Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Jiráskovo náměstí 209, Trutnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Profesionalita se zde spojuje s dalsi vyborniu vlastnosti a tou je empatie. Svym pacientum veri a chape je. Dobry diagnostik a skvely clovek. Nesla bych jinam.

K
Ověřený profil

Velmi hodná a vstřícná lékařka.Navštěvuji ordinaci prkticky jednou za dva roky,kvůli profesi.Ale mohu říci,že jsem rád jejím pacientem.

K
Ověřený profil

Velmi vstřícná paní Doktorka.Jelikož jsem zatím zdráv,nevyužívám služeb lékaře často,byl jsem překvapen,že je zaveden systém objednání,přesto mne paní doktorka ochotně přijala.Děkuji za takové lékaře i v této době.


Je prostě skvělá,vše Vám vysvětli neodbyde Vás !! Takových je málo


R

Vynikající,vynikající...................vynikající!!!!!!.


velmi dobrý lékař


Výborná paní doktorka.Vstřícná,ochotná,milá na pacienta.Má o nemocného starost,dělá víc než musí.Zavedení možnosti objednání na vyšetření vylepšilo čekaní pacientů.Každému bych takovou příjemnou paní doktorku přál,opravdu.Díky,paní doktorko za všechny pacienty.


Vynikající paní doktorka,velice vstřícná,obětavá,bohužel takových je už velice málo,jsme rádi,že ji tu máme!Děkuji i za ostatní za Vaši ochotu,člověk se nemusí bát kdykoliv a s čímkoliv přijít.


perfektni


Ověřený profil

Paní doktorka v sobě spojuje dvě velmi důležité věci, je příjemná a navíc rozumí tomu, co dělá. Dokonale umí naslouchat pacientovi, ale zároveň si zachovává vlastní rozum, je zodpovědná, pečlivá, navíc rychlá.Vždy mou diagnózu přesně odhadla a léčila mě s pozitivním výsledkem. Nenapíš vám ATB jen tak z principu, jak to někteří jiní dělají!!! Ráda zodpoví vaše dotazy, u ní se cítím vždy dobře, vím, že má individuální přístup a že když se na něco zeptám, nebudu se cítit trapně, nebo že obtěžuju. Je ztělesněním pozitivního přístupu k pacientům. Snaží se vyhovět, pokud je to v jejích silách. Sestřička je taky velmi ochotná a kvalitně pracující.


Došlo k chybě, zkuste to znovu