Odborný lékař oční
28. října 139, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

K paní doktorce chodím od narození mé starší dcery něco přes 20 let i se všemi dětmi,jednoznačně profesionální přístup po celou dobu,velmi vstřícná,sympatická paní doktorka,pokud hledáte opravdovou kapacitu v oblasti očního lékařství vřele doporučuji...

Maximální spokojenost, odborní a profesionální přístup =´))

Po telefonické domluvě jsem byla ihned ošetřena.Přístup paní doktorky velice příjemný a celý zákrok proveden rychle a profesionálně. Na chování sestřičky si také nemohu stěžovat. Jsem maximálně spokojená.
Sylva Matoušková

K paní doktorce jsem se vůbec nedostala, odradilo mě neuvěřitelné chování její sestry, s kterou jsem mluvila telefonicky a u mého akutního zánětu i mé čtyřleté dcery nás v odpoledních hodinách nevzala (s odůvodněním, že je pouze pro zvané) a chtěla objednat až na srpen... Podotýkám, že zítra jedeme na dovolenou. Paní doktorce bych doporučila s tímto něco udělat!

Kvalifikovaná a velmi příjemná.Doporučuji

nejlepší

Profesionální přístup, dobrý odborník, citlivá, vnímavá. Děkuji za péči, Davidová Dagmar

Jedním slovem, borec.
I. Melich, Ostrava.

Paní doktorka je vždy velmi vstřícná a pozorná k pacientovi. I já jsem v klidu a beze spěchu vybíral ty správné dioptrie, včetně upravené osy.
Jsem s paní doktorkou velmi spokojen.

Paní doktoru Ječmínkovou všem vřele doporučuji. Takových kdyby bylo více. K.H.