Sam. ordinace PL pro dospělé
Hradecká 55, Holice

Paní doktorka nezkoumí možné příčiny a řešení, prostě vás rovnou pošle na zákrok a hotovo. To mi přijde být jako totální nezájem o pacienty. Nejsem spokojená, důvodů je více!

Musím souhlasit s negativními recenzemi. Od paní doktorky jsem naštěstí již odešel, ale bylo to ze stejných důvodů, které zde již byly zmíněny:
- naprostý nezájem o hlubší diagnózu
- spíše jste se dozvěděli drby z Holic, včetně chorobopisu jiných pacientů
- do práce chodí pravidelně půl hodiny po začátku ordinační doby, v klidu si dá kávu, pak začne brát pacienty, přednost mají známí

Paní doktorka mi velice pomohla,myslím si že má velice dobrý přístup k pacientům.Je to taky jen člověk,který má po práci své starosti a koníčky.Nemohu pochopit tak nesmyslné pomluvy. Já jsem velice spokojená a co jsem slyšela tak hodně lidí taky.

velmi dopbré zlušenosti s paní doktorkou

Bohužel mohu potvrdit názor, že paní doktorka bez pořádného vyšetření a na základě „letmého“ pohledu na všechno dává antibiotika, bohužel i na věci, na které by se antibiotika dávat kolikrát nemusela. Již několikrát se mi stalo, že mi předepsala antibiotika, která vůbec nezabrala a když jsem následně navštívil jiné lékaře, tak se mě ptali, kdo mi ty dané antibiotika předepsal a jejich následný výraz nešel přehlédnout.... Myslím, že by bylo dobré, kdyby paní doktorka pacienty více posílala na odborná vyšetření (ke specialistům), pokud si není jistá, jakou léčbu nasadit. Zdraví a imunitu má člověk bohužel jen jednu a i když vím, že ne vždy lze hned zvolit tu nejlepší medikamentózní léčbu, tak by se ale lékaři nemělo tak často stávat, že to co nasadí nezabírá. Toto bohužel potvrzují i jiní lidé, kteří k této lékařce chodí.

Paní doktorka bohužel s pacienty jedná,tak jako kdyby ji otravovali. Nechce udělat základní vyšetření o které ji pacient požádá.

Bohužel, jsou i lepší praktičtí lékaři.

Vím, je to individuální, ale pro mě neudělala nikdy nic dobrého, ani pro mé rodiče a vím o dalších pacientech, kteří k ní chodí pouze ze zvyku.
Většinou neochotná, patetická, já od ní odešel.
Ale jak říkám, je to můj subjektivní názor.

Paní doktorka je bez problémů, vstřícná a snad i na odborné výši, ale to nedokážu posoudit. Zatím jsem neměl větší zdravotní problémy a nevím jak by je řešila. Její slabinou je ale nedodržování pracovní doby, ráno začíná pravidelně o dost později.

Tuto paní doktorku mám ráda pro její výborný a citlivý přístup k pacientům, své profesi velmi dobře rozumí a má už bohaté zkušenosti. Umí se domluvit také se sluchově postiženou osobou, což je velmi důležité pro vzájemnou komunikaci, vyšetření a léčení. Mohu ji proto všem doporučit, hodnotím ji 100%.