MUDr.

Iveta Pivovarová

Ortoped, Dermatolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

On­line objednávky pouze pro LÉKAŘSKÉ ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ. Objednání nutno jeden den předem potvrdit telefonicky na telefonním čísle . Na telefonním čísle lze objednat... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• ORTOPEDIE – MUDr. Iveta Pivovarová, s.r.o.

Čechova 44
    301 00 Plzeň, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• Poliklinika Bory s.r.o.

Čechova 2641/44
    30100 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna
  • ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ ­ MUDr. Iveta Pivovarová

Relax Centrum Slavia, U Borského parku 19, (areál sportovního klubu Slavia)
    301 00 Plzeň, plzeňský

Služby

Skořicový zábal, čokoládový zábal
    Lipolýza
    Plazmaterapie
    Individuální tréninkový program
    Viscosuplementační léčba artrózy malých i velkých kloubů – nitrokloubní injekce elastoviskózních roztoků kyseliny hyaluronové
    Kondiční cvičení
    Laseroterapie
    Usg vyšetření dětských kyčlí
    Běžný termín
    Power plate studio
    Dukanova dieta
    Obličejové masky
    Dermální výplně s čistou kyselinou hyaluronovou
    Magnetoterapie
    Léčba obohacenou krevní plazmou
    Sonografické vyšetření kloubů
    Sonografické vyšetření měkkých tkání

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• On­line objednávky pouze pro LÉKAŘSKÉ ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ. Objednání nutno jeden den předem potvrdit telefonicky na telefonním čísle .

Na telefonním čísle lze objednat termíny ošetření individuálně pondělí až pátek v odpoledních hodinách, eventuálně i o víkendu.

Více informací na www.pivovarovamudr.cz

Pá 7:00 - 11:00

Objednávky na telefonu (+420) 373 723 248

Nemoci

Hodnocení pacientů:

• Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, na doporučení rodiny. Snad nejlepší přístup, jaký jsem zažila. Vřele doporučuji všem.

• Jsem s péčí spokojena, vše co jsem chtěla mi vysvětlila, Po jí doporučené rehabilitaci mne dokonce podstatně méně bolí záda a dokonce se v noci nebudím boletí.

• Jsem spokojená

• S paní doktorkou jsem velmi spokojena.Zkušená lékařka s citlivým přístupem k pacientům.Doporučuji všem.

• Mery
    S paní doktorkou jsme velmi spokojeni ( celá rodina - 6 osob) .Ano , najdou se tací co nárokují co prostě nejde . Vřele doporučuji , věnuje se dostatečně pacientovi . Za to jí patří vřelý dík.

• U paní doktorky jsem byla několikrát a vždy ošetřena s laskavostí, péčí a účastí k mým problémům. Příslušné zákroky byly řádně vysvětleny. Vřele doporučuji.

• S péčí jsem velmi spokojená.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online