Ivana Kadlecová

Pediatr Více

Klášterec nad Ohří 1 adresa

18 názor

Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Sadová 528, Klášterec nad Ohří

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

je to velice vyjmecna lekarka s velmi pozitivnim vztahem kdetem a nejen k detem jeji schopnosti a pomahat nemocnym jsou nedocenitelne osobne kdyz mam cas tak njake to hodnoceni aby lide vedeli co je kde za doktora napisu a musim rict ,ze je to poprve co pisi takove hodnoceni nikdy jsem se stak kvalitnim lekarem nesetkal !!neveril jsem ze jeste nekdo takovej existuje pani doktorka kadlecova i kdyz ma spoustu prace a urcite i sve starosti tak je velmi vztricna ochotna lekarka zena na velke ptofesionalni urovni jak z hlediska lekarstvi tak pristup jako takovy k cloveku.dnes uz se to jen tak nevidi!!

S

Přešli jsme k pání doktorce Kadlecové nedávno,ale je strašně milá,ale hlavně ví jak správně pomoct a léčit děti.Syna mi vyléčila za chvíli.byl nemocný celí rok,a až tet je od nemocí pokoj.a to díky ní.moc jí za to děkuji.Vím ,že jsem udělala jen a jen dobře!

Nejlepší


je to skvělá doktorka a má velmi pozitivní vztah k dětem,prostě super.


Ověřený profil

Chodím k této lékařce jen vyjímečně,ale výborná lékařka pro děti


Ověřený profil

Velice vstřícná obětavá a vědomostmi nabitá lékařka která dělá dobrou reklamu svému oboru.I s nejbanálnějším problémem co kdy jsme jako matky občas řešili dokázala pomoci a nikdy se nechovala nadřazeně a arogantně.Její přístup k dětem je přenádherný a výběr sestřičky do své ordinace podle toho také vypadá.Pochvala Pochvala.


A
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi příjemná žena s krásným přístupem k dětem. Velmi zodpovědně si plní svou "přísahu". Přijeli jsme ze Slovenska na návštěvu k rodičům a moji dva synové se tu nakazili nějakým škaredým bacilem. Přišli jsme s kartičkou slovenské pojišťovny, ale nebyl žádný problém, velmi ochotně nás sestřička pozvala do ordinace. Padala mi čelist, jak nádherně je ordinace paní doktorky "vyzdobená", myslím, že děti, i když jsou nemocné, se tam musí cítit moc dobře, spousta obrázků, postaviček, hraček a všeličeho jim určitě trošku zpříjemní i bolestivé procedury. Komunikace, ochota a zájem o maličké pacienty je naprosto perfektní!!! Myslím, že kdybysme měli "u nás" na Slovensku právě paní doktorku Kadlecovou a její sestřičku, všechny naše starosti, trápení a bolístky už by byly dávno vyřešené...Děkujeme paní doktorko za úsměvy, pohlazení a lidský přístup..ať se Vám oběma- i sestřičce- daří nejen v pracovním, ale i v osobním životě..přejeme všechno dobré a nejlepší..Vaši dočasní pacienti ze Slovenska- Ježovi


V

Přistěhovali jsme se z Chomutova. Dcera měla horečku, paní doktorka byla velice milá jak na dceru, tak na mě i když nejsme ještě v její evidenci, sestřička taktéž, obě velice milé,ochotné.


D

NEJLEPŠÍ PANÍ DOKTORKA UMÍ TO S DĚTMI SEM SNÍ SPOKOJENÁ URČITĚ BYCH NEMNĚNILA


J

Dobrý den s paní doktorkou jsme velmi spokojeni,díky jejímu přístupu a ochotě.Je super.


Došlo k chybě, zkuste to znovu