Ortopedická ambulance
Olomoucká 29, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Konečně jsem našla lékaře který je vynikající odborník a který v krátké době zjistil podstatu mých problémů,zajistil veškerou i nadstavbovou léčbu, ordinace je ve spolupráci se skvělou sestrou perfektně vedena,komunikace nadstandartní..U takového lékaře mi nevadí ani delší čekání v čekárně.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

S panem doktorem mám dobré zkušenosti, jen to čekání (i přes objednání) bývá problém, zvlášť, když máte bolesti. Také by měl v jinou dobou vyšetřovat děti a v jinou dospělé, protože když přijde více maminek s dítětem včetně nějakého kočárku, není v čekárně k hnutí.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan doktor, kdyz nema svuj den, dokaze byt zly, hruby i na starsi osoby. Asi si neuvedomuje, ze svym chovanim nejen ztraci pacienty ale i duveru. Snad si to ale uvedomi pacienti a nenechaji si od neho jeho urazky libit.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pana doktora Okáče znám již bezmála patnáct let a mohu jedině potvrdit, že se jedná o lékaře, který v tandemu se specialistou z fakultní nemocnice Bohunice představuje vysoce erudovaný tým, který dokáže pomoci i v těch nejsložitějších případech. MUDr. Okáč k mým problémům přistupuje zodpovědně a zatím mi dokázal vzdy pomoci. Vřele doporučuji.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pana doktora Okáče považuji za odborníka. Opakovaně mi poskytl precizní pomoc i s podrobným vysvětlením situace. Přestože jsem nebyla objednaná, akutní stav, trpělivě se mi věnoval. Také sestřička pana doktora byla vstřícná, připravená a milá.
Vážím si jejich přístupu.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Už nikdy více. Místo pomoci a konzultace, kdy člověku opravdu něco je p. doktor pošle k psychologovi. Opravdu vynikající způsob, jak odbavit .. zbavit se pacienta, který si celý život hradí zdravotní pojištění.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Nebudu psát dlouhé odstavce.... jednoduše. Pan doktor Okáč je "pan doktor"... prohlédne, určí diagnózu, nasadí léčbu, poradí, prostě pomůže a ještě s ním je sranda...a pokud se čeká... opravdu je na co...
Doporučuji a děkuji pane doktore.

Byla jsem s dcerou pouze dvakrát , ale opakovaně, ikdyž přijdete na objednány čas v čas , ze strany pana doktora neapcetuje stanovenou hodinu na kterou je pacient objednán . Poté se člověk s dítětem ocitá v plné čekárně lidi , kde není ani kam se posadit . Co se týká vyšetření , ví o čem mluví bez pochyby ,ale obviňovat matku a vytýkat že matka zanedbala problém dítěte mi přijde neetické a neprofesionální ! Nechci se vymlouvat ale jako rodič jednat s puberťakem je jednat jako s hluchým dítětem a ke všemu jsme a stále řešíme psychické problémy , kde potažmo není ani prostor a chuť pro psychicky narušeného teneigra pracovat . Že je dítě lenošné cvičit a dělat to pro sebe a svůj pocit , je velmi obtížné . Ale to pán doktor, nevidí už za oponou co se odehrává . Jasně za vše muže rodič !

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Dovolat se nedá během celého týdne ani jednou. Tedy osobně. A po objednání?Poprvé jsem tu čekal 4,5h; podruhé (další termín cca za měsíc) při zjištění že na stejnou dobu jsou objednáni k jednomu doktorovi 4 lidi a aktuálně je řada na lidech co měli dohodnutý termín před hodinou jsem raději rovnou odešel. Po stránce vyšetření a profesionality se mi zdálo vše v normě, ovšem systematicky si objednávat na stejnou dobu 4 pacienty a pak tam v malé čekárně v době covidu nechat všechny několik hodin čekat je pro mne zcela neodpustitelná neúcta k člověku a nebetyčná drzost. Skutečně vám za nás pojišťovny platí tak málo, že se nezdráháte tam nechat každého z nás nechat několik hodin systematicky čekat jen proto, abyste neměli o jednu fajfku pro pojišťovnu denně méně? Jakožto pro živnostníka je pro mne taková nespolehlivost termínu zcela neakceptovatelná. Vlastně i kdybych byl zaměstnancem - propustka se vystavuje nejdéle na 4 hodiny, dle mých zkušeností tato doba na vyšetření u vás nestačí. Nejvíce dojemné bylo drama, kdy sestra donesla po několika hodinách chudákům důchodcům do čekárny jednu 1,5l lahev vody. Z pohledu pozorovatele bylo poměrně zajímavé sledovat, kdo se odhodlá jako první vystoupit z komfortní zóny a sám si nalije jako první před zraky všech přihlížejících. I kdyby u vás ordinovali nejzkušenější odborníci ve svých oborech, dokud se nebudete chovat k lidem a jejich času s úctou a ohledem na jejich další povinnosti, zasloužíte si přijít o každého jednoho pacienta a za vaši nebetyčnou bezohlednost drzost zkrachovat.

Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Čekání přes hodinu a půl, v ordinaci potom celková kontrola cca 7 min, z toho asi 5 min kontrola nohou, za ort. vložky jsem zaplatil 400 (u mého předchozího ortopeda, co odešel do důchodu jsem přitom neplatil nic), nenechal mně ani moc domluvit, celkově připadal nezaujatý, vyšetření ve spěchu, na jednu věc se nakonec ani nedostalo. Takže nejspíš půjdu s tím někam jinam, kde mně vyslechnou.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Minulý týden mě něco píchlo do chodidla. V neděli mi to nateklo fakt hodně a dnes je čtvrtek a furt to nepolevilo. Lehce to splasklo tam, kde me to pichlo ale rozsirilo se me to dal az k prstum ten otok. Vetsinou rano, kdyz vstanu, tak si rikam ze ten otok mizi ale v prubehu dne se to zvetsi... v nedeli, jak mi to oteklo, tak jsem nemohl ani stoupnout na tu nohu a pretrvalo to az do utery ale od stredy me to uz neboli a muzu normalne chodit. Vetsinou rano (v pondeli) jsem na tu nohu nemohl ani stoupnout. Chodidlo leduju nebo na obklad nanesu nejakou visnovou suspenzi.
Byl jsem u doktora 2x a ten mi rekl, ze je to jen otok po stipnuti a ze to bude trvat dyl ale rikal jsem si, ze bych zasel nekam na rentgen nebo ja nevim... Nebo to je normalni, ze od nedele to mam natekle a cely chodidlo mam natekly?

Vážený paciente,
tvrzení "mě něco píchlo do chodidla" chápu jako bodnutí hmyzem. V tomto případě byste se měl co nejdříve obrátit na nejbližší chirurgickou ambulanci. Chirurg tuto situaci pravděpodobně vyřeší sám.
Na ortopedie vás odešle, uzná-li to za potřebné. S pozdravem, Okáč.

MUDr. Ivo Okáč

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na více info o pec u miminek. Děkuji za odpověď

Děkuji za nebývale strohý dotaz. Pes equinovarus congenitus je složité onemocnění, které vyžaduje komplexní, víceoborovou léčbu, kterou ortopedie samozřejmě zastřešuje. Žádáte informací více, předpokládám tedy, že už nějaké informace a zkušenosti máte a že žádáte druhý, nebo již několikátý názor. V tomto případě doporučuji, abyste se s dítětem objednala některé pondělí odpoledne do ambulance k podrobnému vyšetření a udělání dalšího léčebného plánu. K vyšetření vezměte dosavadní související dokumentaci: ortopedii, RHB neurologii, genetiku ... S pozdravem Okáč.

MUDr. Ivo Okáč