Adresa

Jesenice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

T
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Paní doktorka je opravdu skvělá.Máme dvě malé holčičky a vždy opravdu vždy odcházím z ordinace se skvělým pocitem.Dokáže mě uklidnit a vždy nám pomohla a do dvou dnů bylo vždy vše bez problémů.Sestřička je také super. Velmi profesionální jednání.Dlouho jsem nezažila, tak skvělého doktora. Poradi se vším a je vždy k dispozici jak ona, tak sestřička.Moc diky, že Vás máme a pečujete o naše miláčky.


N
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodil jako dítě. Bohužel nemám kladné zkušenosti. Špatně určila diagnózu, na matku byla velmi nepříjemná, neochotná poslat mě do nemocnice. Díky mamce a její snaze jsem se tam nakonec včas dostal a okamžitě byl operován. Když mi bylo zle, odmítla mne vyšetřit.
Ne, takto si skutečně profesionála nepředstavuji a pokud bych se měl já ke své práci stavit takto, hanbou bych se propadl. Zvlášť pokud jde o děti...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Super doktorka, super sestřička. nemůžu si stěžovat. pečuje mi o 3 děti a myslím,že skvěle a pečlivě


Ověřeny pacient

Do dnešního dne, kdy jsem se přehlásil k praktickému lékaři pro dospělé, jsem k paní doktorce chodil. Vždy uměla pomoci, zvolit funkční léčbu a případně poslat ke specialistovi. Nenasazovala ATB bezhlavě bez výtěrů apod. Vždy byla příjemná, byla s ní "sranda", a taktéž sestřička byla vždy fajn.

Jednoznačně doporučuji!


Jsem velmi spokojená. Paní doktorka mi poradí i po telefonu či sms mimo ordinační hodiny.


K paní doktorce jsem chodila jako dítě já a pak i má starší dcera. Bohužel jsme z důvodu stěhování musely změnit pediatra... Doktorka i sestřička velice milá, pečlivá a dobře naladěná. Doporučuji!


L

Paní doktorku včetně zdravotní sestřičky mohu jen doporučit. Jsem s ní velmi spokojená. Vstřícná, milá, profesionál a s dětmi to umí. Jsem ráda, že jí mohu svěřit do její péče mé děti. Díky :-)


P

Mudr. Pobudové maximálně důvěřuji, má "zdravé" názory, pěkný přístup k dětem


K

Nejlepší lékařka,kterou znám. Já sama tam chodila od malinka a teď tam chodím i se svou dcerou. MOC DĚKUJI ZA VAŠÍ PÉČI!!!


D

Již jsem napsala jednu pochvalu této lékařce,která včasným rozpoznáním,těžké nemoci zachránila život mého dítěte.Někdo ji vymazal-je tedy snadné manipulovat s míněním pacientů.
Dvořáková Lenka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti