Iveta Chmielová, zubař Olomouc

MUDr. Iveta Chmielová

Zubař

Jeremenkova 40, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Paní doktorka je výborná zubařka, nejlepší jakou jsem poznala ve svém věku 57let. Tímto jí moc děkuji.

Paní doktorku jsem poznal náhodou, v době, kdy můj zubař měl dovolenou, byly Vánoce a já musel na pohotovost. Byla třetí lékař, který se mi během čtyř dnů věnoval a jednoznačně nejlepší! Ve svém věku (48) snad mohu hodnotit a byl jsem opravdu velice překvapen jejím lidským přístupem - vše detailně vysvětlila, popsala co mě čeká, profesionalitou - udělala rentgen, správně vyhodnotila situaci a dokonce napravila to, co zřejmě její předchůdci zanedbali a cítil jsem se v ordinaci opravdu dobře - i když v těch zubařských, je to asi těžce představitelné. Vánoce byly zkažené, ale zachránila mi Silvestra a vstup do nového roku a co hlavně - zuby. Ještě jednou - velký dík paní doktorko.

Š

Souhlasím s názorem, že paní doktorka je konečně zubař, kterého se nebojím. Svěřila jsem jí do péče i chrup svého syna a jsem přesvědčená, že je v nejlepších rukou.

Paní doktorka Chmielová je výborná zubařka a profesionálka. Je pečlivá a jsem s ní velice spokojen. A navíc má krásné oči, takže to u ní ani moc nebolí.

k paní doktorce chodím jen krátce( asi 1,5 roku) a až u ní (v 25i letech) jsem zjistila, že zubaře se nemusím bát!