Ivana Kadlecová

Pediatr Více

Klášterec nad Ohří 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Sadová 528, Klášterec nad Ohří

je to velice vyjmecna lekarka s velmi pozitivnim vztahem kdetem a nejen k detem jeji schopnosti a pomahat nemocnym jsou nedocenitelne osobne kdyz mam cas tak njake to hodnoceni aby lide vedeli co je kde za doktora napisu a musim rict ,ze je to poprve co pisi takove hodnoceni nikdy jsem se stak kvalitnim lekarem nesetkal !!neveril jsem ze jeste nekdo takovej existuje pani doktorka kadlecova i kdyz ma spoustu prace a urcite i sve starosti tak je velmi vztricna ochotna lekarka zena na velke ptofesionalni urovni jak z hlediska lekarstvi tak pristup jako takovy k cloveku.dnes uz se to jen tak nevidi!!

Přešli jsme k pání doktorce Kadlecové nedávno,ale je strašně milá,ale hlavně ví jak správně pomoct a léčit děti.Syna mi vyléčila za chvíli.byl nemocný celí rok,a až tet je od nemocí pokoj.a to díky ní.moc jí za to děkuji.Vím ,že jsem udělala jen a jen dobře!

Nejlepší

je to skvělá doktorka a má velmi pozitivní vztah k dětem,prostě super.

Chodím k této lékařce jen vyjímečně,ale výborná lékařka pro děti

Velice vstřícná obětavá a vědomostmi nabitá lékařka která dělá dobrou reklamu svému oboru.I s nejbanálnějším problémem co kdy jsme jako matky občas řešili dokázala pomoci a nikdy se nechovala nadřazeně a arogantně.Její přístup k dětem je přenádherný a výběr sestřičky do své ordinace podle toho také vypadá.Pochvala Pochvala.

Paní doktorka je velmi příjemná žena s krásným přístupem k dětem. Velmi zodpovědně si plní svou "přísahu". Přijeli jsme ze Slovenska na návštěvu k rodičům a moji dva synové se tu nakazili nějakým škaredým bacilem. Přišli jsme s kartičkou slovenské pojišťovny, ale nebyl žádný problém, velmi ochotně nás sestřička pozvala do ordinace. Padala mi čelist, jak nádherně je ordinace paní doktorky "vyzdobená", myslím, že děti, i když jsou nemocné, se tam musí cítit moc dobře, spousta obrázků, postaviček, hraček a všeličeho jim určitě trošku zpříjemní i bolestivé procedury. Komunikace, ochota a zájem o maličké pacienty je naprosto perfektní!!! Myslím, že kdybysme měli "u nás" na Slovensku právě paní doktorku Kadlecovou a její sestřičku, všechny naše starosti, trápení a bolístky už by byly dávno vyřešené...Děkujeme paní doktorko za úsměvy, pohlazení a lidský přístup..ať se Vám oběma- i sestřičce- daří nejen v pracovním, ale i v osobním životě..přejeme všechno dobré a nejlepší..Vaši dočasní pacienti ze Slovenska- Ježovi

Přistěhovali jsme se z Chomutova. Dcera měla horečku, paní doktorka byla velice milá jak na dceru, tak na mě i když nejsme ještě v její evidenci, sestřička taktéž, obě velice milé,ochotné.

NEJLEPŠÍ PANÍ DOKTORKA UMÍ TO S DĚTMI SEM SNÍ SPOKOJENÁ URČITĚ BYCH NEMNĚNILA

Dobrý den s paní doktorkou jsme velmi spokojeni,díky jejímu přístupu a ochotě.Je super.