Privátní kožní ambulance
Křenová 67, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Privátní kožní ambulance Jiný

Vystřídal jsem 3 lékaře, a až po roce trápení mi paní doktorka dá se říci rychle pomohla účinnou léčbou a zbavila problému.

Umístění: Privátní kožní ambulance Jiný

Paní doktorka na mě působí velmi mile, vstřícně, vyrovnaně a moudře. Potíž řeší komplexně a můžete se od ní dozvědět spoustu zajímavých informací. Vyzkoušela jsem více kožních lékařek a jednoznačně zůstanu u této, dokud to bude možné. Paní doktorku všem ráda DOPORUČUJI a děkuji. Kéž by takových lékařek bylo co nejvíce ve všech oborech. :)

Umístění: Privátní kožní ambulance Jiný

Paní doktorka by byla možná tak dobrá zvěrolékařka, ale jako doktorka je to katastrofa. Radši pomlčím o jejích léčebných a zastaralých metodách, protože by možná poznala, že jsem to já..

Paní doktorka mi málem ublížila. Diagnostikovala lupenku a místo toho to byla plísen. Léčila mě dva měsíce kortikoidy, měla jsem to na nohách - ploškách, takže jsem pak nemohla ani chodit, kůže se trhala. Musela jsem změnit jiného lékaře, je to až na žalobu, měla by ordinaci zavřít, nestačí na to.

Nikdy mi s ničím nepomohla, bradavice mám již asi 10 let, vždy přijdu na dusík a dostanu odpověď: "Dusík děláme až na jaře." Na jaře zas: "Začínáme na podzim." A furt dokola. Mně i mojí matce na všechny typy vyrážek, akné, .. předepisuje Eryfluid a Imazol, jakoby jiné léky neznala. Znamínka mi nikdy neprohlídla přístrojem, jen od oka prohlásila, že jsou v pořádku. Chtěla jsem si odstranit jedno velké plošné, bez histologie mě poslala 2x na laser a teď jsem u nové kožní, která zjistila, že je rakovinotvorné, že drážděním laserem mi mohla přivodit rakovinu kůže, navíc se odstraňování těchhle znamínek kvůli riziku dělá radikálně - vyříznutím a hradí to pojišťovna. Laserem se to neustále obnovuje, takže kosmeticky i zdravotně žádný výsledek a vyhodila jsem 5 000 Kč! Teď musím na plastiku na reoperaci...

je super mě pomohla, nikdo před tím ne

Absolutně nedoporučuji! Z vážným zánětem kůže mi nedokázala ani poradit. Pořád předepisovala antibiotika a mastičky a já stále trpěla. Nakonec jsem musela vyhledat jiného lékaře a ejhle! najednou jsem vyléčená. Dr.sice působí příjemně,ale léčit neumí nebo nechce.

netvrdím, že dokáže vyléčit vše, ale moje problémy s bradavicemi na nohou se táhly skoro pět let a paní doktorka mi pomohla během půl roku, aniž bych opětovně musela na operaci

Paní doktorka sice milá a příjemná, ale ne vždy dokáže pomoci a správně poradit. Ekzém mi vyléčit nedokázala, pořád dokola mi psala mastičku která mi vůbec nepomáhala, řekla bych že právě naopak. Když jsem se jí ptala na znaménka tak řekla že mám všechna v pořádku, klidná a beze změn. Přitom mi znaménka rozstla, neustále se zvětšovala( což jsem jí samozřejmě řekla ) a když jsem byla u jiného doktora tak mě okamžitě napsal na odstranění znamének.

sice milá ale neodvažuju jí hodnotit jako doktorku se specializací... její přístup je velmi neprofesionální a její znalosti velmy chabé. pokud se potřebujete o nemoci něco dovědět, ať už jak jí předcházet nebo čemu se vyhýbat aby znovu neproúpukla, není dobrá volba. dosloně mě řekla, že jí to nezajímá a že neví. že ji zajímá pouze odstranění.