Čechova 44, Plzeň
ORTOPEDIE – MUDr. Iveta Pivovarová, s.r.o. (mapa)

Čechova 2641/44, Plzeň
Poliklinika Bory s.r.o. (mapa)

Relax Centrum Slavia, U Borského parku 19, (areál sportovního klubu Slavia), Plzeň
ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ ­ MUDr. Iveta Pivovarová (mapa)

Skořicový zábal, čokoládový zábal

Power plate studio

Lipolýza +16 Více

On­line objednávky pouze pro LÉKAŘSKÉ ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ. Objednání nutno jeden den předem potvrdit telefonicky na telefonním čísle . Na...

• osteoporóza

Plazmaterapie

Obličejové masky

Individuální tréninkový program

ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ ­ MUDr. Iveta Pivovarová

Dermální výplně s čistou kyselinou hyaluronovou

Diagnostické vyšetření

Vyšetření pohybového aparátu

ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ ­ MUDr. Iveta Pivovarová

Viscosuplementační léčba artrózy malých i velkých kloubů – nitrokloubní injekce elastoviskózních roztoků kyseliny hyaluronové

Magnetoterapie

Usg vyšetření dětských kyčlí

Sonografické vyšetření měkkých tkání

Běžný termín

ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ ­ MUDr. Iveta Pivovarová

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, na doporučení rodiny. Snad nejlepší přístup, jaký jsem zažila. Vřele doporučuji všem.

Jsem s péčí spokojena, vše co jsem chtěla mi vysvětlila, Po jí doporučené rehabilitaci mne dokonce podstatně méně bolí záda a dokonce se v noci nebudím boletí.

Jsem spokojená

S paní doktorkou jsem velmi spokojena.Zkušená lékařka s citlivým přístupem k pacientům.Doporučuji všem.

Mery
S paní doktorkou jsme velmi spokojeni ( celá rodina - 6 osob) .Ano , najdou se tací co nárokují co prostě nejde . Vřele doporučuji , věnuje se dostatečně pacientovi . Za to jí patří vřelý dík.

U paní doktorky jsem byla několikrát a vždy ošetřena s laskavostí, péčí a účastí k mým problémům. Příslušné zákroky byly řádně vysvětleny. Vřele doporučuji.

S péčí jsem velmi spokojená.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, před pár dny jsem si všimla, že mám pod kůží zarostlí chloupek na noze tak jsem ho chtěla dostat ven, ale přehnala jsem to ze začátku to vypadalo normálně tak jsem to namazala mastičkou a přelepila náplastí a tak jsem to dělala každý den, ale potom to začalo hodně červenat a tekla z toho žlutá vodička a teď je tam strup a pod ním je to žluté a okolo hodně červené a dost to bolí tak se chci zeptat co bych s tím měla dělat jestli si to mám mazat nějakou speciální mastičkounebo to mám nechat být nebo zajít na kožní děkuji.

Dobrý den, je třeba zajít k lékaři. dr. Pivovarová

MUDr. Iveta Pivovarová

• osteoporóza