Ivana Vašíčková, pediatr Ostrava

MUDr. Ivana Vašíčková

Pediatr Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Sestřička i paní doktorka s úžasným přístupem a vždy s radou. Dcera po prvním očkování dostala šílený atopický ekzem, další očkování jsem nechala odložit, paní doktorka s tím neměla problém a ještě pochválila. Líbí se mi i alternativní přístup, že všechno hned neleci a tibiotiky a kortikoidy. Když jsem jí sdělila, že lecime homeopatika, říkala, že pokud to funguje tak je to super. Líbí se mi její přístup


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

K paní doktorce chodím už několik let a musím jen chválit. Je to úžasná lékařka, které důvěřuji a ke které chodí ráda i má téměř 5-ti letá dcera. Je pro mne velmi zásadní, že dcera nechodí k lékaři vystresovaná, ale naopak ví, že ji tam čeká pomoc. Je to díky milé povaze paní doktorky, i sestřičky. Mohu to tvrdit i proto, že jsme v ordinaci poměrně často, kvůli nemocnosti mé dcerky. Pokud byly nasazené antibiotika, tak vždy až po důkladném vyšetření krve, což považuji za velmi důležité. Můžu se na paní doktorku obrátit kdykoliv, vždy s milým úsměvem příjme, vyslechne, poradí, vyléčí. Důležitá je také naše sestřička, která je taktéž velmi příjemná a dokáže kdykoliv poradit. Jelikož pracuji ve zdravotnictví, lékaře pro sebe a své blízké velmi pečlivě vybírám. Jsem ráda, že k paní doktorce chodíme. Paní doktorko, sestřičko, děkujeme moc za perfektní péči!
Martina a Zuzanka


R
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Paní doktorka Vašíčková je velice příjemná a sestřička taky, do doby, než jsme chtěli individuální přístup k očkování. Po té začalo strašení s nemocema, nefunkčnosti antibiotik a příjemná atmosféra se úplně vytratila. Po očkování jsme měli 41 horečku která nešla srazit, ale bylo mi sděleno, že se do toho připletla virozka a nikam se to nehlásilo. U syna se taky objevily primární motorické stereopie a tiky... paní doktorka nad těmito projevy mávla rukou a řekla, že má holčičku, která má vtrhané kola vlasů, a že se jedná o zlozvyk a ve věku 2,5 je to ještě normální, že jsou větší problémy s dětmi, které mají deprese... po roce jsem šla k neurologovi, byla jsem šokována, že se divil, že jsem byla takto odbyta a okamžitě jsme postoupili vyšetření k vyloučení nádoru na mozku... nehledě na to, že tyto projevy poukazují na mozkovou disfunkci, která může souviset s chemií mozku a tím pádem i s psychikou... takže deprese, o kterých paní doktorka mluvila, je jeden z důsledků této nemoci... je fakt, že se s tím moc dělat nedá.. ale ten možný nádor na mozku.. to se asi vyšetřit mělo.. naštěstí ho nemáme, jedná se o problémy neurotické, pravděpodobně způsobené traumatickým porodem a poporodní streptokokovou sepsí.
pak když měl syn opakované záněty středního ucha, bylo mi samozřejmě při každé návštěvě paní doktorkou i sestřičkou předhazováno, že to je tím, že jsem synovi nenechala píchnout pneumokoky a místo aby mi nabídla lázně, zeptala se mne, jestli máme chatu na horách, ať tam odjedu :) jasně.. mám 2 haty.. proto žiju v Hrabůvce :D
Ale navzdory tomu všemu musím říct, že je paní doktorka nakloněná i bylinkám a doporučuje jejích používání, to se mi na ní líbí a opravdu se vyhýbá nadužívání antibiotik. to se mi na ní taky líbí. Ale musím říct, že když jsme odešla k jiné lékařce, moc se mi ulevilo... ale když vidím nějaký problém už se nenechávám odbýt názorem jednoho lékaře.. to jsem se poučila.


Ověřeny pacient

S paní doktorkou i sestřičkou jsme velice spokojeni!Paní doktorka i sestřička jsou ochotné,vstřícné a vždy příjemné.Ordinace je taky moc hezká a vkusně zařízená. Vřele doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Lekarku jsem si pro dceru vybrala podle recenczi a udelala jsem dobre. Sestricka je taky prijemna, rozumi, poradi... Libi se mi jejich pristup. Lekarka je velmi mila, pri vysetreni je k dceri citliva. Neni zastancem predepisovani antibiotik. Ocenuji, ze je otevrena ruznym moznostem...Neprosazuje svuj nazor jako jeden jediny spravny....Napr. pri zavadeni prikrmu.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka Vašíčková je velmi milá, hodná a příjemná. Nikdy nás neodbyla, je vždy precizní, na pacienta si udělá dostatek času, její prohlídky jsou důkladné a děti ji mají moc rády. S manželem jí ve všem absolutně důvěřujeme, je pro nás odborníkem na svém místě. Stejně tak i sestřička je velice příjemná, ochotná a laskavá. V mnohém ochotně poradí, naviguje, nikdy jsme ji nezažili špatně naladěnou. Společně s paní doktorkou tvoří dokonalý tým.
Lucie Hotárková


R
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka kterou jsem si pro své dítě mohla přát, na poradnu s miminkem jsem se vždy těšila jelikož jsem věděla že od ní se budu vracet s dobrým pocitem. A dokonce ikdyž byl malý nemocný, jsem se tam skoro těšila, jelikož jsem věděla, že mě uklidní a pro malého udělá vše! Sestřička je profesionální, příjemná a oceňuji její rady, které ochotně poskytuje i po telefonu.


B
Ověřeny pacient

Lepšího lékaře jsem nepotkala. Paní doktorka je prostě zkrátka a jednoduše špičkový odborník a člověk na svém místě. Vždy pomůže, umí poradit, umí uzdravit a je na ní vidět, jak ji její práce baví. Moje děti se dokonce do její ordinace těší!! Jsem jí moc vděčná, protože nám vždy skvěle pomohla. Je přístupná i alternativní léčbě, prostě s ní můžete bez obav diskutovat. Moc jí i sestřičce za jejich přístup děkuji a přeji hodně zdraví a spoustu spokojených dětí i rodičů. Kéž by takových zdravotníků bylo více. Doporučuji všemi 10. KB


Z
Ověřeny pacient

I když před tím byla místo této doktorky jiná a bála jsem se nástupu p. Vašíčkové, mé obavy upadly ve chvíli jak jsem ji poznala. Je ochotná, milá, pokaždé se zeptá zda nemáte nějaký problém, který se třeba asi hůř pro lékaře určuje když o tom neví. Sestra je taky velice příjemná. Nemohu nic vytknout, vřele doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Než se nám narodilo naše vytoužené miminko, tak si s námi osud hodně pohrál.
A navíc se rozhodlo miminko přijít na svět o 3,5 měsíce dříve. Výběr pediatra byl pro nás zásadni, hodně jsme si zjišťovali různé informace a naše volba padla na Dr.Vašíčkovou ( i na doporučení řady kamarádek). Na novorozenecké jipce se nás ptali ke komu půjdeme, a když jsme řekli že k paní Vašíčkové, tak nám náš výběr schválili a řekli, že patří k nejlepším pediatrům v Ostravě a je velmi zkušená v péči o nezralá miminka. Dnes můžu potvrdit i já, že naše volba byla skvělá. Paní doktorka nám vždy velmi pomohla, vyřešila každý náš problém a o jejich profesních kvalitách nelze ani v nejmenším pochybovat. Měla i šťastnou ruku s výběrem sestřičky, která je také profesionál na svém místě. Budu se opakovat jako maminka níže, ale lepšího pediatra pro naši holčičku jsem najít nemohla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti