MUDr.

Iveta Pivovarová

Ortoped, Dermatolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

On­line objednávky pouze pro LÉKAŘSKÉ ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ. Objednání nutno jeden den předem potvrdit telefonicky na telefonním čísle . Na telefonním čísle lze objednat... Více

• Zarudlá rána na noze

Dobrý den, před pár dny jsem si všimla, že mám pod kůží zarostlí chloupek na noze tak jsem ho chtěla dostat ven, ale přehnala jsem to ze začátku to vypadalo normálně tak jsem to namazala mastičkou a přelepila náplastí a tak jsem to dělala každý den, ale potom to začalo hodně červenat a tekla z toho žlutá… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Iveta Pivovarová

Dobrý den, je třeba zajít k lékaři. dr. Pivovarová

Adresy

• ORTOPEDIE – MUDr. Iveta Pivovarová, s.r.o.

Čechova 44
    301 00 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• Poliklinika Bory s.r.o.

Čechova 2641/44
    30100 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna
  • ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ ­ MUDr. Iveta Pivovarová

Relax Centrum Slavia, U Borského parku 19, (areál sportovního klubu Slavia)
    301 00 Plzeň, plzeňský

Služby

Skořicový zábal, čokoládový zábal
    Lipolýza
    Plazmaterapie
    Individuální tréninkový program
    Viscosuplementační léčba artrózy malých i velkých kloubů – nitrokloubní injekce elastoviskózních roztoků kyseliny hyaluronové
    Kondiční cvičení
    Laseroterapie
    Usg vyšetření dětských kyčlí
    Běžný termín
    Power plate studio
    Dukanova dieta
    Obličejové masky
    Dermální výplně s čistou kyselinou hyaluronovou
    Magnetoterapie
    Léčba obohacenou krevní plazmou
    Sonografické vyšetření kloubů
    Sonografické vyšetření měkkých tkání

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• On­line objednávky pouze pro LÉKAŘSKÉ ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ. Objednání nutno jeden den předem potvrdit telefonicky na telefonním čísle .

Na telefonním čísle lze objednat termíny ošetření individuálně pondělí až pátek v odpoledních hodinách, eventuálně i o víkendu.

Více informací na www.pivovarovamudr.cz

Pá 7:00 - 11:00

Objednávky na telefonu (+420) 373 723 248

Nemoci

Hodnocení pacientů:

• Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, na doporučení rodiny. Snad nejlepší přístup, jaký jsem zažila. Vřele doporučuji všem.

• Jsem s péčí spokojena, vše co jsem chtěla mi vysvětlila, Po jí doporučené rehabilitaci mne dokonce podstatně méně bolí záda a dokonce se v noci nebudím boletí.

• Jsem spokojená

• S paní doktorkou jsem velmi spokojena.Zkušená lékařka s citlivým přístupem k pacientům.Doporučuji všem.

• Mery
    S paní doktorkou jsme velmi spokojeni ( celá rodina - 6 osob) .Ano , najdou se tací co nárokují co prostě nejde . Vřele doporučuji , věnuje se dostatečně pacientovi . Za to jí patří vřelý dík.

• U paní doktorky jsem byla několikrát a vždy ošetřena s laskavostí, péčí a účastí k mým problémům. Příslušné zákroky byly řádně vysvětleny. Vřele doporučuji.

• S péčí jsem velmi spokojená.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online