Praktický lékař pro dospělé
Prokešovo nám. 1802/8, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé zdravotní problémy

Paní doktorka je moji lékařkou více než dvacet let. Vždy vítá pacienta s úsměvem, naslouchá, je pečlivá a má zájem o svého pacienta. Neměnila bych.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

K sestře se absolutně nedá dovolat, když jsem se (po tydnu!!) volání dovolala, tak jsem dostala termín, ale po příchodu do čekárny bylo absolutně nepodstatné...! Lékařka si volala lidi podle toho jak po sobe přišli... Nechápu potom proč je třeba se objednat.

paní doktorka je výborná a má tu nejlepší sestřičku široko daleko,!!!

Pokud si kdokoliv přečte předchozí hodnocení, tak k tomu není asi co dodat., snad jen - raději jezdím do Ostravy z Trojanovic, než bych se měla svěřit do rukou frenštátských tzv. doktorů - katastrofa !!!! Ti vám tak nejspíše ukládají o život, než aby pro vaše zdraví (musím dodat - spolu s vámi) něco udělali.....
Milena Mužíková

Bezvadná ženská a výborná lékařka. alespoň taková je má dlouholetá zkušenost.

Jsem pacientkou paní doktorky Ivany Krupičkové od samého počátku kdy přišla jako praktický lékař na Magistrát města Ostravy. Jsem s ní stále velmi spokojená a přestože jsem již sedm let v důchodu a musím za ni dojždět z okrajové části Ostravy, je mou ošetřující lékařkou stále a za nikoho bych ji nevyměnila. Je velmi vtřícná a lidská. Totéž platí o sestřičce p. Jarmile Zbořilové. Perfektní přístup.Blahopřeji.

Paní doktorka je mou praktickou lékařkou už 17 let a nemůžu proti ní říct jediné negativum. Právě naopak. Je vždy milá, příjemná, vstřícná a jako lékařce jí naprosto důvěřuji. Když byla trochu nepříjemná (i když ani to není to správné slovo, spíš lehce ironická), tak to bylo v situaci, kdy měla naprostou pravdu a já jsem si to zasloužila. Taky můžu zodpovědně říci, že od té doby jsem o dost ohleduplnější ke svému zdraví :-).

Raději rovnou umřu, než abych měnil svoji paní doktorku. Jsem velmi šťastný muž za to, že jsem v její laskavé péči, je výjímečná. Smekám a tleskám ve stoje.
Roman Kulas

S paní doktorkou jsem velice spokojený už pěknou řádku let. Vždy když jí navštívím se mi jeví, že je odborníkem a příjemným člověkem na svém místě.
J.B.

Vždy velmi ochotná, příjemná, poradí se vším.