Ordinace PL stomatologa
A. Pacovského 277, Žebrák

Matoušovi jsme velice spokojeni

Setkávám se - jako pacient od úplného počátku stomatologické praxe paní Dr. Závorové - výhradně s její výtečnou péčí, výbornou komunikací, laskavým přístupem k pacientovi a nepochybně i s vysokou odborností.

Skvělá zubařka. Příjemná sestřička. Dojíždíme z opačné strany od Prahy. Maximálně se nám snaží vyjít vstříc s časem, i když už má po ordinačních hodinách. Je to první zubař u kterého mě nebolí zuby, jen si na něj vzpomenu. Všem mohu doporučit.

Díky paní doktorce nemám takový strach ze zubaře. Zuby mi zachránila a vždy byla milá a dobře poradila.

Paní doktorka je velmi ochotná, vstřícná a všechny zákroky, které dělala mé rodině byly stoprocentní.

Nejlepší lékařka se kterou jsem se v oboru stomatologie setkala. Chodím k ní 8 let. Je velice vstřícná, milá, poradí, velmi dobrý a lidský vztah k pacientům. Jiný stomatolog už na mě nesmí sáhnout.

Vynikající paní doktorka, jezdíme k ní z Prahy, a to celá rodina. Má zlaté ruce a vždy skvěle poradí.

Jsem jejím velice spokojeným pacientem již 19 let. Oceňuji odbornou erudici a vztah k pacientům.

Nedám na ní dopustit, jediná zubařka který se nebojím.

Pečlivá, vstřícná, zajímá se...