Banskobystrická 87, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor se sestřičkou jsou neskuteční. Nešetří milým úsměvem, vše vysvětlí a jsou tam skutečně pro pacienty. Celkově se tento přístup už nevidí. Dokonce i moje 4-letá dcera, která má paniku z každého lékaře, spolupracovala a cítila se zde dobře. Doporučuji všem, kteří se chtějí i u lékaře cítit příjemně.

Umístění: Ordinace Jiný

Lékař, který nemá ve své ordinaci prostor pro ošetření akutních pacientů, je naprosto k ničemu, i kdyby měl ruce ze zlata. Tuto zkušenost mám nejen já, kdy mi bylo odmítnuto udělat akutní vyšetření ( na žádost praktické lékařky), ale i moje maminka, kterou nejprve nechali čekat, pak na ni zapomněli, když se připomněla, ještě jí bylo sestrou vynadáno a stejně ji neošetřili. Též měla žadanku od svého lékaře. Nedoporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Již dlouho, možná ještě nikdy jsem se nesetkal s tak príjemným , ochotným a šikovným doktorem. O jeho sestričce to platí taktéž. Jindy už nikam jinam s ORL problémy nejdu

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Trubák je člověk na svém místě, je velmi milý k dětem, empatický a ochotný. Vyhledala jsem jeho pomoc nyní kvůli synovi, který má velké problémy s příjmem potravy a trpí přecitlivělostí v dutině ústní. Mě osobně pan doktor Trubák před několika lety zachránil sluch, díky jeho včasné reakci a odeslání do nemocnice k hospitalizaci jsem o sluch naštěstí nepřišla.

Umístění: Ordinace Jiný

Super přístup lékaře, snaha vyřešit problém, pomoct .
Pan doktor vše vysvětlil, zjistil a následně vyřešil a problém vyřešil. Jeho přístup je lidský, je příjemný. Totéž platí i pro sestru.