Praktický lékař pro děti a dorost
Nemocniční 204, Prachatice

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Super přístup a snaha pomoci!!! vždy maximální pomoc u jakéhokoliv problému v rámci nemoci,kterou dítě mělo.

Úžasná dr,zachránila mi malou. Všude jen doporucuji.přijala nás s otevřenou náručí,vždy pomůže.nemám zadky problem

Paní doktorka Diepoldová je moc fajn a je vidět že se vyzná,přešla jsem k ní před 14 dny kdy byl syn zrovna nemocný a koukala jsem jak udělala pečlivé vyšetření.Sestřička je také moc hodná

K Paní doktorce jsem nedávno přešla kvůli přestěhování a hned na mě udělala hrozně dobrý dojem,má super jednání je prostě hodná a je vidět že se hodně vyzná a nic nezanedbá.Setřička je taky super a moc hodná :-).Prostě jsem šťastná že jsem u Paní dr.Diepoldové

spokojena,i když nekdy nejaka chybyčka se najde nikdo neni neomliny jsem zpokojena doporučuji jako detskou doktorku ;)

jsem velmi spokojená, je rychlá, ale přesto pečlivá, milá k dětem, stejně tak i zdravotní sestra. Mohu jen doporučit.

Děti má ráda, snaží se nic nezanedbat. Dítě není auto, aby když se porouchá, tak se zašlo k opraváři a on s ním něco udělá. Nebo se do něj naleje benzín( léky) a ono zase pojede.
Když srovnám pediatry zde v okrese, vychází z nich nejlépe...
Pokud je dítě často nemocné, je to z 80% vina rodičů-nedbají na to jak jsou děti oblečené, nemají čas s ním marodit doma-musí přece zarábať prachy na kraviny typu Blesk pro ženy, žehlička na vlasy, tu novou řasenku, co byla večer v telce v reklamě mezi seriály.A stravování dětí? Ovoce možná v jídelníčku je, pokud matka není líná je oloupat, ale zelenina je zřejmě sprosté slovo. A o víkendu je lepší uklidit byt, než zajít s dítětem ven na čerstvý vzduch. Antibiotika v ranném věku ke kondici imunitního systému taky nepřispívají. Ale pokud lékař nedá antibiotika, je to blbý lékař(dle názoru některých jedinců). Je to začarovaný kruh, ve kterém prohrává dítě.
Chci tím vším říci, že I. Diepoldová je fajn, bohužel totéž nemohu říci o její sestře...

Výborná lékařka. Má přehled a zná moderní trendy léčby. Je ochotná a vyjde vstříct. V její ordinaci to "odsejpá" a tak se dlouho na ošetření nečeká. Jako jedna z mála soukromých lékařů v Prachaticích slouží i na dětském oddělení v nemocnici.