Olomoucká 29, Brno
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance

Za mě velké zklamání, chtěla jsem přejít k panu doktorovi od jiného, který mně nepomohl a on mě víceméně vyhodil,že jsem zvolila špatný postup, že nemůžu odejít od původního doktora,ze se to nedělá.Přitom v recenzích mu pacienti děkují,že obešli spoustu doktorů a jediný on jim pomohl. Vkládala jsem do něj tolik naději,v tu chvíli jsem se cítila hrozně bezmocně a špatně.Takze Vam moc děkuji,pane doktore ☹️

Umístění: Ortopedická ambulance Nabeh na ploche nohy dcery

Pan doktor je profik. Skvely pristup, pracuje efektivne, vysvetli problem, nastini moznosti reseni. Objednani na cas bylo prakticky bez cekani.

Umístění: Ortopedická ambulance

Skvělý odborník s lidským přístupem k pacientovi.
Panu doktorovi jsem poštou poslal dokumenty po ukončení úspěšné rehabilitace, kam mě odeslal se zamrzlým ramenem.
Dnes mě neskutečně překvapil, když mi zavolal, že zprávy dostal a aktivně se zajímal o můj zdravotní stav, jestli rehabilitace pomohly.
Za svůj život jsem se s takovým přístupem doktora k pacientovi ještě nesetkal !! U pana doktora Okáče jsem byl poprvé na doporučení přátel, velmi mě pomohl a udělal ten nejlepší dojem. Vřele doporučuji.

Dobrý den, k panu doktorovi jsme přišli se synem minulý rok a jako jediný diagnostikoval našemu synovi správnou ortopedickou vadu a po předepsání speciálních vložek do bot je syn bez potíží. Před tím jsme byli u tří ort lékařů a ti měli zato, že se mu začíná bortit klenba a má lehkou skoliozu páteře. Syn hraje závodně basket a i přes intenzivní rehabilitace a sport se potíže horšily. Pan doktor Okáč hned po první návštěvě zjistil, že syn má kratší pravou nohu o 1cm a tím jsou způsobeny jeho potíže. Naše a hlavně synovo trápení skončilo určením správné diagnozy a předepsáním speciálních vložek a zato panu doktorovi děkujeme a přejem jen a jen krásné dny. A čekací doby.... Každý má možnost volby!!! Já a syn budeme klidně čekat v čekárně než syna ošetří odborník a tím Mudr.Okáč je. Zita Fitzová a Vašík

Vážení pacienti, i mě samozřejmě není příjemné dlouhé čekání v čekárně, nicméně někdy se to tak přihodí. Je spíš otázkou, jestli někteří pacienti nechodí obtěžovat pravidelně a příliš často se svými "prkotinami". Pan doktor je velmi slušný člověk a vynikající odborník. Znám ho od roku 2000, prodělal jsem u něj několik operací a dovoluji si trvrdit, že lepšího odborníka těžko najdete. A s tou nadváhou je to asi tak. Já s ní také celý život bojuji, ale vězte, že kdybychom se všichni ke svému tělu chovali tak jak se sluší, snažili se sportovat a měli správnou životosprávu, bylo by v jeho čekárně půlka pacientů. Vážím si Vaší práce pane doktore. Držte se a na negativní názoty se vykašlete. Jestli se někomu nelíbí Váš přístup, ať se objedná k jinému lékaři. S úctou M. Špiřík.

Pan doktor je možná odborník, nicméně vyznává zásadu plné čekárny. Přesněji plné čekárny nasraných lidí. Objednací doba je měsíc a půl. Průměrná doba strávená v čekárně je hodina a půl. Pan doktor objednává po pěti minutách, doba ošetření je cca patnáct minut.

Dalším zajímavým úkazem je to, že si do ordinace bere další lidi ve chvíli, kdy v ní předchozí ještě je. Nastávají pak situace, kdy je člověk požádán aby si odložil a v ordinaci je další pacient. Plenta oddělující prostor u dveří příliš nepomáhá díky velkému zrcadlu na stěně...

Příklad z dneška: otevírací doba je v 7:00, v 7:10 jsou v čekárně 4 lidi (a dva v ordinaci). V 8:00 je v čekárně lidí 10 (na 9 židlí). V 8:15 odchází třetí z těch, kteří byli v čekárně po sedmé.

Výborný ortoped, skvělý diagnostik s velmi milým přístupem k pacientovi. Pana doktora nemůžu než vřele doporučit!!!!

K pánovi doktorovi chodíme s dcérou a sme maximálne spokojní. Môžem len doporučiť. Láskavý prístup, nechýba mu humor, proste skvelý lekár aj človek.

Na panu doktorovi se mi líbí optimismus, s jakým dovede pacienta vystrašeného před zákrokem rozptýlit a povzbudit.

Pana doktora doporučuji na 1000%. Při vyšetření šestiměsíčního synka na kyčle, absolutně profesionální přístup i s vysvětlením jak přesně sním pracovat, cvičit atd.... Měli jsme ještě jít se synem do budoucna na chirurgický zákrok s prstem, kde nás poslal náš doktor, že není asi jiná možnost. Po konzultaci a rehabilitaci s dr. Okáčem problém po půlroce úplně vyřešen a nemuseli jsme na operaci. Prostě jen spokojenost. Největší ale moje překvapení bylo, když jsem doprovázel manželku se synkem opět na kontrolu, pan doktor rozpoznal u
manželky, když se na ní náhodně podíval závažný zdravotní problém a hned nás doporučil na dané vyšetření, kde byla jeho domněnka správná. Manželka chodila předtím 2 měsíce po vyšetřeních a pořád se nevědělo co přesně ji je. Dá se říci, že po minutovém náhodném shlédnutí dr. Okáč vytušil kde může být problém a tím i zachránil život mé ženě. Je fascinující a neskutečné, když doktor z jiného oboru pomůže jen tak nad rámec jeho působnosti a zájmu obyčejným lidem jako jsme mi a nic z toho nemá ani nechce. Pan Dr. Okáč dělá čest své práci a za to mu moc děkujeme s celou rodinou a přeji mu co nejvíce spokojených pacientů a jeho služby mohu jen vřele doporučit. Ing. Pavel Stryja

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Minulý týden mě něco píchlo do chodidla. V neděli mi to nateklo fakt hodně a dnes je čtvrtek a furt to nepolevilo. Lehce to splasklo tam, kde me to pichlo ale rozsirilo se me to dal az k prstum ten otok. Vetsinou rano, kdyz vstanu, tak si rikam ze ten otok mizi ale v prubehu dne se to zvetsi... v nedeli, jak mi to oteklo, tak jsem nemohl ani stoupnout na tu nohu a pretrvalo to az do utery ale od stredy me to uz neboli a muzu normalne chodit. Vetsinou rano (v pondeli) jsem na tu nohu nemohl ani stoupnout. Chodidlo leduju nebo na obklad nanesu nejakou visnovou suspenzi.
    Byl jsem u doktora 2x a ten mi rekl, ze je to jen otok po stipnuti a ze to bude trvat dyl ale rikal jsem si, ze bych zasel nekam na rentgen nebo ja nevim... Nebo to je normalni, ze od nedele to mam natekle a cely chodidlo mam natekly?

Vážený paciente,
    tvrzení "mě něco píchlo do chodidla" chápu jako bodnutí hmyzem. V tomto případě byste se měl co nejdříve obrátit na nejbližší chirurgickou ambulanci. Chirurg tuto situaci pravděpodobně vyřeší sám.
    Na ortopedie vás odešle, uzná-li to za potřebné. S pozdravem, Okáč.

MUDr. Ivo Okáč

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat na více info o pec u miminek. Děkuji za odpověď

Děkuji za nebývale strohý dotaz. Pes equinovarus congenitus je složité onemocnění, které vyžaduje komplexní, víceoborovou léčbu, kterou ortopedie samozřejmě zastřešuje. Žádáte informací více, předpokládám tedy, že už nějaké informace a zkušenosti máte a že žádáte druhý, nebo již několikátý názor. V tomto případě doporučuji, abyste se s dítětem objednala některé pondělí odpoledne do ambulance k podrobnému vyšetření a udělání dalšího léčebného plánu. K vyšetření vezměte dosavadní související dokumentaci: ortopedii, RHB neurologii, genetiku ... S pozdravem Okáč.

MUDr. Ivo Okáč