Odborný lékař oční
Nám. SNP 4, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný lékař oční Jiný

K paní doktorce jsem prišla s problémem, na který mi předepsala dioptrické brýle. Korekce se mi však nezdála dostatečná, a po nejaké době jsem si nechala přeměřit zrak u optometristky. Bylo mi sděleno, ze dioptrie, které jsem měla předepsány paní doktorkou, jsou zbytečně silné. Misto toho mi byla diagnostikována jiná oční vada a navržena nová korekce. Nové brýle mi vyhovují mnohem víc.

Paní doktorka je fajn na měření krátkozrakosti a dalekozrakosti. Ale jinak mi nepřijde, že by se zajímala o pacienta a další problémy. Pacienta se na něco zeptá a pak stejně neposlouchá. Takže suma sumárum z prvního preventivního vyšetření u dr. Novotné: úplně jednoduchou oční vadu mi odhalila až šikovná paní v optice při vyšetření (asi týden po návštěvě paní doktorky, kam jsem šla pro brýle) navrhla správnou korekci a poukaz od paní doktorky Novotné jsem mohla hodit do koše... Velmi kladně hodnotím sestřičku, moc šikovná paní/slečna.

paní doktorka je moc hodná chodím tam s dcerou mohu doporučit

Velmi dobrý lékař s citlivým přístupem k pacientům

Velmi dobrá lékařka

Velmi dobrá lékařka,solidní přístup a jednání,odborník.

Velmi dobrá lékařka, citlivý přístup k pacientovi, vysoká odbornost

Příjemná,vyzná se v oboru