MUDr.

Ortoped, Dermatolog

Kontaktní informace

• Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, na doporučení rodiny. Snad nejlepší přístup, jaký jsem zažila. Vřele doporučuji všem.

• Zkušenosti a dovednosti

• On­line objednávky pouze pro LÉKAŘSKÉ ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ. Objednání nutno jeden den předem potvrdit telefonicky na telefonním čísle .

Na telefonním čísle lze objednat termíny ošetření individuálně pondělí až pátek v odpoledních hodinách, eventuálně i o víkendu.

Více informací na www.pivovarovamudr.cz

• korektivní dermatologie

Nemoci

Services

ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ ­ MUDr. Iveta Pivovarová

Relax Centrum Slavia, U Borského parku 19, (areál sportovního klubu Slavia), 301 00 Plzeň, plzeňský

Skořicový zábal, čokoládový zábal
    Power plate studio
    Lipolýza
    Dukanova dieta
    Plazmaterapie
    Obličejové masky
    Individuální tréninkový program
    Dermální výplně s čistou kyselinou hyaluronovou
    Viscosuplementační léčba artrózy malých i velkých kloubů – nitrokloubní injekce elastoviskózních roztoků kyseliny hyaluronové
    Magnetoterapie
    Sonografické vyšetření měkkých tkání
    Běžný termín
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Ortoped, Dermatolog
    Plzeň
    Dobrý den, je třeba zajít k lékaři. dr. Pivovarová

Hodnocení pacientů

• K

Jsem s péčí spokojena, vše co jsem chtěla mi vysvětlila, Po jí doporučené rehabilitaci mne dokonce podstatně méně bolí záda a dokonce se v noci nebudím boletí.

• Jsem spokojená

• N

S paní doktorkou jsem velmi spokojena.Zkušená lékařka s citlivým přístupem k pacientům.Doporučuji všem.

• Mery
      S paní doktorkou jsme velmi spokojeni ( celá rodina - 6 osob) .Ano , najdou se tací co nárokují co prostě nejde . Vřele doporučuji , věnuje se dostatečně pacientovi . Za to jí patří vřelý dík.

• M

U paní doktorky jsem byla několikrát a vždy ošetřena s laskavostí, péčí a účastí k mým problémům. Příslušné zákroky byly řádně vysvětleny. Vřele doporučuji.

• K

S péčí jsem velmi spokojená.