Adresa

Českobratrská 3, Olomouc
Praktický lékař stomatolog (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
C
Ověřeny pacient

Paní doktorku máme i s dcerkou (3 roky) moc rády a jsme s ní velice spokojené. Je to jemný člověk, který nic neodbude. Do čekárny si beru knihu, takže mi ta doba ani tak nevadí. Je lepší si počkat a pak být spokojený a usměvaný :) Díky. Denisa a Lucinka Š.


Pracuje bezbolestně, je milá a vždy vím, co bude při léčbě následovat


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná a schopná.Chodím k ní už léta a nemám žádný problém. Mám dvoulettého chlapečka Pavlíka a ten k ní chodí už od jednoho roku. Je sympatická má hladivý hlas, takže se jí dítě nebojí. Nemusím tedy hledat dětského zubaře. Moc jsem spokojená doporučuji.Sice se déle čeká, jak píši ostatní, ale radši si počkám než jít k nějakému "sadistovi" , který to bere "hopem".

Ilona Švehlová
Pavlíček Sova


Ověřeny pacient

Prvním velkým mínusem jsou extrémně dlouhé objednací lhůty a stejně se pak klidně několik hodin čeká. Bohužel ani s ošetřením jsem nebyla spokojená. Neustále mě bolel zaplombovaný zub. Tak mi ho paní doktorka znovu vyvrtala a dala tam větší podložku, že to bylo málo vypodložené. Za měsíc jsem tam byla znovu, protože to nepomohlo. Tak řekla, že ten zub je citlivý a nemůže tak velkou plombu unést. Znovu to vyvrtala a dala tam hojivou směs, že mám za měsíc přijít, že se to uklidní a dá tam zase plombu. Neměla jsem pocit, že by se to nějak uklidnilo. Tak to pak znovu vyvrtala a dala tam plombu, jenže to zase zlobilo. Přešla jsem k jinému lékaři. Při první návštěvě pochopil, že ten zub je "prohnilý" až do kanálků a je potřeba z něj vyndat nervy (docela běžná záležitost). Řekněte mi, jaktože to lékařka s praxí nepozná a nenapadne ji to, když tam s tím chodím stále dokola???

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodím k paní doktorce už když "praxovala" na Železniční poliklinice v Olomouci pak jsem si počkala až splní mateřské povinnosti a otevře svou ordinaci. Postupně jsem převedla k paní doktorce svou rodinu a jsme všichni velice spokojeni. Děkujeme


Paní doktorku si nemůžu vynachválit. Objednávám se stejně vždycky půl roku předem na další kontrolu, protože bych se jinak zapomněla objednat, tak mi delší doba na objednání nevadí. Navíc to je běžné u spousty doktorů.Ověřeny pacient

jako stomatoložka je výborná, ale má takový počet pacientů, který opravdu nemůze zvládnout: 3 měsíce na objednání, u výkonu spěchá, takže je někdy problém pokud chcete namísto amalganové plomby plombu bílou... L.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Čekací doby jsou opravdu dlouhé, ale odbourala jsem ten stres a opravdu mohu tuto paní doktorku jen doporučit.


D

Opravdu je nejlepší. Moc mi pomohla, jsem spokojená a mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti