Praktický zubní lékař - DENT IN
Fibichova 4, Znojmo

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé, takže co se týče dlouhodobějšího hodnocení, nemůžu zatím sloužit - možná napíšu za rok. Nicméně: vstupní vyšetření konečně po dlouhé době takové, jak jsem si představovala. Vyhledání každého, byť malého kazu, domluva na plánu, jak se bude postupovat při spravování zubů. VELMI hezky se pan doktor chová k dětem a má vůli dětské zoubky skutečně opravit. Vlídné chování k dětem jsem u tří předchozích lékařů doopravdy postrádala, včetně vůle opravit malý kaz (slyšeli jsme třeba: hele ty, to je dobrý, to stejně vypadne...). Zcela určitě se v této ordinaci nechám ošetřit znovu, byť, jak už se tady psalo, je to dost drahé. Ovšem za dobře spravené zuby to stojí. A ke koukání do výstřihu: z povahy toho, jak ošetření probíhá, to prostě není možné. Pacient má přes krk na řetízku ubrousek až skoro po bradu. Vrtání zubu přes zubní mikroskop taky znemožňuje koukat kamkoliv jinam než do zubu.

snadná rada: nenoste velké výstřihy(v křesle přece máte na krku papírový ubrousek). Jinak pan doktor je vynikající odborník na svém místě, jeho profesionální přístup mě vždy zbaví všech obav a strachu. Zachránil mi jeden zub, který mi p.doktorka totálně zkazila a aby toho nebylo málo nakonec mi ho chtěla vytrhnout. Pan doktor nejenže zub krásně opravil, ale naučil mě i o zuby pečovat a náplastí za vynaložené finance mi je jistota, že pan doktor pracuje s nejkvalitnějším materiálem, že mám zuby zdravé, hezké a hlavně- nebolí!!! Dík patří i sympatickým sestřičkám.

Pan doktor je výborný odborník a dovede napravit chyby svých kolegů, kteří nejsou tak pečliví jako on.Jeho ordinace je velice moderní, sestry laskavé a profesionální.Doporučuji všem, pozvedne Vaši péči o zuby a hlavně Vás je naučí čistit.

Kvalitní péče pro děti i dospělé.

Výborný přístup.Profesionál, příjemný personál a ordinace.