MUDr.

Iveta Pivovarová

Ortoped, Dermatolog

Kontaktní informace

• Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, na doporučení rodiny. Snad nejlepší přístup, jaký jsem zažila. Vřele doporučuji všem.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• On­line objednávky pouze pro LÉKAŘSKÉ ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ. Objednání nutno jeden den předem potvrdit telefonicky na telefonním čísle .

Na telefonním čísle lze objednat termíny ošetření individuálně pondělí až pátek v odpoledních hodinách, eventuálně i o víkendu.

Více informací na www.pivovarovamudr.cz

• onemocnění pohybového aparátu

Services

pin-iconCreated with Sketch.

ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ ­ MUDr. Iveta Pivovarová

Relax Centrum Slavia, U Borského parku 19, (areál sportovního klubu Slavia), 301 00 Plzeň, plzeňský

Skořicový zábal, čokoládový zábal
    Power plate studio
    Lipolýza
    Dukanova dieta
    Plazmaterapie
    Obličejové masky
    Individuální tréninkový program
    Dermální výplně s čistou kyselinou hyaluronovou
    Viscosuplementační léčba artrózy malých i velkých kloubů – nitrokloubní injekce elastoviskózních roztoků kyseliny hyaluronové
    Magnetoterapie
    Sonografické vyšetření měkkých tkání
    Běžný termín
    Zobrazit všechny

Zarudlá rána na noze

Dobrý den, před pár dny jsem si všimla, že mám pod kůží zarostlí chloupek na noze tak jsem ho chtěla dostat ven, ale přehnala jsem to ze začátku to vypadalo normálně tak jsem to namazala mastičkou a přelepila náplastí a tak jsem to dělala každý den, ale potom to začalo hodně červenat a tekla z toho žlutá vodička a teď je tam strup a pod ním je to žluté a okolo hodně červené a dost to bolí tak se chci zeptat co bych s tím měla dělat jestli si to mám mazat nějakou speciální mastičkounebo to mám nechat být nebo zajít na kožní děkuji.
    Iveta Pivovarová Ortoped, Dermatolog Plzeň
    Dobrý den, je třeba zajít k lékaři. dr. Pivovarová

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Jsem s péčí spokojena, vše co jsem chtěla mi vysvětlila, Po jí doporučené rehabilitaci mne dokonce podstatně méně bolí záda a dokonce se v noci nebudím boletí.

• Jsem spokojená

• S paní doktorkou jsem velmi spokojena.Zkušená lékařka s citlivým přístupem k pacientům.Doporučuji všem.

• Mery
      S paní doktorkou jsme velmi spokojeni ( celá rodina - 6 osob) .Ano , najdou se tací co nárokují co prostě nejde . Vřele doporučuji , věnuje se dostatečně pacientovi . Za to jí patří vřelý dík.

• U paní doktorky jsem byla několikrát a vždy ošetřena s laskavostí, péčí a účastí k mým problémům. Příslušné zákroky byly řádně vysvětleny. Vřele doporučuji.

• S péčí jsem velmi spokojená.