MUDr.

Iveta Pivovarová verifiedCreated with Sketch.

Ortoped, Dermatolog

Kontaktní informace

• Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, na doporučení rodiny. Snad nejlepší přístup, jaký jsem zažila. Vřele doporučuji všem.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Martin Linhart
    Martin Linhart
    Edvarda Beneše 13, Plzeň
    Skvělý doktor. Operoval mi Achilovku a nemám sebemenší problém. Všechno vždy ochotně vysvětlí a poradí. Jediný… Více

Miloslav Zárybnický
    Miloslav Zárybnický
    Ortoped, Chirurg
    Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň
    Je super, vynal mi hreby z kycelniho kloubu a to tonebylo jednoduche. Více

Bohumil Táborský
    Bohumil Táborský
    Dvořákova 17, Plzeň
    Absolvovala jsem s panem primářem 3 ortopedické operace a nelze,než konstatovat,že jsem se setkala s TOP lékařem,který… Více

Miloš Krupička
    Miloš Krupička
    Skrétova 47, Plzeň
    Při všech návštěvách ordinace se pan doktor vždy choval korektně, vše na rovinu vysvětlil a od problémů vždy pomohl. Více

Radovan Hora
    Radovan Hora
    Terezie Brzkové 15, Plzeň
    Velmi příjemný pan doktor, vyšetření důkladné. Do ordinace jsme byly pozvány ještě před časem objednání. Vše nám… Více

Zkušenosti a dovednosti

• On­line objednávky pouze pro LÉKAŘSKÉ ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ. Objednání nutno jeden den předem potvrdit telefonicky na telefonním čísle .

Na telefonním čísle lze objednat termíny ošetření individuálně pondělí až pátek v odpoledních hodinách, eventuálně i o víkendu.

Více informací na www.pivovarovamudr.cz

• korektivní dermatologie

Nemoci

Služby

ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ ­ MUDr. Iveta Pivovarová

Relax Centrum Slavia, U Borského parku 19, (areál sportovního klubu Slavia), 301 00 Plzeň, plzeňský

Skořicový zábal, čokoládový zábal
    Power plate studio
    Lipolýza
    Dukanova dieta
    Plazmaterapie
    Obličejové masky
    Individuální tréninkový program
    Dermální výplně s čistou kyselinou hyaluronovou
    Viscosuplementační léčba artrózy malých i velkých kloubů – nitrokloubní injekce elastoviskózních roztoků kyseliny hyaluronové
    Magnetoterapie
    Sonografické vyšetření měkkých tkání
    Běžný termín
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Iveta Pivovarová
    Iveta Pivovarová
    Ortoped, Dermatolog
    Plzeň
    Dobrý den, je třeba zajít k lékaři. dr. Pivovarová

Hodnocení pacientů

• K

Jsem s péčí spokojena, vše co jsem chtěla mi vysvětlila, Po jí doporučené rehabilitaci mne dokonce podstatně méně bolí záda a dokonce se v noci nebudím boletí.

• Jsem spokojená

• N

S paní doktorkou jsem velmi spokojena.Zkušená lékařka s citlivým přístupem k pacientům.Doporučuji všem.

• Mery
      S paní doktorkou jsme velmi spokojeni ( celá rodina - 6 osob) .Ano , najdou se tací co nárokují co prostě nejde . Vřele doporučuji , věnuje se dostatečně pacientovi . Za to jí patří vřelý dík.

• M

U paní doktorky jsem byla několikrát a vždy ošetřena s laskavostí, péčí a účastí k mým problémům. Příslušné zákroky byly řádně vysvětleny. Vřele doporučuji.

• K

S péčí jsem velmi spokojená.