě, dá se s ním mluvit, je velice vstřícný, příjemný a laskavý. Je tam i úžasná sestřička, která je hodně sympatická, milá a velice empatická. U pana doktora jsem měla poprvé v životě nebolestivou prohlídku (a to chodím už 15 let na gynekologii - moje původní paní byla ze Sokolského náměstí v LBC) a konečně mohu konstatovat, že se na další prohlídku nebojím jít. Zařízení ordinace je také na jedničku - žádné přístroje z dob komunistů - fakt pecka :-) :-)


P
Ověřený profil

Pan doktor je ochotný, důsledný, laskavý, neuvěřitelně jemný, maximálně pečlivý. Má skvělou sestřičku a úžasný lidský přístup. Super příjemná ordinace se vším všudy. Za mě perfektní :-) Petra


A
Ověřený profil

Na pana doktora vzpomínám moc ráda, byl to právě on, který mne operoval a jeho pooperační péče neměla chybu. Je velice lidský a dokáže otevřeně o všem hovořit.Prostě jsem měla štěstí, že mne operoval právě on. Jenže po čase opustil nemocnici v Liberci a zařídil si svou ordinaci kam začala chodit má teta, která si ho také velice váží a fandí mu. Kéž by takových doktorů bylo více. Obě jsme poznali jeho profesionalitu a starost o své pacientky.Je to vážne dobrý lékař a velmi sympatický.


B
Ověřený profil

Pan doktor vrkoč je ten nejlepší gynekolog, kterého jsem si mohla po přestěhování do Liberce vybrat! Před 16 dny se mi narodil syn, a jeho péči během mého těhotenství si nemůžu vynachválit!
Je pravda, že doba objednání je pouze relevantní a kolikrát musí člověk až několik hodin čekat v čekárně. Ale na druhou stranu je to tím, že je kvalitním gynekologem, a proto má tolik pacientek!
A co se týče sestřičky, tak ta je opravdu velice svérázná, ale zato i velice příjemná a k pacientům se schová tak, jak se chovají oni k ní :-) . Chtěla bych tímto oběma moc poděkovat za báječnou péči!!


R
Ověřený profil

Mohu všem pana doktora doporučit. Odborník a moc milý člověk. Pomůže, vysvětlí, prostě vynikající. Jsem ráda, že je právě on můj gynekológ. Sestřička to nemá lehké, já si na ni nemůžu stěžovat. Odvádí dobře svoji práci. Doporučuji na 100%.


H
Ověřený profil

Chtela bych panu doktorovi a sestricce poprat krasny novy rok a moc jim podekovat za jejich uzasnou peci. Pan doktor je proste jednicka a sestricka rovnez. Je to jedna z mala ordinaci, kam se clovek muze tesit. Sestricka to v cekarne nema vzdy jednoduche, nektere jedovate jazyky bych ja osobne ihned poslala do patricnych mezi. Ale ona je profik a zachova se vzdy jak ma. Mam ji i pana doktora moc rada a jsem vdecna, ze mohu byt jejich pacientka. Dekuji, Hanka


Došlo k chybě, zkuste to znovu