Ordinace pro děti a dorost
Francouzská tř. 4, Plzeň

Umístění: Ordinace pro děti a dorost

Moc jí nemusím, účtuje si přehnaně velké poplatky, od malička doktory nevyhledávám a určitě to není "nemoc bílých plášťů" z mé strany, například k zubaři se vždy těším... Je to o přístupu k pacientům, který má paní doktorka bohužel velice povýšený a spíše než jako v ordinaci, si u ní připadáte jako v drbárně. Na reputaci jí ubírá i dlouhé čekání a neflexibilnost.

U paní doktorky Ratislavové se hodně dlouho čeká. Nejhorší na tom je, že v ordinaci spíše ordinuje sestra, než paní doktorka, což mně velice vadí. Pokud si setra chce hrát na doktorku, aťˇ nadále pokračuje ve studiu. Dále mně vadí, že neseme pouze výsledky a stále se dlooouho čeká. V ordinaci se probírá vše možné. Bohužel nejsem jako matka vůbec spokojená. Je pravda že raději vždy zajdu ke specialistovi, než v čekárně chytnout další nemoce. S pozdrave, Jana

Maximální spokojenost. Skvělý přístup i jednání paní doktorky i sestřičky. I když jsme se přestěhovali do vedlejšího města, stále a rádi k paní doktorce dojíždíme.

S paní doktorkou jsme se blíže nestihli seznámit, nicméně bych ráda všechny váhající maminky upozornila, že se prezentuje jako jednoznačný příznivec všech očkování. Ona ani její sestra nepřipouští a nikdy neslyšeli o potvrzených či pravděpodobných nežádoucích účincích očkování. To se mi zdá v dnešní době volně dostupných informací fascinující. Tolik k tomu, o čem volají i propagátoři očkování, že by pediatr měl rodiče informovat o výhodách i rizicích očkování. Nebylo možné očkování ani odložit do doby, kdy nezkušená matka pozná zda její dítě je či není v době očkování zdravé, čili z mé zkušenosti do půl roku. pediatr vám v tom za těch 30 vteřin v ordinaci určitě neporadí. Byli jsme po zopakování tohoto požadavku rovnou vysláni hledat nového pediatra...

Je pravda, že se paní doktorka ráda zapovídá, ale jsem také ochotna, si na to povídání delší dobu počkat, protože se vám potom opravdu věnuje a má velmi vřelý přístup. Už plná čekárna je podle mě znakem kvalitního doktora. Chodila jsem k ní v pubertě a vím, že mi právě její optimistický přístup pomohl nejvíc. Člověk má opravdu pocit, že se o něj někdo zajímá. Paní doktorce pacienti nejsou lhostejní, jako to je v dnešní době u většiny doktorů, a dívá se na problém komplexně.

Paní doktorka měla největší zájem, jen při první registraci. Její přístup k malým pacientům není nijak vstřícný, syn mi brečí už při vstupu do čekárny, což mu paní doktorka vrací tím, že mu za 4 roky nedala ještě ani jeden obrázek, nebo jinou milou pozornost. Hledáme jiného lékaře

Moc milá paní doktorka, ochotná kdykoliv poradit.

K paní doktorce jsem chodila už já jako dítě, vím že nikdy nic nezanedbá. Proto k ní choí i mé děti.

Paní doktorka se akorát ráda zapovídá, takže pak s nemocnou malou většinou čekáme vážně dost dlouho , než na nás dojde řada. Pátky už taky vypouští, takže před víkendem, jsme pak bez možnosti kontroly.

Paní doktorka i sestřička, vždy dobře poradí. Jsou milé a ochotné...na pravém místě. Měli na starost už skoro celou naší rodinku a jsme všichni spokojení!Neměnila bych.
Děkujeme Červenkovi