Já jsem velmi spokojená...pan doktor vám napíše,co chcete,je velmi ochotný,žádné zbytečné řeči okolo,což mi maximálně vyhovuje...pokud opravdu nevíte,co vám je,tak si nejsem jistá,ale na to vám zase může napsat doporučení ke specialistovi..:) a jeho manželka (sestřička) je strašně milá

Taky jsme kdysi patřili k tomuto lékaři. Většina negativních hodnocení je pravda. Pak nám ještě dost vadilo chování jeho manželky, která mu sice jako dělá sestru, ale přitom do všeho mluví. Uklízečky, nebo číšnice se taky nikdo neptá, kolik má titulů, ale každý očekává, že se budou chovat podle svého pracovního zařazení.Pracovní dobu mají teda neuvěřitelnou.Celkově to v této ordinaci působí dost neprofesionálně a úsměvně.

Bohužel, vše negativní, co bylo pacienty napsáno, je PRAVDA.

W

Je kvalitní

W

Jsou oba super

Pan doktor tam nemá už dávno co dělat, v čekárně nikdo a on je velmi nervozni když po něm něco chcete, pokud mu nepodáte papírek na to co chcete napsat tak hrůza!! ale o 30 Kč si jeho manželka řekne ihned aniž by provedl jakékoli vyšetření, ale pokud přijdete s úplatkem tak jsou úžasní , ale jen tu chvíli, přijdete příště bez úplatku a neskutečná neochota !!! Je to lékař na nic.... jen hrabou a na zdraví pacienta kašlou !!!

Pan doktor je super,děti jsou v Praze,ale jezdí za ním,vždy poradí a pošle k odbornému lékaři,pokud je potřeba,Má úžasný přístup k pacientovi,dovede poradit a uklidnit.To je přístup profíka,jsem nadmíru spokojená a doporučuji.
Nechápu názory záporných reakcí,který lékař Vám poskytne péči dvou kvalitních lékařů.Jsem u něj asi30let a nadále budu,je to pár lékařů na svém místě.

Pokud máte málo času, tak je to ideální lékař - déle než pár minut se u něj nezdržíte. Pokud vám ale opravdu něco je, tak radši volte někoho jiného - pohled do krku a paralen na všechno nepomůže.

Byl jsem u něj asi deset let. Nikdy nevstal od stolu, většinou se kouká z okna, na pacienta jen zřídka. Na výrobu potvrzení a předepisování běžných léků, pokud si sám (nebo specialista) stanovím diagnózu je dobrej, ale celou dobu jsem trnul, aby nebylo potřeba rozeznat něco vážnýho. Neřekl bych neochotný, ale určitě absolutně bez zájmu. Fronty u něj fakt nejsou, je to na běžícím páse. Pro mě čítankový příklad, jak se to nemá dělat.

Nemohu si stěžovat. Kvalitní přístup, sympatická sestřička ( také Mudr. ), za léta jsem neměl jediný problém. V čekárně nestojí fronty, protože pak doktor místo vybavování se skutečně pracuje.