Ord. praktického lékaře stomatologa
Revoluční 240, Košťany

Drahé služby. Dříve ošetření zubního kamene zubařkou zdarma, po přestěhování do nových prostor provádí dentální hygienistka za cenu kolem 500 Kč.

Jsem velmi spokojená několik let i celá má rodina.Skvělá péče a personál.Děkujeme....

Lítám po zubařích už od té doby, co mi zuby narostly:)
Vždy jsem si naběhla a platila neskutečné peníze za špatně odvedenou práci (můstek 10 000,- a vydržel rok a půl). Nyní dojíždím k paní doktorce Krmelové a zatím jsem naprosto spokojená a určitě ji doporučuji :)

Delší ordinační doba, zato skvělá péče, při problémech vždy pomůžou, neždímou peníze jak jiný případi.

Výborný zubař

Souhlasím, že cena neodpovídá kvalitě. Paní doktorka si hraje na něco, co není. Není upřímná, přetváří se, její chování k dětem je strašné.
Hygieničky jsou milé a příjemné, ale po profesionální stránce nic moc. Na preventivní prohlídce bez kazu a za 2 měsíce kaz až k dřeni, k tomu dlouhé objednací doby. Nedoporučuji...

Pani doktorka je nejlepší stomatolog ke kterému jsem doposud chodila. Je milá usměvavá a pokaždé bezbolestná vybrala si k sobobě i skvělý tým sestřiček.

milá, příjemná ale pokud vás nic nebolí ;) , když bolí musíte počkat pod práškama pul roku až na vás příde řada a až vám upadne půlka zubu, přičemž preventivní prohlídky jsou pravidelné vždy v pořádku bez kazu ;-) pečlivě prováděné hygieničkou ...... takže ano pokud máte zoubky jako perličky a pokud ne tak taky ano protože vás jinej zubař nevezme :-D

Paní doktorka je velmi,velmi příjemná,skvělý přístup k dětem i dospělím.
Mám velice nízký práh bolesti a velký strach z bolesti,přesto mě šetrně ošetří!!!
Umí uklidnit a vše vysvětlit,usměvavá a profesionál ve svém oboru.Sestřičky obětavé,usměvavé,ochotné to se jen tak někde nevidí.Těším se do nové ordinace a přeji,aby se vše dařilo a spousty spokojených pacientů.

Příjemný přístup k pacientům výborné odborné ošetření.