Sam. ord. PL pro dospělé
Politických věznů 576, Slaný

Umístění: Sam. ord. PL pro dospělé Jiný

Již dlouho jsem u paní doktorky a jsem nesmírně spokojený. I teď, když jsem se přestěhoval, bych neměnil. Stejně tak to je se sestřičkou. Nemám jedinou výtku, vše funguje tak jak má. Vždy se tam cítím velmi dobře.

Předchozí obvodní lékař mi předepisoval jen diklofenak a brufen a bylo mu jedno jak mi je.Zde mi byly provedeny veškerá vyšetření a byla mi stanovena adekvátní léčba.Nyní beru léky,které mam šité na míru.Jsem spokojená a nikdy nebyl problém se objednat.Samozřejmě je-li chřipkové období a navíc příjde několik neobjednaných pacijentů a vehementně se dožadují ošetření,nebo příjdou po mnoha letech a neví že se mají objednat a dělají dusno nemůžou se divit že doktorce ujedou nervy také je to jen člověk.Jak sestra tak doktorka se snaží každému vyjít vstříct ale každému se nezavděčí nikdo.

Také mám velkou spokojenost především s paní doktorkou Mudr. Bakalářovou. Je moc hodná, pečlivá a svědomitá. Vše poradí a vysvětlí.
Bohužel paní doktorka Bakalářová končí v prosinci a pak už tam bude jen Mudr. Chotěborská.

Velká spokojenost i s lékařkou, která nyní MUDr. Chotěborskou zastupuje. Neměnila bych.

s pani doktorkou jsem velmi spokojena, je prijemna, vstricna, ted vymenila zastupnou pani doktorku, ktera je uplne stejna, vstricna, mila, ochotna.

Kdyz jdu neobjednana, tak predem zavolam, ze jdu a sestricka mi rekne, jak na tom jsou, jestli budu cekat nebo jestli maji volno.

Vsechny tri jsou velmi vstricne, mile a ja mohu tuto pani doktorku jenom doporucit.

Vsichni, ktere jsem k ni doporucila, jsou maximalne spokojeni a ja doufam, ze bude lecit jeste hodne dlouho. :) :) :)

k Paní doktorce jsem chodil asi 4 roky a po 4 letech jsem odešel a jsem za to rád, vůbec jsem se u ní necítil dobře, vždy když jsem u ní byl tak akorát čuměla do počítače a vnímala mě sotva, když jsem potřeboval na vyšetření tak jsem si o to musel říct, je to neschopná a nevnímající doktorka. Jsem ted u jiné doktorky v Kladně v poliklinice a spokojenost je velmi velká, k Chotěborské už bych se nikdy nevrátil.

vynikající

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, i sestra je bezva, jen škoda, že je na mateřské dovolené a zastupuje ji jiná paní doktorka, ale měla by se brzy vrátit.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Přešla jsem k ní na doporučení své matky a nemohu si stěžovat. Vždy je milá, jak ona, tak i sestřička. Jen škoda, že je teď na mateřské dovolené, protože jí zastupuje dost podivná paní doktorka.

super