Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pan doktor nekomunikuje, na otázky odpovídá "hm" nebo "jak myslíte". Zcela určitě to byla moje poslední návštěva v jeho ordinaci. Nechápu, jak muže mít neustále plnou čekárnu.

Pan Prucek nekomunikuje, nereaguje na informace od pacienta. Člověk má chvílemi pocit, že si pravděpodobně svoji bolest a nemoc vymyslel. Po 3 návštěvách vím, že vyhledám jiného odborníka. Nerad bych strávil roky se záněty uší atd. V této době je pro mě opravdu nepochopitelné, že může někdo tímto způsobem úspěšně fungovat. Přeji všem pevné nervy.

Pan doktor je milý, jednání je dobré. Pravdou je, že před lety mi příšerně zanedbal ušní zánět. Potom jsem skončila na pohotovosti fakultní nemocnice, kde mi ošetřující lékař řekl, že něco tak hrozného v životě neviděl. Neskutečně moc výplachů, dost bolestivých, následovalo, a léčba antibiotiky. Následně do karty v nemocnici zapsali, že musím kontroly absolvovat u nich, nikoli u pana doktora. Už nikdy jsem k němu nešla. Není to špatný člověk, ale odborně už mu nevěřím.

Skvělá komunikace s pacientem, odborník.

K panu doktorovi chodíme často, nikdy jsme neměli sebemenší problém.

Říká se, že to neumí s dětmi, ale opak je pravdou. Synovi vždy 100% pomohl. Milý přístup jeho i sestřičky.

PO DLOUHODOBÉM ONEMOCNĚNÍ CEST DÝCHACÍCH,A RŮZNÝCH VYŠETŘENÍCH NA RŮZNÝCH SPECIALIZOVANÝCH MÍSTECH,MI AŽ PAN MUDR. PRUCEK DOKÁZAL POMOCI....