Ivana Exlerová, zubař Olomouc

MUDr. Ivana Exlerová

Zubař

Kmochova 20, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Nejlepší doktorka,je pravda,že jsem jiného neměl,kromě Paní doktorky na rovnátka,ale je to super Doktorka,nikdy jsem s ní neměl jakoukoliv nepříjemnou zkušenost,vždy odvedla tu nejlepší práci,jsem s ní velice spokojený :)

Paní doktorka je velmi citlivá a ohleduplná. Díky ní jsem schopna překonat panickou hrůzu z návštěvy zubní ordinace. Práci odvádí precizně. Jančíková

Paní doktorka je velmi milá a profesionální. Jsem u ní spokojen už skoro čtvrt století :-)

Paní Dr. je prima doporučuji.

Bohužel, ale musím se připojit k negativnímu hodnocení... K paní doktorce jsem docházela už na ZŠ, díky ní mám opravdu nepěkné zažitky z jejich návštěv a ještě větší strach ze zubařů celkově (nyní mám naštěstí skvělou doktorku). Co se týká přístupu k lidem je opravdu milá a asi má i snahu, ovšem co se týká péče tam už by se dalo mluvit jinak.

Paní doktorka je laskavá a vynikající odborník

K paní doktorce jsme chodili ještě na ZŠ, což je podotýkám nějakých 15 let, a byla vždycky skvělá. Milá, hodná, přívětivá, po odborné stránce nikdy nic nezanedbala. Když jsme seděli v čekárně a z vedlejší ordinace jejího kolegy, kterému se nikoli neprávem přezdívalo řezník, se ozýval nářek, pláč a křik, i ti otrlejší z nás velmi znejistěli, jestli nevzít do zaječích. O to větší překvapení potom byla péče paní doktorky - jedním slovem úžasná.

Vystřídal jsem v životě několik zubních lékařů vzhledem ke svému stěhování a horšího jsem bohužel ještě nanašel(vlastně naštěstí). Paní doktorka je sice příjemná, to ano, i ochotná; ale vždy z ní mám pocit, že se bojí na mne sáhnout. Jakoby zkoušela zuby ošetřovat poprvé. Ošetření u zubních lékařů jsem se nikdy nebál, ale u ní strach opravdu mám. Složitější zákrok bych si u ní v žádném případě nenechal dělat, protože nemám nejmenší důvěru, že by ho zvládla. Už jen lokální anestezie je zážitek, měl jsem ji tam dvakrát a pokaždé na úplně jiném místě, než kde byl ošetřovaný zub. Při preventivních prohlídkách je jasné, že i když vidí, že potřebuji například opravu dolní jedničky, protože ji mám částečně nalomenou, schválně se vyhýbá jakékoliv zmínce o nutnosti se zubem něco udělat. A dělá dobře. Stejně si hledám jiného zubaře - kdyby jen nebylo tak těžké v Olomouci sehnat jiného volného.

Přetvářka? Pozitivní přístup pouze k lidem s titulem? To je k smíchu......

B super doktorka