Ivo Klus, chirurg Karviná

MUDr. Ivo Klus

Uložit

Chirurg Více

2 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zakladatelská 975/22, Karviná
Karvinská hornická nemocnice a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Karvinská hornická nemocnice a.s.

Veľké ďakujem... Za starostlivosť, ľudskosť, príjemné zaobchádzanie chirurgickému oddeleniu.. Hornicka nemocnica Karviná.. Obzvlášť pánu doktorovi Ivovi Klaus za odbornosť, profesionalitu a veľké srdce.. Prajem celému oddeleniu veľa síly a trpezlivosti do ďalších rokov, z pozdravím Žaneta Křížová Bohumin


R
Ověřeny pacient

Zhruba půl roku jsem se trápil s výhřezem ploténky 6mm v oblasti L5/S1.Po vsemoznych konzervativnich pokusech o zlepseni a zhorseni bolesti na neunosnou miru,jsem se rozhodl pro operaci.Puvodne jsem mel byt operovan v Ostrave ale na zaklade kladnych ohlasu na Karvinskou Hutnickou (chirurgie patere) jsem se skontaktoval s Mudr.Klusem. Byl jsem mile prekvapen profesionalitou,objasnenim problemu a vzhledem k me situaci i velice rychlym nalezenim terminu v jeho napěchovaném kalendáři plánovaných operací...Po 5 dnech po operaci veskere bolesti zmizely,zustala jrn slaba bolest v operacni rane a po temer 3mesicich utrpeni, jsem schopen velice obstojne,bez berlí a hlavne BEZ BOLESTI!!! chodit.Chci tímto panu doktorovi velice poděkovat jak za přístup tak za bezchybné provedení operace která mne zbavila snad nejhoršího zážitku v mém životě...Doporučuji KHN,jsou tu fakt odborníci!!! Děkuji.Radek Palacký ,Hostašovice.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti