Ord. praktického lékaře stomatologa
Kochova 1185, Chomutov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Patří mezi nejlepší zubaře . Velmi příjemná, milá a charismatická , pečlivá a dokaze
i poradit, mohu všem doporučit

Absolutní spokojenost. Jako malá jsem měla problém se zubem. Konkrétně ten, že jsem nešťastnou náhodou přišla o polovinu zubu, tzv. jedničky. Pro děvče v pubertě samozřejmě naprostý konec světa. Paní zubařka mi odumřelý zub nahradila korunkou. A to ne jednou. Vždy jsem byla s výsledkem spokojena, od pravého zubu to nešlo téměř poznat. Paní Černajová odváděla svou práci velice dobře, pečlivě a jemně. Krom toho její chování bylo a je velice milé. Jen škoda, že když se u ní chcete objednat, musíte čekat minimálně několik měsíců. Ale vzhledem k tomu, že je její práce opravdu kvalitní, není divu, že má v diáři neustále narváno. A když si vzpomenu na ty postavičky co jsem u ní jako prcek vždy dostávala za svou odvahu.. :D
Vřele doporučuji, jsem s ní velice spokojena.

Nemohu si stezovat :-) s touto pani doktorkou jsem velmi spokojena a nas maly synek chodi k zubari vzdy s usmevem a nema z niceho strach.

Doktorka má stejný názor jako ministr,prý si stačí čistit zuby!!!

Heger hájil platbu za amalgamové plomby, prý si stačí čistit zuby.
Ministr zdravotnictví Leoš Heger v nedělním diskusním programu na Primě hájil zavedení plateb za běžné amalgámové plomby. Tvrdil, že řešením bude, když si lidé budou lépe čistit zuby. pavlová

Spokojenost

Jsme rádi,že máme takovou p.doktorku.Jen tak dál p.doktorko pro nás jste ta nej.

S paní doktorkou jsem velice spokojena, vždy pokud jsem měla nějaký problém pomohla mi a zub vyléčila. Příjemná nejen ona ale i sestřička, a to dělá taky hodně ;o)chodí k ní už i můj dvouletý syn, takže ráda doporučuji....

paní doktorka je vynikající odborník a k pacientům se chová úžasně

Nejlepší zubařka co znám :-)

S prací paní doktorky jsem velice spokojena. Je velmi příjemná a z mého pohledu je její práce na vysoké odborné úrovni.