GeneralMed spol. s r.o.
Horní náměstí 26/409, Olomouc

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Péče pana doktora Foltýna využívám cca 15 let, to měl ještě ordinaci v Opletalově ulici. Jsem absolutně spokojen, neboť je vnímavý, inteligentní a perfektní. Přeji mu mnoho elánu a spokojenosti.
Děkuje
Ivo Cigánek

Nedoporučuji. Poplatky, které pan doktor požaduje u běžných pacientů neodpovídají poskytnutým lékařským službám. Laboratorní odběry vám vezmou nejdříve v 8:00, ve srovnání s jinými lékaři, kde je možné na ně přijít třeba již 6:30.

Klientem MUDr. Foltýna jsem už řadu let, cca do jednoho roku potom, co otevřel ordinaci na Horním náměstí. Přesněji hned potom, co mě záchranka odvezla večer do nemocnice po absolutním zanedbání mé předchozí praktické lékařky. Pana doktora znám jako velice vstřícného, chytrého a usměvavého doktora. Navíc skromného vystupováním. Doktora, který umí i ve specializovaných oborech daleko více než běžný praktický lékař. Doktora, který Vám provede řadu malých běžných zákroků přímo u sebe a nepošle Vás na chirurgii, kde se musíte napřed objednat a pak hodiny čekat než na Vás přijde řada.
Doktora, který Vám řadu specializovaných vyšetření ( sono, kardio apod. ) provede ve své ordinaci. Doktora, který Vám vytelefonuje specialistu nebo technický náročné odborné vyšetření a dá Vám do ruky lísteček s termínem a ne papír na vyšetření a běžte si to někam do fakultky vyběhat. Doktora, který za Vás hlídá všechny termíny - očkování, prohlídky apod. a včas Vás na ně pozve. Doktora, který Vás přijme, když je to akutní a to si pak v čekárně chvíli počkáte. Moje zkušenost - maximálně 45 min. A když se objednám, nikdy jsem nečekal déle než 15 min. Doktora, který si snad ani večer nemůže dát pivo, protože je 24 hodin denně k dispozici klientům, kteří si platí vyšší nadstandart.
A o tom všem ten nadstandart je. Ne o sedačce a televizi v čekárně a příjemném prostředí.
( Mimochodem v TV neběží reklamy na lékarénské koncerny, jejichž trička "někteří" doktoři nosí a co pak předepisují a za co, si domyslete sami ). Nelituji tisícikoruny ročně, protože mi to ušetří desítky hodin čekání a běhání za specialisty a spec. vyšetřeními. Ve stresujícím lékařském prostředí.
Neplatím za nějaké lejstro, když si nějaká instituce vzpomene. Neplatím za píchnutí injekcí, když si vzpomenu já - očkování proti chřipce, klíšťatům apod. Vakcína je nachystána v ordinaci.
Předtím - papíry na auto - 200,- , dítě na tábor- papír 150,- a očkování proti chřipce ?
Hodina u praktické lékařky na předpis, pak do lékárny pro vakcínu. V lepším případě ji mají - 200,-
Pak hodina u praktické lékařky - píchnutí 150,- Mezitím čas ztracený cestou.
Tak tohle Vám ušetří nadstandart u MUDr. Foltýna.
Zároveň ale odsuzuji nadstandart, který teď zavádí ministerstvo zdravotnictví. Lepší pokoj s TV ?
OK, zaplať si. Ale kvalitní náhražky umělých kloubů, kvalitní voperované čočky do oka a zřejmě spousta další připravované kvalitní péče za příplatek. To je pravicovězbohatlický extrémismus.
Miroslav Vejrosta

Nejlepší lékař,přál bych všem co napsali negativní názor,leářskou péči na jesenicku(rád se připojím k vyjádření upřímné soustrasti pozůstalým těchto pacientů)

Má velmi dobré vybavení, není v mnoha případech nutno odeslání ke specialistovi. Má velmi dobrou organizaci a v čekárně strávíte max 15 min.

Pan doktor Foltýn je naprotsto úžasný. Kdykoliv jsem za ním s čímkoli přišla nebyl absolutně žádný problém spíše naopak(ochotný, milý). Zrovna on mi OPRAVDU nepřipadá jako člověk jdoucí po penězích.. jeho lidský přístup a profesionalita ještě umocňuje příjemnou návštěvu v krásné ordinaci!! Absolutně nechápu jaké individuum vůbec napadlo zákládat tuto naprosto směšnou stránku a jestli má někdo výhrady k placení, tak nechápu proč, vždyť s těmito podmínkami byl seznámen každý hned od začátku. Myslím si že tyto odkazy s celou touhle "maškarádou" můžou psát pouze lidé kteří v životě nic nedokázali a tiše závidí, nebo jen ti kteří se snaží za každou cenu najít nějakého vinníka. Je mi akorát líto že právě pan Foktýn, který se snaží pro všechny udělat maximum, a sám je neskutečně vytížen, sklidí urážky ostatních lidí... Noemi Dlouhá (mladší)

já osobně chodím k panu Foltýnovi, jsem maximálně spojený, pokud je někdo nespojený a vadí mu platba za nadstandart tak at si najde jiného lékaře.......
je jich v olomoucí víc než dost. Ve světě je normální že člověk si připlácí za služby....

Chtěla bych reagovat na pána,který je dotčen konstatováním paní,která psala,že musela platit nadstandart a že se jí to nelíbilo, protože on údajně neplatí nic. Takže milý pane,já sama jsem asi před 2 roky dostala od pana doktora dopis v kterém mi píše,že mám nadstandart zaplatit a pokud ho nezaplatím,tak mám nahlásit jméno svého nového lékaře. Tak jsem ho panu doktorovi oznámila.Myslím,že taková "úcta" k pacientům nemá komentáře. A to nemluvím o tom,že pan doktor tak myslí na blaho pacientů,že místo toho,aby otylé ženě naordinoval změnu životosprávy a pohyb, nabídne jí jako první tablety za 7 tis. korun. A to,že je pan doktor arogantní pokud vám něco opravdu je,jak konstatovala jedna paní zde, mohu také potvrdit. On má totiž rád jen zdravé pacienty, to totiž není žádná práce.

Jednoznačně nedoporučuji bez dalšího komentáře :-(((

V péči p.Mudr.Ivana Foltýna,PhD jsem od založení jeho soukromé praxe,
neplatím žádny nadstandart a s jeho péči o mé zdraví jsem absolutně spokojen.
Nemusím si hlídat termíny očkování, ročních prohlídek, preventívních vyšetření atd., na všechno mně upozorní zaslanou SMS, v případě nemoci mu nečiní problém kontrola nemocného v místě bydliště.
Tkz. čekárna ( u něho přijímací salon) se nedá porovnat s čekárnou např. ve FN Olomouc. I toto příjemné prostředí má vliv na psychiku člověka-pacienta.
Příjemné vystupování sestřiček a jejich ochota jenom svědčí o tom, že pan doktor a jeho personál má o pacienta zájem.
Za jeho péči o zdraví mé i mé rodiny mu můžu jenom poděkovat.
Děkuji pane doktore a z nepřejícních lidi si nic nedělejte.
Ján Benč (57 let)