Ivana Exlerová, zubař Olomouc

MUDr. Ivana Exlerová

Zubař

17 názorů

Uložit


Adresa

Kmochova 20, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

D
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka,je pravda,že jsem jiného neměl,kromě Paní doktorky na rovnátka,ale je to super Doktorka,nikdy jsem s ní neměl jakoukoliv nepříjemnou zkušenost,vždy odvedla tu nejlepší práci,jsem s ní velice spokojený :)


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi citlivá a ohleduplná. Díky ní jsem schopna překonat panickou hrůzu z návštěvy zubní ordinace. Práci odvádí precizně. Jančíková


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá a profesionální. Jsem u ní spokojen už skoro čtvrt století :-)


M
Ověřeny pacient

Paní Dr. je prima doporučuji.


D
Ověřeny pacient

Bohužel, ale musím se připojit k negativnímu hodnocení... K paní doktorce jsem docházela už na ZŠ, díky ní mám opravdu nepěkné zažitky z jejich návštěv a ještě větší strach ze zubařů celkově (nyní mám naštěstí skvělou doktorku). Co se týká přístupu k lidem je opravdu milá a asi má i snahu, ovšem co se týká péče tam už by se dalo mluvit jinak.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je laskavá a vynikající odborník


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme chodili ještě na ZŠ, což je podotýkám nějakých 15 let, a byla vždycky skvělá. Milá, hodná, přívětivá, po odborné stránce nikdy nic nezanedbala. Když jsme seděli v čekárně a z vedlejší ordinace jejího kolegy, kterému se nikoli neprávem přezdívalo řezník, se ozýval nářek, pláč a křik, i ti otrlejší z nás velmi znejistěli, jestli nevzít do zaječích. O to větší překvapení potom byla péče paní doktorky - jedním slovem úžasná.


Vystřídal jsem v životě několik zubních lékařů vzhledem ke svému stěhování a horšího jsem bohužel ještě nanašel(vlastně naštěstí). Paní doktorka je sice příjemná, to ano, i ochotná; ale vždy z ní mám pocit, že se bojí na mne sáhnout. Jakoby zkoušela zuby ošetřovat poprvé. Ošetření u zubních lékařů jsem se nikdy nebál, ale u ní strach opravdu mám. Složitější zákrok bych si u ní v žádném případě nenechal dělat, protože nemám nejmenší důvěru, že by ho zvládla. Už jen lokální anestezie je zážitek, měl jsem ji tam dvakrát a pokaždé na úplně jiném místě, než kde byl ošetřovaný zub. Při preventivních prohlídkách je jasné, že i když vidí, že potřebuji například opravu dolní jedničky, protože ji mám částečně nalomenou, schválně se vyhýbá jakékoliv zmínce o nutnosti se zubem něco udělat. A dělá dobře. Stejně si hledám jiného zubaře - kdyby jen nebylo tak těžké v Olomouci sehnat jiného volného.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Přetvářka? Pozitivní přístup pouze k lidem s titulem? To je k smíchu......


B super doktorka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti