Klášterní 117/2, Liberec
Odborný lékař chirurg

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurg Jiný

S pane doktorem jsme byli spokojeni a také se sestrou.Nebyl žádný problém.Vše probíhalo v přátelském duchu.

Umístění: Odborný lékař chirurg Bolest kolene.

Neprijemny doktor, ktery po vstupu do dveri, uz nadaval v 7.rano.Syna bolelo koleno z tv. A ani nas neposlal na rtg. Jen mu to sestricka obvazala. OCHOTA 0, PRISTUP NEJHORSI ZE VSECH DOKTORU. Sla jsem se synem k detske mudr. Napsala nam doporuceni na chirurgii opet a s pranim rtg. Sli jsme do nemocnice na chirurgii byl poslan na rtg. A zjistili problém. Ted se syn uz leci. Diky panu Nesvadbovi by 12.lety kluk trpěl. Tento doktor by mel opustit ordinaci a vratit diplom.

Umístění: Odborný lékař chirurg chirurgický zákrok

Za panem doktorem a sestřičkou jsme jeli se synem až z Prahy a nelitujeme. Skvělá komunikace, nadstandartní přístup k dítěti i rychlost provedení výkonu mě přesvědčila o tom, že tady je svět ještě v pořádku. Pan doktor je vtipný, rychlý a šikovný, sestřička rovněž. Krásná práce! Děkujeme. Koudelkovi

Umístění: Odborný lékař chirurg

Je to moc milý doktor, sestřička jakbysmet :-) Byla jsem u něho na ,,minioperaci" a prostředí bylo příjemné, hrála v pozadí i hudba. Můžu jedině doporučit.
Oba dva jsou na pacienty milí, i když mají v čekárně hodně lidí.

Umístění: Odborný lékař chirurg

Nelibilo se mi tam, pocit že otravuji a snaha se mě zbavit během co nejkratší doby. Chodila jsem na převazy a do minuty jsem byla venku... ..chová se povýšeně....nemám, ráda tento typ osobnosti ani jednání...sestra v pohodě, ale to už nic nezachrání. Pokud jste citlivý, raději běžte jinam. Dříve jsem chodila do nemocnice, ale nesahal nikomu (povahou)ani po kotníčky, praxi má, tot možná jeho plus...

Je to arogantní a neochotný doktor,byl jsem k němu pozván na kontrolu,když budou potíže přetrvávat,měl jsem naražená žebra a při potížích za ním dojít,jak to napsal do lékařské zprávy, když jsem asi po dvou měsících šel na tuto kontrolu,bolestí už jsem nemohl vydržet,tak mě vyhnal,ať jdu někam jinám,že on ošetřuje jen úrazy a co ho prý otravuji...Toto byl úraz a tento (slavný),MUDr mě ošetřil jako první ani se na mě nepodíval a vyšetřil mě přes triko,vše trvalo i s rentgenem asi 5minut a řekl si o 30,Kč... Dnes jdu na tohoto doktora podat stížnost. Doporučení!!! Vynechte tohoto doktora. B.H.

Dnes mi pan doktor operoval ruku a byl výborný. Obrovsky lidský přístup, milý humor, to samé lze říci i o sestřičkách. Navíc ordinace i prostředí operačního sálu bylo také velmi příjemné - dokonce hrála i meditační hudba! :-) Za sebe mohu říci, že jsem ještě takto pohodovou operaci nikdy nezažila, opravdu 100% spokojenost. Děkuji.

Chodím k panu doktorovi pravidelně a nemůžu si na nic stěžovat. Vše probíhá rychle a věcně. Dnes už není velký prostor na povídání si, ale taková je už doba a když vidím kolik lidí je mnohdy na chodbě, obdivuji všechny doktory.

Je to dobrý lékař, ale za každé podívání platíte 30Kč. Měl jsem podvrtnuté zápěstí zrengenovalo se to, zpět k panu doktorovi napsal zprávu, dal lísteček do sádrovny,a zaplatil jsem 30 Kč což bylo v pořádku. Pozván jsem byl za dva dny zda ruka neotekla a jelikož to bylo v pořádku dostal jsem opět lísteček na dotočení dlahy sádrou a zaplatil opět 30Kč. Za 11 dní jsem byl pozván,a již v čekárně sestřička se mne zeptala zda to sundáme, já souhlasil a dostal lísteček pro sundání sádry. Když jsem měl sádru dole mohl jsem odejít ale jako odpovědný pacient jsem šel do ordinace pro původní zprávu kterou jsem před tím dal sestřičce.Doktor se podíval a potřetí zaplatil 30Kč. První návštěva trvala 2-3 minuty a další dvě návštěvy v ordinaci nebyly delší než 1 minuta. Žádnou práci se mnou neměl kromě tří razítek a to stálo 90 Kč. Mám pochybnosti o správném vybírání reg.poplatku za stejnou věc by snad stačilo zaplatit jednou nebo se mýlím?

ivana znam osobne, supr chlap a reiky mistr